Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ankaralı annelerden bir benim kızım olacak galiba hanımlar 😍 sağlıcakla kucağımıza alalım hepimizzz 🥰🥰
Evet evet grubun prensesi o da 🥰🥰 Sarem2023 Sarem2023 ve MavisOglumm MavisOglumm da belirsiz henüz, bakalım onlarınki ne çıkacak 🥰 7 Ankara annesi var bu durumda grupta epey de kalabalıkmışız 😍

Sarem düşük yaptı maalesef, epey oldu :KK43:
Aaaa öyle mi :KK43: Of en korktuğum şeydi o yüzden duyar duymaz çıkarıyordum tablodan ki günün birinde böyle bir şey yapmayalım diye, kendim yaptım :KK43: Uyardığın için sağ ol canım, inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini alırız yeniden Sarem'in de..

2024 kasım annelerinde cinsiyeti belli olan çok az sanki daha ya da tabloyu güncel tutmuyorlar. Yazışmaları da bizden 30 sayfa falan önde Aralık annelerinin maşallahı var :KK70:

Park yatak alıcak olan kızlar neler favorinizde kafam çok karıştı 3 bine de var 4–5-6-7 hepsi var neye göre alacağız 🫠
Elele alındı canım bana
2024 kasım annelerinde cinsiyeti belli olan çok az sanki daha ya da tabloyu güncel tutmuyorlar. Yazışmaları da bizden 30 sayfa falan önde Aralık annelerinin maşallahı var :KK70:
Oranın başkanı aktif değil haftada 1 falan giriyor o da en iyi ihtimalle

Sevgili outoffit outoffit beni de ekler misiniz.
Yaşım 34, 19+1 haftalık gebeyim. Kız bebek bekliyorum. Sat 29 şubat, şehir Eskişehir, Tahmini doğum tarihi 5 aralık olarak görünüyor

Başkanı mı? yok canım estağfirullah ya dksksd :KK70:
Dnkffk tabbiii ben konu sahiplerine başganım derim haberin yok galiba sen benim başganımsın...
Linki varsa atar mısınn 🫠
Elele Madre Anne Yanı Park Yatak Oyun Parkı 70x110 cm Gri-Siyah | Elele Baby şu anam
IMG20240627165032.jpg

X