Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Değişik şeyler nerden çıkıyorsa ama en önemlisi inanmamak inanan varsa yapmasın kendine çekmiş olur her konu da her zaman, sadece gebelikte değil hayatımızda böyle hurefeler çok

Aldığınız fiyat beni üzdü ndkfkf

Ben emse de sağıp biberonla vermelik zamanlar olur diye düşünerek aldım canım. Hasta olurum mastit olurum falan sağarım biberonla biberon kaşığıyla veririm diye düşündüm. Süreç ne getirir hiç bilmiyorum belki de mama vermek gerekir tedbir işte.

Ben de nolur nolmaz diye aldım, meme tutmaz süt gelmez ya da mastit olurum falan filan. Yenidoğan için olanı aldım zaten diğerlerini gerekirse büyüyünce alırım

Maalesef Türkiye akademi şartları ve torpillerden bıkıp tez yazma aşamasında bırakıp İzmir'e yerleştim. Şimdi bi özel şirkette devam ediyorum
Kendini nasıl mutlu hissediyorsan canım. Gerçekten akademinin de hali hal değil. Görümcem öğretmenken akademisyen oldu. İzinleri azaldı maaşı çok artmadı çalışma koşulları iyice zorlaştı sadece mesleki tatmin açısından kendisini iyi hissediyor. Yoksa hiç mutlu etmiyor akademi birçok açıdan.

Neden o zamanın fiyatına göre pahalı mı kalıyor.
Videoyu bi izle kullanıs olarak basıl bulacaksın. Merak ettim
Yok ya şimdiki fiyatlarını düşününce sanki şimdi bu fiyata almışsınız gibi algılıyor beynim otomatik kdkg baktım canım kullanışlı duruyor, ağır da değilse güzel bi arabaymış

Dedikodusu,çevrilen entrikalar,liyakatsizliği hiç söylemiyorum bile jfhf

Benim arkadaşım biberon vermiştivermişti bir sürü bana. Ben ona uç aldım ne olur ne olmaz diye. Tabiki sütüm gelirse emzirmek istiyorum

Doğru bu yönden düşünmedim çünkü aynı gebelik gibi di mi yine belli şekil de beslenmeliyiz bebeğe vucüttan birşey veriyoruz çünkü hasta olma ihtimali mi de düşünmedim en iyisi bende alayim Bi tane

Ben de nolur nolmaz diye aldım, meme tutmaz süt gelmez ya da mastit olurum falan filan. Yenidoğan için olanı aldım zaten diğerlerini gerekirse büyüyünce alırım
Benim arkadaşım biberon vermiştivermişti bir sürü bana. Ben ona uç aldım ne olur ne olmaz diye. Tabiki sütüm gelirse emzirmek istiyorum
Ben Bu yönden düşünmedim hiç hasta olursam veremem aynı gebelik gibi yine kendimize dikkat etmeliyiz emzirdiğimiz sürece o yüzden gerekiyor biberon

Ben Bu yönden düşünmedim hiç hasta olursam veremem aynı gebelik gibi yine kendimize dikkat etmeliyiz emzirdiğimiz sürece o yüzden gerekiyor biberon
Tabii canım, bi de sağdan emen soldan emmeyen bebekler var mesela ya da bi memedeki süt yetiyor bazen, diğer memeyi sağdığın zaman zor zamanda onu da kullanabiliyosun. İşe yarar bence en azından yenidoğan al bence de

Yahu
Yok ya şimdiki fiyatlarını düşününce sanki şimdi bu fiyata almışsınız gibi algılıyor beynim otomatik kdkg baktım canım kullanışlı duruyor, ağır da değilse güzel bi arabaymış
4 ay önce aldıgımız altın %25 den fazla artmıs. 2 yıl öncekine göre bakarsak oooo ooo kim bilir o zaman neye denk geliyormus bilemiyorum.

Sanki o zamana göre biraz kazıklanmısız gibi hissettim. Cunku baska ürünleri suan o kadar da pahalı değil
Hafif ve kullanım süresi uzun diye tercih etmiştik. Altıgım ürünün özelliklerine bakacaktım link aktif olmadıgı icin kac kg vs yorumları vs tekrardan okuyamıyorum. Nette hatırlamıyorum sayıları. Ama hafifti baya. Cok karsılastırmıs 2 yıl önceki arabalarla. O zaman tabi marka arabalarda bu fiyattı pek bi fark yoktu. En pahalısı 5bin gibiydi sanki.
Bugun actık kullandık hala bize hantal gelmedi. Hafif ben bile kullanabiliyorum tek basıma. Önemli olanda sanki anne ile bebegın basbasa kaldıgında sorun yasamaması gbi geliyor bana

Tabii öyle ben de ona dikkat ettim, sen sanki o sıralar grupta aktif değildin kayınpederim bana bebek arabası almış ama çocuğu tek çıkarsam arabayı açmam kapamam gerekse hayatta yapamam, kötü araba değil ama kullanışsız benim için. İade ettirdim dolap aldırdım o parayla, ben kendim kendime göre başka bi araba aldım. 2 kişi çıkınca her türlü yapılır da önemli olan tek başına yapabiliyor olmamız bence de

Araba kısımlarını okuyup gecmiştim. incelememiştim hicbirini. Elimizde var diye gerek duymamıstım. Yorumlarada pek katılamamıstım. Benim ürünün satısı piyasadan kaldırıldıgı icin.
ilerde baston mu diyorlar kabin mi diyorlar oyle minik birşeye gerek olur mu bilmiyorum.

Valla çocuk oturmazsa ona bile gerek yok, şu bisiklet tarzı şeyler var ya ebeveynin sürdüğü geçen ondan gördüm birçok ailede. Az daha büyüyünce o yeter

Valla çocuk oturmazsa ona bile gerek yok, şu bisiklet tarzı şeyler var ya ebeveynin sürdüğü geçen ondan gördüm birçok ailede. Az daha büyüyünce o yeter
Şuan ki duruma göre oturur diye düşünüyorum. Çok uslu gibi geliyor bana sürekli uyuyor sürekli. Doktorlar kıpırdatamıyor uyandıranıyor bizim kızı.

Şu ebeveyn in sürdüğü diyince aklıma geldi; cumartesi sahilde oturduk tüm gün. Babalar kumandalı arabalar almıs erkek bebegı gezdiriyor. Eşimde diyo bu arabaları babalar kendine alıyormus oyle birşey okumus. Baba oyuncagı diye dalga geciyorduk. Sonra bi kız cocuguna baba pembe bmw almıs. Önümden gectiler gittiler. Dedim bak kıza bile almıslar. sonra bi baktık dönüyorlar baba bi ucundan anne bi ucundan kucaklamıs tasıyorlar. Eşim dedi eyvahhh pil sorunuda var bunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…