Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Olmaz mııı o kadar bayıldım kii

Ayy cok ciciymis ben de bu seriyi begendim ama bi gidip bakmam lazim arkadasim da oradan almisti bi sorucam bakim memnun mu?

Bıktı canımlar, kızın annesi hiç oralı değil kadın evini yurdunu bıraktı ameliyatları vardı erteledi ama 3 sene oldu, sesinde enerji bile kalmadı kadının. Dinlenmem lazım yapamıyorum diyor. :KK43: bi de bize desteğe gelecek ya her türlü dönücem biraz bensizliğe alışmaları lazım dedi büyük çok bağlı ona çünkü uyurken bile onun odasında uyuyor. Bilmiyorum çok zor ya büyüğün tam yaşı ama küçük için üzücü oldu
Çok zor kadına da yani tek başına küçük çocuklara bak o kadar zaman üzülüyorum böyle durumlarda bir tık haksızlık gibi geliyor. Keşke kızın annesi de biraz fedakarlık yapsaymış. Ve çocukların derin ilişkeri anneyle kuramamaları beni üzüyor. Maddi olarak devam etmek durumunda kalabilirim bende ama sanırım bir süre ara vermeye daha sıcak bakıyorum. Bir daha geri gelmiyor o zamanlar. Birde benim annem ev hanımı onunla büyümek çok eğlenceli ve güzeldi. Eşimin annesi çalışmış ablası bakmış eşime ki çalışmaya başladığında biri 6 biri 10 yaşında iki çocuklarmış anlatıyor işte beslenmem bile güzel olmuyordu özeniyordum annesi hazırlayanlara falan diye🥺ben bu konuda şanslı hissediyorum yani annenin de çalışması gerek tabii maddi manevi o kadar emek çaba var bilmiyorum şu an duygusallaştım 7 aylık annesine çok ihtiyacı var 😢😢

Ay eskiden beri gunes lekem hep var ve tatilde hep cikar ama o kadar korumama ragmen daha tatile gitmeden yuzum harita gibi cok sinirleniyorum. Gunes kremi de suruyorum ama ise yaramiyor:KK43: hamilelikten once cilt bakimna gitmistim biraz duzeliyo gibiydi yaz gelince biraktim😞
hamilelikte mineral filtreli güneş kremi kullanım diyorlar özellikle lekelenme olmaması için. aklında olsun canım

Burda baya kişi varmış tüp bebek yaptıran bende aşılama ile gebe kaldım nedense kendim dışında gruptaki herkesin doğal gebelik olduğunu düşünüyordum biz bu evlatlara sahip olabilmek için baya uğraş vermiş Bi grubuz 😁🥰
Şimdilerde çoğunluğumuzda gebelik zor oluşuyor, zor oluşmazsa da zorlukla devam ediyor maalesef 😔 ben tedavi ile hamile kalmadım ama ben de baya yıprandım 4. Gebelik bu. Gebe kalabiliyordum ama devam etmiyordu o da çok yıpratıcı maalesef 😔 Rabbim kimseye vermesin

Ayy cok ciciymis ben de bu seriyi begendim ama bi gidip bakmam lazim arkadasim da oradan almisti bi sorucam bakim memnun mu?

Biraz pahalı aslında biz şifonyer almadık yatağı sonrasında genişleyip büyüyor kenarı da şifonyer oluyor diye. 10-11 yaşına kadar kullanabilir diye söylendi bende öyle düşünüyorum baya büyüyor yatağı. Kullanılan malzeme de iyiydi kiracıyız taşınırken zarar görmemesi için

Şimdilerde çoğunluğumuzda gebelik zor oluşuyor, zor oluşmazsa da zorlukla devam ediyor maalesef 😔 ben tedavi ile hamile kalmadım ama ben de baya yıprandım 4. Gebelik bu. Gebe kalabiliyordum ama devam etmiyordu o da çok yıpratıcı maalesef 😔 Rabbim kimseye vermesin
O en zoru var olanı kaybetmek tabi yıpranmanız normal rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah zor yani bende o stresi yaşadım ama çabuk oldu çok şükür benim ki

Biraz pahalı aslında biz şifonyer almadık yatağı sonrasında genişleyip büyüyor kenarı da şifonyer oluyor diye. 10-11 yaşına kadar kullanabilir diye söylendi bende öyle düşünüyorum baya büyüyor yatağı. Kullanılan malzeme de iyiydi kiracıyız taşınırken zarar görmemesi için
Ikeada da uygun degil ki ben de yere yakin olan buyuk yatak istiyorum aslinda ama hala karar vermedim . Kafam karisik biraz gezeyim oyle karsr vericem acele etmicem ☺️

O en zoru var olanı kaybetmek tabi yıpranmanız normal rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah zor yani bende o stresi yaşadım ama çabuk oldu çok şükür benim ki
Burası çoğunlukla pozitif bir grup. Güzel şeyler konuşalım. Hepimiz evlatlarımızı sağ salim kucağımıza alalım inşallah 😄😄 ben de ağustos ayından itibaren alışverişe başlıycam inşallah ☺️ burda aldıklarını paylaşan arkadaşlarımızın ekran görüntülerini falan aldım 😄 çok güzel şeyler var 🥰

X