Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
inşallah canım benim benden 2 sene önce evlendi yavrum hala uğraşıyor. biz 1 sene bekledik sonra bi deneyelim dedik hemen oldu ikiz olsak da farklıymış demek ki üreme sistemimiz valla onun haberini de bi alsam kendimden çok sevincem

Yaa Rabbım tez zamanda kardeşinize de de hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin. Kardeşi mutsuz olunca insan kendi mutluluğunu bile yaşayamıyor. İkiz olmanızı da düşününce daha da hasastir sizin sevgi baginiz. Senin Hislerini yaşamadan bile hissedebiliyorum. Dualarımız kardeşinle inşallah

kac sene denediniz gebe kalmayi? sebepsiz infertilite duymustum ama yas genc olunca ozellikle 30dan dusuk pek tup bebek yapmiyorlar burda bir kac sene beklemen gerekiyor

cok ozel degilse sebebi neydi 20. haftada? cok ozur dileyerek soruyorum acaba ne gibi terslik olabilir diye kendim de hep tetikte bekledigimden merak ediyorum
umarim saglikla kucaginiza alabilirsiniz simdi

ben de yeni doğal ürünler kullanmaya başlamıştım geçmişti ne güzel. şimdi hamilelikte arttı epey. doğumdan sonra kendiliğinden geçer diye umuyorum :))

Benim bebeğim alındı malesef gebelik devam etmiyor

cok ozel degilse sebebi neydi 20. haftada? cok ozur dileyerek soruyorum acaba ne gibi terslik olabilir diye kendim de hep tetikte bekledigimden merak ediyorum
umarim saglikla kucaginiza alabilirsiniz simdi
Kötüyü düşünmeyin. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Size ve cümlemize. Özelden yazayım isterseniz. Burda kimsenin canını sıkmayayım. Aklında soru işareti oluşmasın kimsenin

En yakın zamanda kolay yoldan hamile kalmayı nasip etsin Allah çok zor bilirim benim sebepsizdi 6 sene aradık bizde sayısız tedavi tüp bebek hep olumsuz oldu çok şükür rabbime mucizemi ikinci tüp bebeğe hazırlanırken verdi ama ben tüp bebekten önce bir kadına gitmiştim işte hamile kalamayanları kaldırıyormuş diye açıkcası çokta inanarak gitmedim alttan bakmıyor kadın ama kasıklardan sorunun ne olduğuna neden olmadığına bakıyordı bana senin sorunun rahmin karnına yapışık dedi o yüzden bu zamana kadar tutmamış gebeliklerin dedi benim 3 kez kimyasalda olmuştu sonra çekti karnımı o yana çevirdi bu yana çevirdi şimdi oldu dedi yerine geldi rahmin dedi bu ay Allahım izniyle kesin hamilesin dedi bana bende diyorum 6 sene olmamış üstelik bu ay olacak yani çokda inanmadım ama hamile kalınca bu kadar tesadüf olamaz dedim bazen nasibin nerden geleceği belli olmuyor eğer böyle kadın duyduysanız etrafınızda şansınızı deneyin Allah kimseyi evlat hasretini yaşatmasın zor gerçekten

Kanamanın birçok farklı nedeni oluyor hatta bazen sebebini bile doktorlar bilemeyebiliyor. Kanama dikkat edilmesi ve önlem alınması gereken bi durum. Doktorunuzun tavsiyesi olur mutlaka
Bugun kontole gittim detayli inceledi hatta rahim agzinada bakti polip yara vs var mi diye ama yok. Kanama yaratacak kanama alani veya pihti hic bisey goremedi previa devam ediyo ama cok kotu degil arkadan dedi. Biraz daha ilerlemesi lazimmis. Kanamanin sebebini bulamadi iyi bi doktor hatta perinatolog ama yok bulamadi. Cok ayakta kalma fazla yurume falan dedi bakalim insallah tekrar olmaz

hiç inanmam böyle şeylere ama şu an bire bir yaşayandan dinlemek tuhaf hissettirdi. şu tüp bebeği de koydursun da onları da denicez en son mecbur

Aynen öyle ben onun yanında çok dillendirmemeye çalışıyorum ama o da annesi gibi benimle birlikte bebeği bekliyor. her kontrolde eşim,ben,o beraber gidiyoruz. kızımla ilgili hayaller kuruyor aynı şeyleri yaşamayı o kadar istiyorum ki inşallah tez zamanda güzel haberlerini alırız.

kac sene denediniz gebe kalmayi? sebepsiz infertilite duymustum ama yas genc olunca ozellikle 30dan dusuk pek tup bebek yapmiyorlar burda bir kac sene beklemen gerekiyor
1.5 sene civarıydı, aşırı strese girdim artık ben istedim zaten. Bilinenin aksine 1 seneden sonra gebe kalma ihtimali artmıyor, azalıyor maalesef. Daha fazla beklemek istemedik, ne kadar gençseniz o kadar şansınız oluyor malum. Devlette şartlar var özelde sıkıntı olmadı, doktor takibindeydim zaten rahim filmi falan da çektirmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…