Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Kalbimi kırdın... Dnjf

farklı deneyimleri olanlar vardır belki :) ama bir kenarda durdu bizde genelde ikea serisini kullandım güzeldi. ya ben karnımdan uyuyamıyorum asla cok ağırlık yapıyor biraz erken basladı sanki son aylarda oluyordu
Hamile yastıkları işe yaramadı mı sende canımcım? Destek veriyor ya karından belden, rahatlatır belki.

Kalbimi kırdın... Dnjf
ama bak sımdı yalan olmasın o ilk ek gıdaya geçtiği süreç var ya o zaman kullanmıstım oioi kasesini sımdı hatırladım cunku masaya yapısıyordu cocuk eliyle itip tabağı atamıyordu yere o açıdan cok iyiydi. bana gelen sette kapaklı kase, bolmeli tabak ve yarım önlük vardı, önlükte de güzeldi silip temizlemek açısından. cocuk az büyüdükçe gerek kalmamıstı sadece, daha hafif plastiklere geçiş yapmıştım. ilk başta işe yarıyordu oioi doğru

Canım güzel liste ama pudra önerilmiyor. Hem solunum sağlık açısından hem pişik açısından.

Canım kademesine ve ölçülerine göre kullanım süresi değişiyor. Kademeli 120 cm bir beşiği 4 yaşa kadar bile kullanabilirsin. 80-90 cm olanlar maksimum bir yaş. Kademeli değilse Bebek ayağı kalktığında düşme riskinden dolayi max 6-7 ay olur.

Anne yanlarında da kademe oluyor canım. Belli bir süre Anne yatağı ve bebek yatağını esitliyorsun ama sonra hem korumaliginin hem ic alanının derinliğini değiştiriyorsun.

Kızlar aniden kasığınıza ya da göbeğinize giren ağrı var mı ay ben çok korktum giriyor benim çok ayakta kaldım ondannmı acaba gaz mı bilemedim

Ay ne zor hic hic bana da gore degil. Ama yapacak bisey yok . Bence kendin al heves ettigini . Arkadasim almis esim dostum almis dersin . Ben aldim dersin . Cok merakliysalar parasini versinler sen ustune koy. Iyi niyet evette biyerden sonra cilki cikiyor bu durumun. Sanki ilk cocuga heves edebilecegini bilmiyolar. Eltinle aran yakinsa ona citlat anlar belki

Kızlar aniden kasığınıza ya da göbeğinize giren ağrı var mı ay ben çok korktum giriyor benim çok ayakta kaldım ondannmı acaba gaz mı bilemedim
Kiz ben dun oluyodum yaaa gaz mahvetti beni nefessiz kaldim. Oyle dirumlar bi soda icmeyi dene hizli hizli belki iyi gelir. Ama kasiksa bana da oluyo arada. Cok oturursam ya da syakta kalirsam. Cok oturdaysan hareket et ayakta kaldiysan dinlen geciyo.

Arkadaşım yenidoğan biberonu almış sen daha büyük aylar için al falan dicem biberon için. Diğerlerinde de buluruz bişi, bana kimse hediye almıcak mı canım arkadaşlarımdan kime ne

Bana da dedi ki kv ben iste yelek orucem hirka orucem. Guzelce soyledim ben sevmiyorum hem zaten evler de sicak giydirmem . Ama heves ediyosan yap bi tane saklariz . Allahtan onlar hic karismiyolar gerci onlarda hic karismiyo bizden bisey cikmasinda ama raziyim ne kadar varsa param onu alirim. Misss

Bizimki eltime ördü, ben üzülürüm diye bana da örecekmiş örsün neyse aman giydiririm evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…