Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Bıktı canımlar, kızın annesi hiç oralı değil kadın evini yurdunu bıraktı ameliyatları vardı erteledi ama 3 sene oldu, sesinde enerji bile kalmadı kadının. Dinlenmem lazım yapamıyorum diyor. :KK43: bi de bize desteğe gelecek ya her türlü dönücem biraz bensizliğe alışmaları lazım dedi büyük çok bağlı ona çünkü uyurken bile onun odasında uyuyor. Bilmiyorum çok zor ya büyüğün tam yaşı ama küçük için üzücü oldu
Evet ya küçüğe yazık olmuş :KK43: Bakıcı bulamıyorlar mı neden kreş en azından küçük için ?

beni 6 aylik hamile saniyorlar. bazen uzuluyorum birazda fazla kilo aldim hamilelikten sonra vermek istiyorum, bazen aldirmiyorum 2. gebelikte boyle oluyordur diye. korse kullanirim kendi yapim zayif aslinda baya ozume donerim herhalde zamanla :)
Aynen öyle yaa normalde zayıfsan korkma canım bir şekilde eski haline dönersin, bebişlerimiz gelsin de hele bi :)))

12.haftadan beri kız diyordu doktorum. Zaten cinsiyeti erken bilmesiyle meşhur bi doktor baya ünlü de. 8-9 haftadır kız diye biliyorduk detaylı da şok olduk. Sonra hemen kendi doktoruma da gittim o da gördü, gösterdi ☺️ biraz şaşırdık ama artık kesin galiba😃
Aaaaa erkek miiiii

biz de ikiz olduğumuz için ya ikiz olursa diye çift transferden korkuyor ama gözü karartmak lazım herhalde :)
İkiz ihtimali var tabi, biz sebepsiz infertilite idik ve yaşımız gençti ikiz ihtimali yüksekti ama olmadı. En sağlıklısı tekil gebelik tabi, ama genelde tek tutuyor. Bir kez daha transfer ihtimalini göze alamadım ben

İkiz ihtimali var tabi, biz sebepsiz infertilite idik ve yaşımız gençti ikiz ihtimali yüksekti ama olmadı. En sağlıklısı tekil gebelik tabi, ama genelde tek tutuyor. Bir kez daha transfer ihtimalini göze alamadım ben
kardeşimde de pcos var valla kızcağınız denemediği kalmadı inşallah bu sefer tutar. Ben ona tavsiyenizi söylicem

Kızlar selamm nasılsınız? Uzun zamandır giremedim yorgunluktan 🫠🫠 biz haftasonu bebişin odasını arabasını ve çoğu yenidoğan alışverişini yaptık 🥲 bebek arabasını graco aldık çok hafif ve travel puset dahil. odayı da çilekten tercih ettik aslında oda derken yatağı ve dolabı
Ayy bende baktim cilege ya hangi model linki var mi ya da resmi 😀

umarım hepimizinki sağlıkla gelsin sizinki de çok zor. ikizim ilk tüp bebeğini yaptı tutmadı. Eylül'de bi' daha yapacaklar. Sizin kaçıncıda tuttu?
Ah ahh daglar taslar dile gelse konussa🥲 benimde 4 te tuttu . 3 kere kendiliginden hamile kaldim olmadi 4 kere de tup bebek 4. Tuttu insallah saglikla kucagima alirim ama ben de 2 koydurmasini tavsiye ederim. 3. De 2 koyduk 1 tuttu ama kalbi atmadi 4. De yine 2 koyduk 1 tuttu. Insan bi kotkuyo ya ikiz olursa diye ama daha garanti diye oyle yapmayi tavsiye ediyorlar , insalalh Allah cok aratmadan verir kardesine 🙏🏻🙏🏻

Ay eskiden beri gunes lekem hep var ve tatilde hep cikar ama o kadar korumama ragmen daha tatile gitmeden yuzum harita gibi cok sinirleniyorum. Gunes kremi de suruyorum ama ise yaramiyor:KK43: hamilelikten once cilt bakimna gitmistim biraz duzeliyo gibiydi yaz gelince biraktim😞

X