Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ay güzeller 🫶🏿 bu indirim ne zaman biter ya eşim cinsiyet belli olsun öyle alalım cuma gidicez belki söyler doktor diyo. Bişi deyin yoksa boğazlıcam nfkf
Doğruysa 26 temmuz diyor ama Stok bitebilir.

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-23-24-02-124_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-09-23-24-02-124_com.android.chrome.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 17
Gece gece çok para harcıyoruz kızlar. Daha tırnak törpüsü saç fırçası almamız lazım 😅 giysiyle paraları harcıyoruz gibi geliyor.

Bez ve ıslak mendil olarak ne alacaksınız canımlar? Bez Sleepy bio natural serisi hoşuma gitti benim ama sızdırıyor diyen var kafam karıştı
Ben sleppyden çok memnun kaldım sizdirmadi hiç normal sleppyden memnun kaldım ama bio da çok çok iyi bikac kez almıştım ilk zamanlar bende bio tercih edicem 3 aydan sonra normal sleppy alırım heralde ıslak mendili de güzeldi hiç zarar vermedi kızıma 24 lu koli alarak aliyodun uzun zaman gidiyodu ama siz az alın bakarsın tahriş eder ona göre değiştirirsin denemekte fayda var her bebek farklı bende 6 li alicam bakicam ona göre devam ederim🥰

Ben daha öyle şeyler hiç almadım. Ya araba ya gardırop ya giysi alıyorum. Ortasını bulamadım henüz 😅 uçlarda yaşıyorum
Ben çok anlamsız şeylerden başlamışım ya ilk aldığım şey bi emzikti ama onu sembolik olarak evde bi bebek eşyası olsun diye aldım. Sonra gümüş kapak, alt açma örtüsü almışım dnjf

Chicco al dedi bana herkes, çok iyiymiş. Tırnak seti babaanneden hediye geldi saç fırçasıyla takım yaparım diye düşünüyorum
Evet saç fırçasını chicco düşünüyorum. Törpü de şuna iyi diyorlar?

Evet saç fırçasını chicco düşünüyorum. Törpü de şuna iyi diyorlar?

Ben de bundan alacağım bebişim, favorilere atayım hemen

X