Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Benimki muzu çok seviyor yarım saat önce yemiştim şimdi kıpır kıpır hemen geçiyor demekki😂
Benim ki ne seviyor bilmiyorum ki nasıl anlayacağım bence benim ki annesi gibi çikolata değil de çiğköfte seviyor denemem lazım 😂😂😂😂 zaten ilk hissetmeyi de az da olsa çiğköfte yediğim akşam mı ikinci günü hissetmiştim

Benim ki ne seviyor bilmiyorum ki nasıl anlayacağım bence benim ki annesi gibi çikolata değil de çiğköfte seviyor denemem lazım 😂😂😂😂 zaten ilk hissetmeyi de az da olsa çiğköfte yediğim akşam mı ikinci günü hissetmiştim
Bak gerçekten çikolata yediğimde bu tepkiyi almıyorum sanki onun sevdiği şeyleri yediğim zaman çok kıpırık oluyor kendime karadut şerbeti yapmıştım onu içincede kıpır kıpır oluyor

kızlar nihayet bebek arabamızı aldık. dün e bebeğe gittik biraz bilgi alalım diye. Mağazada daha da indirim vardı kaçırmadan aldık. Mesela bunu 8500 tlye aldık. 22 kga kadar taşıma, katlayınca valiz gibi çekebilme, normal oturma yerini çıkarmadan puset monte özelliği var. benim için yeterli dedim aldım valla size de fikir olsun.

kızlar nihayet bebek arabamızı aldık. dün e bebeğe gittik biraz bilgi alalım diye. Mağazada daha da indirim vardı kaçırmadan aldık. Mesela bunu 8500 tlye aldık. 22 kga kadar taşıma, katlayınca valiz gibi çekebilme, normal oturma yerini çıkarmadan puset monte özelliği var. benim için yeterli dedim aldım valla size de fikir olsun.
Evet bunu bende incelemiştim e bebekte güzel güle güle kullan canım

Bak gerçekten çikolata yediğimde bu tepkiyi almıyorum sanki onun sevdiği şeyleri yediğim zaman çok kıpırık oluyor kendime karadut şerbeti yapmıştım onu içincede kıpır kıpır oluyor
Anladım takip etmek gerekiyor öyle insan anlar bebek ne ile hareket ediyor bence çikolata pek Bi işe yaramıyor bende 😂

Hanımlar misss gibi bir hafta diliyorum hepinizee🩷
Bebişlerimizin de bizim de çokkkk sağlıklı olduğumuz nice günler yaşayalım inşallah 🤩

Yarın detaylı ultrason var. Önereceğiniz bir şey var mııı?? Bu arada benim kız tatlı herhangi bir şey yiyince uyuyakalıyor galiba hiç hareket etmiyor ultrasonda falan 😂😂

Takipli ol canım 12 nin üzeri riskli deniyor büyük yüksek çıkmış senin mutlaka tansiyon aleti al ben bazen kendimi kötü hissettiğimde hemen ölçüyorum genelde düşük çıkar benim ona göre tuzlu ayran vs yapıyorum bilmesem ve yüksek çıksa bunu yapsam Allah korusun ne kadar zararlı
Evet yükseliyor olabilir arada çarpıntım oluyor alıcam şimdi hemen

Mesela benim ki genel de 10 - 11 arası çıkıyor sabah saatlerinde Bi anda böyle yüksek olması onları düşündürmüş olabilir gün içinde hayli hayli yükseliyordur diye çok değil ama hemşirem 14. Üzerine çıkarsa hemen doktora git demişti yani senin ki belki de çıkıyor farketmiyorsun diye demiş olabilirler, bana da ölç dediler ilerleyen aylarda yükseliyor çünkü senin ki sınır gibi birşey sabah saati böyle yüksek ise gün içinde 14 olma ihtimali yüksek en iyisi alet alın tansiyon tehlikeli gebelikte takip her zaman iyidir 🥰
Evet hemen şimdi alıcam korktum şimdi. Çıkıyor bence de arada çarpıntım oluyor. İş yerine söylemeden koştura koştura gittim ondan da olabilir. Takip edicem

Ben de hissetmiyorum ya, belirtilerim de azaldı zaten dünden beri yine geldiler bana pof 🙄 ultrasonda hep çok hareketli benim bebo, ama hepsinde bir şeyler yiyip giriyorum
Belirti olarak ne azaldı zaten artık prenses zamanındayız belirtilerin gitmesi çok normal vücut hamileliğe alıştı artık bundan sonra belirti bel ağrısı kasık ağrısı falan olur benim bazen göğüs ucunu acı girip çıkıyor birde o var sık değil ama

Hanımlar misss gibi bir hafta diliyorum hepinizee🩷
Bebişlerimizin de bizim de çokkkk sağlıklı olduğumuz nice günler yaşayalım inşallah 🤩

Yarın detaylı ultrason var. Önereceğiniz bir şey var mııı?? Bu arada benim kız tatlı herhangi bir şey yiyince uyuyakalıyor galiba hiç hareket etmiyor ultrasonda falan 😂😂
Sen o zaman hem meyve ye hem çikolata ye hemde yoğurt falan ye hepsini dene 🤣

Birde ben çok yürüdüğüm zaman eve geliyorum tabi yatıyorum yorulduğum için geçen içerde bir döndü kaskatı kesildim o nasıl bir şeydi dedim galiba yürürken uyuyor sallanıyor ya😅 ben oturuncada uyanıyor

Belirti olarak ne azaldı zaten artık prenses zamanındayız belirtilerin gitmesi çok normal vücut hamileliğe alıştı artık bundan sonra belirti bel ağrısı kasık ağrısı falan olur benim bazen göğüs ucunu acı girip çıkıyor birde o var sık değil ama
Ben hunharca kusuyordum şimdi daha iyiyim, çok hafif oldu dün bulantım. Göğüs hassasiyeti vs azalmıştı zaten ama var yine de. Kasık ağrım hep yokluyor arada o öğrendiğim günden beri var 😂

Ben hunharca kusuyordum şimdi daha iyiyim, çok hafif oldu dün bulantım. Göğüs hassasiyeti vs azalmıştı zaten ama var yine de. Kasık ağrım hep yokluyor arada o öğrendiğim günden beri var 😂
Kusmaların azalsın canım daha ne güzel güzel canın istediğini yersin iştahın açılır belki kızçenin istediği şeylerden yersin benim en başından beri yok çok şükür sizlerin anlattığını okuyunca üzülüyordum benim gibi yiyemiyorlar diye şimdi sefan olsun inşallah tamamen geçer bulantın

Kusmaların azalsın canım daha ne güzel güzel canın istediğini yersin iştahın açılır belki kızçenin istediği şeylerden yersin benim en başından beri yok çok şükür sizlerin anlattığını okuyunca üzülüyordum benim gibi yiyemiyorlar diye şimdi sefan olsun inşallah tamamen geçer bulantın
Ayyyy içimi rahatlattın ya, tüp bebiş olduğundan mıdır nedir bir oh diyemedim be aaaammmaannn. Karnım küçüldü mü diye aynaya bakıyorum sürekli ya allah akıl fikir verir işalla ajckdjdldl

Faydası çok oluyor ama kısa süreli. Sık sık yaparsan etkili olur inşallah canım. Nioli yağını ben de çok duymuştum ama sanırım o enfeksiyon kapmamak, yani mantar olmamak için kullanılıyor daha çok. Akut durumlarda çok tesirli midir bilmiyorum. Bir de ben şundan emin oldum ki gebelik mantarının hijyenle alakası yok ya. Her zaman aynı ölçüde dikkat ettiğimiz şey şu anda sorun yaratmaya başladı yani. Bu tamamen bozulan pH dengesi ile gebelik akıntısı ile ilgili bir durum bana kalırsa.
Mantıklı kuzum gece sinirlerim bozuldu artık kaşıntıdan yaptım valla tesir etti gün içinde devam edeceğim☺️ çokk teşekkür ederim bilgilendirme için♥️

X