Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Dedikodusu,çevrilen entrikalar,liyakatsizliği hiç söylemiyorum bile jfhf
Ben her zaman en güzeli kaliteli özel sektördür derim. Yani uygun olan tüm mesleklerde. Çalışanın hakkını verecek, mesai kavramını önemseyecek, çalışan psikolojisini düşünecek kaliteli bir iş ortamı memuriyetten de akademiden de iyi bence ama iş denk gelebilende.

Kızlar göbek bağı düşene kadar özellikle şunlardan öneriyorlar. Samuray gibi. Uygun fiyata bulan haber ederse alalım birlikte ❤

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-15-22-32-24-541_trendyol.com.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 33
Hem süt sağmak sütü artırıyormuş hem de ben ekstradan ninelerine ve babasına satıp gezmeye gitmek için aldım djfkdjd yenidoğan akışlı philips tercih ettim

Bu arada yenidoğana yorgan önermiyorlar. Sanırım ben yorgan almayacağım. Nevresim takımı da almayacağım. Çarşaf yeter gibi. Battaniye veya tulum kullanılıyormuş. Yorganda boğulma riski varmış. Bilginize.

Evet beşiğe/yatağa bebek dışında hiçbir şey koymamak lazımmış oyuncak dahil. Göbek bağı ne kadar sürede düşüyor bebede ne kadar lazım yani dediğin üründen acaba

Askı için şunun indirime girmesini bekliyorum ❤

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-15-22-36-48-027_trendyol.com.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 30
Aynen canım, ben de yorgan nevresim almayı düşünmüyorum belki göstermelik bir tane alırım. Kaliteli bir uyku tulumu alacağım sadece, gözümün önündeyken de müslin falan sererim yeter.

Görcez o zaman ben hamileyken o kadar cok gül kokladım ki cocugun vucudunun gül bahçesine dönmesi lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…