Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Zibin atlet gibimi , kisa kollumu uzun kollumu bu konuda kafamda deli sorular var🙈😂 ben cok az yeni dogan aldim hep 3-6 aldim tulumlari . Baktim yetmiyo alirim ucra da yasamiyorum nasilsa😂
evet kesinlikle yetmezse sipariş verilir ertesi gün geliyor zaten :KK70: yeni doğan bende çok az aldım bir haftada 0-3 giyiyorlar zaten . 3-6 daha çok aldım . ben askılı aldım kısa kollu aldım bide uzun karışık hepsinden var :) hediye getirenlerde oldu daha zıbın almam :KK70: arkadaşımın kızıda 6. ayına girdi.. tüm kıyafetlerini verdi annesi. ev bebe eşyası doldu . yeni doğan ve 0-3 ay çok az alacağım . 6-9 alırım beğendiklerimden

bir tane hastane çıkışı yeterli kesinlikle . o kadar çabuk büyüyorlar ki. isimli bitane saklamak için yaptıracağım sonra iki tane 0-3 ay takım aldım . uygun fiyatlı . hatta geldiler bak çokta güzeller yumuşacık . arkadaşım yeni doğan almıştı hep çocuk büyük doğdu . getirdiği hiçbir kıyafeti olmamıştı. başka bir arkadaş getirmişti evinden :KK70: o yüzden çok ufak şeyleri pahalı ve çok fazla almayacağım . zıbın bol bol aldım . en çok zıbın gidiyormuş . aldığım iki takımı ekliyorum :)

Yeşile aşırı bayıldım bu neeee

Kızlar 14.haftaya gelip hala benim gibi günde 2-3 defa kusan var mı? Prilam falan hak getire artık iyice coştu, ne bk yiyeceğiz biz kuzum :KK43:
17+4’ten bildiriyorum bir gün kusmasam bir gün yine kusuyorum dün kusmalı günlerden biriydi mesela ☹️ Bugün nasıl olacak göreceğiz. Prilama da devam ediyorum bu arada.

17+4’ten bildiriyorum bir gün kusmasam bir gün yine kusuyorum dün kusmalı günlerden biriydi mesela ☹️ Bugün nasıl olacak göreceğiz. Prilama da devam ediyorum bu arada.
Yani Prilam bana iyi geliyordu ama artık Prilam’ı da şçtiğim gibi kusuyorum. Ne yapsam bilemedim ya çok üzülüyorum doğru düzgün bir şey yiyemediğim için, bebek için endişeleniyorum

Kızlar geri döndüm. Bir takım ailevi zorluklar yaşadık ama buraya yansıtmak istemiyorum. Oldukça perişan olduk. Şimdi size sorum şu. Kışş bebelerine bir mi iki mi dış giyim almak lazım. Ben bir astronot tulum, bir owli dış kundak, bir tane kürklü ceket alacağım ama çok mu olur bilemedim?
Dış kundağın çok kullanışlı olduğunu söylüyorlar canım, astronot tulumları giyip çıkarmak çok zormuş.

Teşekkür ederimm😍 aa bende aldım emzik suluk onları atmamışım😂ama söylediğin farkı bilmiyordum ben😢 kalkan bende alıcam çok faydasını görmüş arkadaşım ☺️

bende bu zamana kadar yaptım ama bazıları diyor o yüklemeden sonra bende şeker yükselmesi oldu çocuğu şeker hastası olan varmış kararsız kaldım o yüzden

benim ilk defa bu kadar belirgin bi ağrım var tedirgin oldum 🙄
Bende soft Air tercih ettim bakalım bide elimde wee yuvarlak var 😂

Eklentiler

• IMG-20240703-WA0010.jpeg
    IMG-20240703-WA0010.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG-20240702-WA0013.jpeg
    IMG-20240702-WA0013.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 44
Dun asiri bir gaz sancisi ve kusmayla bitti :KK43: bakalim bugun beni neler bekliyor .
Çok fazla salgın var benim küçük kızımla oğlum serumluk oldu gorumcemin kızı çocukları torunları hepsi arka arkaya serum yediler bende çok korktum ama bulaşmadi çok şükür kefir iç dün doktoruma soyledim 20. Haftadan önce reflor onermiyorm çok çok gerekmedikçe içindeki maddeyi onermiyo

Kızlar lcwde de hastane çıkışları var bakmak isterseniz😍 ben ordan aldım😍
Ay ben favorilerime ekledim bunları alicam bu arada kızımın adını İLAY düşünüyorum kısmetse rüyamda gördüm ilay koymustum çokta hoşumuza gitti baklim hayırlısıyla🤩

Eklentiler

• Screenshot_20240707-235733.png
    Screenshot_20240707-235733.png
    235,3 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_20240706-175534.png
    Screenshot_20240706-175534.png
    290,9 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20240706-174855.png
    Screenshot_20240706-174855.png
    653,3 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20240628-161502.png
    Screenshot_20240628-161502.png
    420,2 KB · Görüntüleme: 44
Heh o aynen, bence de gereksiz pahalı. Set almicam ya ben setin anlamını anlamamıştım da ay aymış onlar en baştan almaya bence de hiç gerek yok. Bi şu kaşık biberondan emin değilim çok dandik duruyolar iyisi hangisidir acaba
Bazı bebeklerde meme ucuna benzeyen ağızlı biberon meme reddine sebep olabiliyor. Bazı bebekler bu biberondan içmeyebiliyor. Bu gibi sebeplerle kaşık biberon kullanılıyor.

O da tatlı da ne biliyim ndgmf onu giydirmezsem de ayıp olur ya bebe hastanede 1 gece kalıyo zaten aksilik olmazsa 2 tane nasıl giydircme, kalsın neyse.😅
Al al bi gece onu giydirirsin aa terlemis dersin seninkini giydirirsin . O hengamede bisey olmaz. Evde de giydirirsin . Hastane cikisi diye illa sadece hastanede giyicek diye bir kaidemi var 😂

X