Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Şeyde var duymuştum yenidoğum yapmış birine gitmezmiş gebe kadın onun da doğumu mu başlarmış erken doğum mu olurmuş ne öyle birşey aslında neye inanırsan onu çekersin böyle boş şeylere inanmamak en iyisi

Ben ergenken anneannemlerle bebek görmeye gidiyorduk bir yere regldim ve görmen iyi olmaz demişlerdi😄ne alakaysa. Görümcemden de şey duydum gül koklarsan bebekte gül olur. O zamanlar insanlar bilimden falan daha uzak olduğundan herhalde aa bebekte gül şeklinde leke var gülden. Şu oldu şundan gibi kendi kendilerine çıkarım yapmaya çalışmışlar bugünlere kadar ulaşmış

Ben ergenken anneannemlerle bebek görmeye gidiyorduk bir yere regldim ve görmen iyi olmaz demişlerdi😄ne alakaysa. Görümcemden de şey duydum gül koklarsan bebekte gül olur. O zamanlar insanlar bilimden falan daha uzak olduğundan herhalde aa bebekte gül şeklinde leke var gülden. Şu oldu şundan gibi kendi kendilerine çıkarım yapmaya çalışmışlar bugünlere kadar ulaşmış
Ama gül olayı doğru özellikle ilk 3 ay bilmeden yada bilerek güle dokunup sonra vucüdunun herhangi bir yerine dokursan orda gül oluyor benim eşimde var ve sadece gül mevsimi orası kızarır gül mevsimi geçince yok olur bir kaç tanıdığımdada var ben bunun doğruluğuna inanıyorum yani 😬

Aynen öyle sonra diyorum ya ne şaşırıyorsun sen bı çocuk doğurdun zaten ne artısi oldu bı gün abla gibi gelipp hadi iki saat ben bakayım git uyu dedi mi. Sana senden başka acıyan olmadı tamam kimse çocuğunu kimse için yapmıyor ama insan da bekliyor işte enerjim yerinde olsa zaten minnet etmem her gün
Doktürür yaparım yemek yine de biraz uzanıp biraz kusup ufacık iyi hissettigim an kalkıp yapıyorum çok şükrü ne yapalım bu da geçer. Hayir zaten bı de neymiş yine erkekmis zaten ailede çok erkek varmış sevmezmis yeni olanı sevmezsen sevme. Bı değil üç değil böyle hamile olduğumu duyduklarında beri erkek olsa biz zaten seviyoruz diye oğlumu soyluyolar hemen. O sizin olsun falan muhabbetleri
Sanki ben ilk cocugumu üvey yerine koyacam ikincisj olunca. Şaka tamamda yani bı iki defa yaparsınız beni her görüşünüzde aman erkekmis zaten sizin olsun denmez ki alınır mı falan demek yok xaman zaman bozuluyorum aman birinciye ne kader halaliginiz oldu da ikinciye olaacak diyorum icimden
Tamam yardım etmesinler de bu cümleler nedir. Ne diyeceğimi bilemedim. Kafanızı takmayın diyim ne diyim. Zaten afedersiniz saçma düşünceli bi insanmış. Allah ona da akıl fikir versin

Ama gül olayı doğru özellikle ilk 3 ay bilmeden yada bilerek güle dokunup sonra vucüdunun herhangi bir yerine dokursan orda gül oluyor benim eşimde var ve sadece gül mevsimi orası kızarır gül mevsimi geçince yok olur bir kaç tanıdığımdada var ben bunun doğruluğuna inanıyorum yani 😬
Kokladım ve dokundum😄inşallah doğru değildir

3CBA37F6-7FA1-4D79-B52F-849CED08270B.jpeg
Eşimle mahallede yürüyüşe çıktık bebek mağazasında bunu çok beğenip aldı😄🥹çok kaliteli değil ama yazın giydirilir seneye çok mutlu oldum o beğenip hevesle alınca

Evet değişik şeyler hergün farklı birşey adet iken bebek görme ne alaka yani 😁😁

Eki Görüntüle 3452591 Eşimle mahallede yürüyüşe çıktık bebek mağazasında bunu çok beğenip aldı😄🥹çok kaliteli değil ama yazın giydirilir seneye çok mutlu oldum o beğenip hevesle alınca
Çok güzeller güle güle giysin bu desenli çoraplar kafamı çok karıştırıyor o an unuturum kimse ilgilenmez bende çorap içindeki ipleri kesemem diye korkum var elimden geldiğince düz alacam böyle desenli olunca içinde sarkan ipler bebeğin parmağına dolanma riskş varmış

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-15-21-42-56-251_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-07-15-21-42-56-251_trendyol.com.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2024-07-15-21-42-50-848_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-07-15-21-42-50-848_trendyol.com.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 35
Eki Görüntüle 3452591 Eşimle mahallede yürüyüşe çıktık bebek mağazasında bunu çok beğenip aldı😄🥹çok kaliteli değil ama yazın giydirilir seneye çok mutlu oldum o beğenip hevesle alınca
Ya benimki hiç eşya almaya hevesli değil bazen üzülüyorum sorduğumda ben kucağıma almadan bir şey hissedemem ki diyor o yüzden hevesli gözükmeyebilirim diyor ben üzülünce ertesi gün beraber çıktığımızda aldı bir şeyler ama ben dedim diye aldı keşke kendi heves etsede alsa neyse doğduktan sonra asıl heves etmesi önemli zaten 😏

Zara indiriminden bunları aldım, 2026 yazı için 😂 19-23 aylık falan oluyor bebe, fiyatlar çok uygun geldi yatırımlık aldım. Kendim için sıfır tane şey baktım, analık hızlı yükleniyormuş insana 🤭
Kızlara çok güzel şeyler var ya. Erkeğe dümdüZ benim aldıklarım zaradan 😅 güle güle giysin bıdık 🧿

Çok güzeller güle güle giysin bu desenli çoraplar kafamı çok karıştırıyor o an unuturum kimse ilgilenmez bende çorap içindeki ipleri kesemem diye korkum var elimden geldiğince düz alacam böyle desenli olunca içinde sarkan ipler bebeğin parmağına dolanma riskş varmış
Evet şirin diye aldıkta ondan bende çokkorkuyorum genelini düz iplik olmamasına özen göstererek alacağım

Ya benimki hiç eşya almaya hevesli değil bazen üzülüyorum sorduğumda ben kucağıma almadan bir şey hissedemem ki diyor o yüzden hevesli gözükmeyebilirim diyor ben üzülünce ertesi gün beraber çıktığımızda aldı bir şeyler ama ben dedim diye aldı keşke kendi heves etsede alsa neyse doğduktan sonra asıl heves etmesi önemli zaten 😏
Biraz yapı meselesi de hani erkekler birde doğrudan hissedemiyorlar bebek tekmelerini hissedince hareketleri gözlemleyince de belki daha da hissetmeye başlar🙏önemli olan doğunca ilgili bir baba olması zaten🥹

Biraz yapı meselesi de hani erkekler birde doğrudan hissedemiyorlar bebek tekmelerini hissedince hareketleri gözlemleyince de belki daha da hissetmeye başlar🙏önemli olan doğunca ilgili bir baba olması zaten🥹
Bizim bebiş 2 haftadır falan artık tekmeliyor beni içerde dans ediyor dışardan gözüküyor oynadığı eşime tam gösterecem duruyor eşim elini çekince yeniden kımıldıyor😂 diyorum hatta sen kızımızla çok ilgili değilsin sana küs ondan diyorum bir türlü denk getiremedim yani artık videoya çektimde öyle gördü yoksa inanmıyordu😂

Orangegreysky Orangegreysky canım bir süredir çok giremedim ara ara girip takip ettim sizleri. Tatile geldim. 😃 ilk defa denize girdim hamileyken. Karnım şişmeye başladığından düz yüzerken zorlanıyorum sırt üstü anca… bu arada 8 kilo almısım doktor hamilelik boyunca 10 demişti 😂 ben şimdiden aldım. 51ile hamile kalmıştım…Vücudumda çatlaklar basladı. Onun dışında her şey yolunda çok şükür, inşallah herkes iyidir 🥰❤️

X