Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
İsim konusunda yine hayatımın kalanı gibi davrandık, bişi beğendik daha diğer isimlere kapalıyım snfmfm eşim arada gelip Öğün falan diyor iyi ki kapamışım kendimi Öğün ne yav 😅

İsim konusunda yine hayatımın kalanı gibi davrandık, bişi beğendik daha diğer isimlere kapalıyım snfmfm eşim arada gelip Öğün falan diyor iyi ki kapamışım kendimi Öğün ne yav 😅
O ne be 😂😂😂 kapatman isabet olmus hahaa Ata. Guzel isim . Erkek olsa Ata koysam ben cok sekilli olurdu soyadimiz Turker😍

ahahahahah erkekler isim konusunda neden böyleee. isim bul şu kıza diyorum . güvercinime hiçbir ismi yakıştıramıyorum diyor :KK70:

ay bilmiyorum işte kafam çok karışıkkk gerçekten ne zormuş ya . belis nasıl sence oda bi tuhaf geliyor kulağa.
Belis imm sevemedim ben orange a katiliyorum elisa da guzel bi isim . Alisa var anlami cok gizel kuzenim koymustu . Biz leyla dedik once ama yine asiri var , duru dedi isim ama ih ih sinmedi bana. Ilay dedik zor geldi . En son Naz da karar kildik o olacak sanirim . 5 sene ugrastirdi bizi cok bekletti adini haketti dedi babasi😂

Belis imm sevemedim ben orange a katiliyorum elisa da guzel bi isim . Alisa var anlami cok gizel kuzenim koymustu . Biz leyla dedik once ama yine asiri var , duru dedi isim ama ih ih sinmedi bana. Ilay dedik zor geldi . En son Naz da karar kildik o olacak sanirim . 5 sene ugrastirdi bizi cok bekletti adini haketti dedi babasi😂
ayy evet naz ismine bayılırım ama eşim istemiyor nazlı olmazsın diye :KK70: ama sizin kıss cidden haketmiş :)

Umay diye bi bebe tanıdığım var, o kadar ağır geliyor ki ismi. İsimlerde böyle çok tanrı tanrıça gibi ağır anlamı, yükü olan isimler sevmiyorum pekk

aslında benim çevremde hiç asya yok . ama abu ara sosyal medyada çok fazla asya ismi duyuyorum . hep asya istemiştim ama soğudum isimden :KK70:
Benim ilk koymak istediğim daha bebek yokken düşündüğüm isimdi sonra çevremde iki kişi koydu bebeleri asosyal hiç dışa dönük değil onları görünce vazgeçtim

X