Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
İkilisi iyi çıkıp dörtlüsü riskli çıkanlar varmış, ikisini de yaptırıyorlar herhalde bi sorayım gidince
Bebiş üçlü dörtlü genelde riskli çıkıyor zaten güvenilirliği çok zayıf. İkili test iki parametreye göre yapılıyorsa üçlü üç, dörtlü dört parametre diye biliyorum. İkili testi iyi çıkanlara önermiyorlar gereksiz bir stres yaşamamaları için. Bizim de doğum paketine dahil etmişler de biz yaptırmadık geçen hafta hatırlatma mesajı gelmişti. Bence boşverin o kadar kurcalamayın

Ben de yaptırmiyim ya o zaman, zaten 1 ay sonra detaylı zamanımız geliyor

Ay çok merak ettim ya dışardan anlaşılması çok tatlı

Ben de doktoruma sordum tetenozu ben yapicam sana dedi 28. Haftada saglik ocagina ben yaptirdim dersin dedi arar onlar dedim tamam hocam. Detayli icinde burdaki doktorda yaptirirsin aklinda biri yoksa dedi ama acaba ucreti ne onu ogrenemedim asiri yuksekse baska doktora bakicam valla. Yani bi doktor biliyorum onla arasinda cok fark olursa dusunurum bi :) olmadi pazartesi arayip sorsam acaba fiyat bilgisi verirler mi

Kızlar merhaba bende Aralık annesiyim şuan 17+4 haftalığına cinsiyet 12 +5 kız dedi net konuştu 16 haftada başka doktora gittim erkeğe benzettim diyir başına böyle bir şey gelen var mı çok merak ediyorum ister istemez

Ben aradığımda vermişlerdi vermeyen de var ama genelde veriyolardır

Kesinlikle öyle. Özellikle üçlü de sonucu iyi gelen sanırım kötü gelenden çok daha az. Yüzde 50-60 mış sanırım oranı. Doktorum bana bunları düşünmemek için de fetal dna önermişti. Keşke devlet eliyle direk yapılsa da ikili üçlü yapılmasa artık

Zaten genellikle 12. Haftada kesin olmaz doktor tahmin eder çünkü ileri ki haftalar değişme olasılığı olduğu için tabi doktorun tecrübesini bilemem ama 17. Haftada artık cinsiyet yüksek bir ihtimalle kesinleşir ama en kesin sonuç detaylıda oluyor

Doktor bana 12.haftads hem kızda hem erkekte çıkıntı olduğunu, 14 gibi kızda o çıkıntının gittiğini erkekte kaldığını söylemişti. O yüzden 12de bu kadar net konuşmasına güvenmeyin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…