Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ay muhtesem valla bunlari okuyunca insan cok uzuluyor sadece araba 35 suan sevindim ama senin adina harika olmus ben de puseti 20 den 8 e almistim adaptiruyle 10 a gelmisti.

aslinda iyi dusunmus sadece dusuk asitli hakiki zeytinyagi almak lazim ben de meme uclarima cok surdum cok iyi geldi yumusatiyor bebege de iyi gelir eminim. asit dengesi daha dusuk olursa yakmaz bebek cildini, biz oyle almistik
İnternette baktım, doktorlar sürmeyin diyor ama dediğin gibi belki düşük asitli iyi oluyordur canım.
Sağol kuzum. Evet gribimsi birşey oldum. Kloroben gargara yaptım bir iki kez. Antibiyotik almaktan iyidir diye düşündüm wala.
Dünkü kadar olmasa da ağrı var kuzum evde kukuletamı tutup yürüyorum mdmg düşecek sanki ağrıyor baya
Ah kuzum
Bende olmadı ama hemşire grip benzeri semptomlar yaşayabileceğimi, vitamin almamı söylemişti. Bu belirtilerin olması normalmiş yani, inşallah da hemen geçer gider
Evet gerçekten grip gibi oldum. Ballı limonlu karabiberli ıhlamur içtim. İnşallah kötülemeden geçer gider antibiyotik içmek istemiyorum

Ay muhtesem valla bunlari okuyunca insan cok uzuluyor sadece araba 35 suan sevindim ama senin adina harika olmus ben de puseti 20 den 8 e almistim adaptiruyle 10 a gelmisti.
Ya aslında ben de üzüldüm, burdan kalkıp oraya gitmenin akıl karı olmaması lazım normalde ama fiyat farkı mecbur bırakıyor puset seninki neydi, bana bi süre araba koltuğu olarak da idare eder gibi geldi

Ben iki adım atınca yoruluyorum valla ama ne kadar hareket o kadar iyi. Yemek temizlik vs yaparken belim kopuyor çok ilginç 2 ay nasıl geçecek acaba
Evet ya sanki belimi ikiye ayırıyorlar gibi. Ben gece de dönemez oldum kalkıyorum diğer tarafıma yatıyorum öyle dönmüş oluyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…