Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Kızlar ana kucağı konusunda çok kararsızım elektrikli istiyordum şimdi de hem çocuk elektrikli bi' şey de uyusun istemiyorum hem de bazı çocuklar onda durmuyormuş ya durmazsa dünya para boşa gidecek daha önce kullanan var mı?

Kızlar ana kucağı konusunda çok kararsızım elektrikli istiyordum şimdi de hem çocuk elektrikli bi' şey de uyusun istemiyorum hem de bazı çocuklar onda durmuyormuş ya durmazsa dünya para boşa gidecek daha önce kullanan var mı?
Canım ben kimle konuşsam ya da kimin videosunu izlesem elektrikli aldık bi köşede durdu diyor. Arkadaşım ilk aldığımda büyük hevesle atmıştı bi kere rahat rahat kullanamadı. Çocuklar sağa sola değil öne arkaya sallanmayı daha çok severmiş, bu manuel olanlar onu sağlıyor. Uyurken koydun diyelim uyanınca bi ayağını kıpırdatsa tekrar sallanacağı için uykuya dalmaları daha kolay oluyor. Biraz daha büyüdüğünde de motor becerilerini geliştirmesine yardımcı oluyormuş. Elektrikliler çok tatlı ama kullanışsız yani

Ben kullanmadım normal ucuz bı ana kucağı almıştık gözümüzün önünde dursun sürekli kucağımızda olmasın diye çok fazla da sallamiyodum kendi içinde duruyo uykuya daliyodu ilk başlarda. Bu elektrikli biraz daha kolik bebekler için sanırım bilemiyorum tam. Normal olanların İçinde uyumayı falan seviyodu benimki gün içinde duruyodu yani üç aylık falan olduktan sonra da oyun halisina geçtik onu çok seviyorlar 😊 hatta ben hafıza kartları alıp pusetin içine koyuyorum kartları da karşısına diziyordum onları izliyodu falan bende mutfakta gidip işimi yapiyodum😊 bazen oyun halisina uyuyakaliyodu oynayıp oynayip

Sağlıklı olsun da en önemlisi o. Benim bu tane oğlum olunca tabi bir de kızım olsun isterim içimden de çok kız geçiyor istediğim için mi hiseettigim için mi bilemicem artık😬
Hiç rüyana girdi mi bebeğin cinsiyeti bazı anneler rüyasında görürmüş ya bazen tersi çıkabilir tabi burdakiler kız dediği için mi bilmiyorum ikidir kız görüyorum rüyamda önce doktorun verdiği kağıtta kız yazıyordu sonrada bildiğin kız bebek gördüm 6 aylık halini emziriyordum falan bilinçaltından mı öyle yoksa malum mu oluyor onu bilemem tabi😄

Sağlıklı olsun da en önemlisi o. Benim bu tane oğlum olunca tabi bir de kızım olsun isterim içimden de çok kız geçiyor istediğim için mi hiseettigim için mi bilemicem artık😬
hissettiğin doğrudur bence. bende herkese erkek istiyorum dedim çünkü çevrem hep ay kız daha güzel kız olsun dediler. vicdan yaptım erkek olsa sevmeyeceğim sanki diye :KK70: vicdan yaptığım içinde hep erkek hissediyorum ve erkek istiyorum dedim . ama hastaneye gideceğim tarihi işaretleyip kızımı göreceğim yazmıştım :KK70: çünkü hep içimden geçen ve hissettiğim kızdı :KK70: doktor sorduğunda bile hep erkek dedim :) yani kısaca hissettiğin doğrudur :)

Hiç rüyana girdi mi bebeğin cinsiyeti bazı anneler rüyasında görürmüş ya bazen tersi çıkabilir tabi burdakiler kız dediği için mi bilmiyorum ikidir kız görüyorum rüyamda önce doktorun verdiği kağıtta kız yazıyordu sonrada bildiğin kız bebek gördüm 6 aylık halini emziriyordum falan bilinçaltından mı öyle yoksa malum mu oluyor onu bilemem tabi😄
bende hep erkek gördüm hatta çevrem hep rüyasında erkek görmüş herkes erkek hissetti ama kızım olacak :KK70: bizde tersi çıktı

bende hep erkek gördüm hatta çevrem hep rüyasında erkek görmüş herkes erkek hissetti ama kızım olacak :KK70: bizde tersi çıktı
Benimde çevrem hep erkek hissediyor ben hariç 😅 öğrenir öğrenmez kesin erkek dediler ultrason fotosundanda erkek dediler bide bizim ailede erkek baskın ya şuan herkes erkek bekliyor 😂

bizimde çevremiz hep erkek diyor kız hisseden çok az 😂 ben kız hissediyorum rüyamda da kız gördüm😍 yarın bu saatlerde randevu bekliyor olacağım çokk heyecanlı😌
bence de çok heyecanlııı :) ben tamamen kopmuştum kız olacak dediğinde . içilecek vitaminleri anlatıyordu. anne iptal babası gel sana anlatayım demişti doktorumuz :KK70:

Bunlar icin ne dusunuyosunuz kizlar ?
Ben bundan aldim yaa hosuma gitti yorumlari da guzel kuzenimde bundan kullanmisti kismet artik 😌

Ben kullanmadım normal ucuz bı ana kucağı almıştık gözümüzün önünde dursun sürekli kucağımızda olmasın diye çok fazla da sallamiyodum kendi içinde duruyo uykuya daliyodu ilk başlarda. Bu elektrikli biraz daha kolik bebekler için sanırım bilemiyorum tam. Normal olanların İçinde uyumayı falan seviyodu benimki gün içinde duruyodu yani üç aylık falan olduktan sonra da oyun halisina geçtik onu çok seviyorlar 😊 hatta ben hafıza kartları alıp pusetin içine koyuyorum kartları da karşısına diziyordum onları izliyodu falan bende mutfakta gidip işimi yapiyodum😊 bazen oyun halisina uyuyakaliyodu oynayıp oynayip
işte tam benim kafama yatan şeyler elektrikli de hem boşuna elektrik yüküne maruz kalacak hem deli olacak sallana sallana gerek yok.

X