Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Benimde iştahım yok ya enerjim de yok kalkıp biseyler yapmaya. İki gündür bulantım vardı Prilam içtim gece şimdi de onun sersemligi sürekli uyumak istiyorum. Canım şöyle hazır dışardan gelecek bişey bile istemiyor karnım doysun veya işte bulantı olmasın diye kratker tarzı şeyler ile bastırıyorum

Ahahaha sürekli tepenizde bitecek nolcak? Onlar da bebekleşecek bebekler gelince

Bundan 10 sene önce site ne saçma yermiş yav. Az önce hamile kuzeni kola içti diye bebeğinin eridiğini söyleyen birini okudum ben şok

(Evet yine canım çekti bi bardak içtim içerken de yine yorum okuyayım dedim, okumaz olaydım)

Bebek kola içince mi erimiş Allahım cahil kişilerden uzak et bizi deseki şekeri çıktı vs dese anlarım insanlar bir şey söylerken mantık aramıyor cidden

Ya ben her gün gazoz veya kola içiyorum. Kendime kızıyorum ama mideme baya iyi geliyor. Şimdi de superfreshin sushi sini aldım. Üstünde çiğ balık içermez yazıyor. Bence yiyebilirim gibi geldi. Midem biraz düzeldi ya ne bulursam yiyorum gibi oldu.

Benim de canım kola çekiyor arada ymeek yanında içiyorum. Doktor bana kolanın zararı kafeinden geliyor dedi. Genelde kola içtiğim gün kahve içmem çikolata yemem ama bugün sabah kahve içmiştim şimdi geldi aklıma. Üzüldüm bak

Ya benim canım o kadar sushi çekiyor ki. Hatta ben de sushida'nınkilere baktım onlar da market suşisi olduğu için çiğ balık yoktu içinde. Ama emin olamadım valla ye afiyet bal şeker olsun

Kızlar 11+6 haftalığım şimdi doktor kontrolünden çıktım ense kalınlığı 3 mm dedi normalde ikili tarama öneriyordum ama sizinki riskli çıkar direkt fetal dna yaptırın dedi modum çok düştü

Sağol kuzum ❤

Ben kahve hala içemiyorum. Doğru diyorsun kafeinden dolayı diyorlar. Aslında kafein alım miktarına dikkat edince çok da kafaya takmamak lazım

Yani ben hapşırdım kasığım ağrıdı çocuğa bir şey olmuş mudur, araba biraz sarsıldı çok korkuyorum falan yazan gördüm geçenlerde. Cahil dedim diye isimsiz linçlediler beni ahfksjdks kitle çok korkutucu.

Daha çok bebek, modunuz düşer tabi ki çok normal ama illa sıkıntı olduğu anlamına gelmiyor. Sonradan çoğunlukla normale dönüyor, Fetal DNA yaptırın içiniz rahatlasın kesin sonucu o verir.

Ben de kola içtim bugünlerde, kafein aklıma gelmedi ama yarınlar yokmuşçasına öğürdüğüm içün birtanecik aşkım kahveden midem bulanıyor sosis de yedim bu hafta. Millet yarım paket sigara içiyor ya bir şey olmaz. Benim arkadaşım yılbaşı partisinde tekila shot atarken hamileyim diye bağırmıştı şok olmuştuk, doğuma kadar ayı gibi sigara içti. Dumanı bebeğe gitmiyor diyordu ahckshsks aynen canım hıhı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…