Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
kızlar ben de izmir medifema’ya gidiyorum, doğum ücreti 36 bin doğum paketi yok dedi. her muayeneye 1450 veriyorum. valla bize uygun gelmişti doğum fiyatı çünkü izmirde başka hastaneye de sormuştum 58 falan demişti. medifemanın ücreti de artar tabi aralığa kadar. 32. haftadan önce fiyat sabitlemesi yapmıyoruz dediler

Ben bir kez görmüştüm renkli, bugün isteyeyim hastanenin ultrasonu daha iyiydi hem
bizimkinin ultrasınu ekranda çok güzel ama elime kağıt verince hiç kaliteli değil ya neresi neresi belli olmuyor.
Na bi şu çüküsü belli 😅
IMG_20240712_115036.jpg

Kızlar birkaç gündür bakamadım buraya konuşuldu mu bilmiyorum. Benim bacaklarım ayak bileklerim çok şişiyor sizde de oluyor mu ? Özellikle ayak bileklerimde daha çok oluyor
benim el ayak şişiyor canım ama eskiye oranla çok aza indirdim . sağlıklı beslenerek . pilav makarna beyaz ekmek ve tatlıyı kestim . şekerim yüksek çıkıyor diye . şekerim dengelenince şişlikte minimuma indi. tansiyon ve şekerini kontrol et aralıklarla . bide bol su iç .

Yok anam bende hiçbişi. Ama renklide yüzünü çok göremiyoruz bişiyin arkasında dedi herhalde geride benimki, geridekiler daha mı geç hissediyodu
20 haftaya kadar hissetmemek de normalmiş ya, ben de sertlik hissediyorum bebeğin geçtiği tarafta ama hareket hissettiğimi söyleyemem henüz.

benim el ayak şişiyor canım ama eskiye oranla çok aza indirdim . sağlıklı beslenerek . pilav makarna beyaz ekmek ve tatlıyı kestim . şekerim yüksek çıkıyor diye . şekerim dengelenince şişlikte minimuma indi. tansiyon ve şekerini kontrol et aralıklarla . bide bol su iç .
Evet bu aralar çok fazla tatlı şeyler tükettim ondan olabilir biraz da nem ve sıcak etkiliyor sanırım 🥺

X