Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ben de bu örtülerden stoklamak istiyorum ama evde yer yok ya, şu yer işini çözeyim kan gövdeyi götürsün biraz ajckdk bir de bu marka daha ucuz ve gayet iyiymiş kızlar buna da bakacağım ben Baby&Baby Bebek Bakım Alt DeÄiÅtirme 30 Adet Alt Açma Bezi Fiyatı - Trendyol

Kiz onlari yeme icinde iyi seyler yok onlarin , okumustum ben hamile degilsen bile yeme yani. Bence

Ya Allah affetsin ben de bazen takıyorum hele ilk haftalarda Google aramalarımı görsen kafayı yersin az önce körili makarna yedim hamilelikten köri diye araştırdım, tüm Google aramalarım "hamilelikte" diye başlıyor ama bi yerde saçmalama Orange deyip kendimi susturuyorum, az mantıklı olmak lazım
Kahveden benim de midem bulanıyor ya, süt içmiş olayım diye zorla içtim bi bardak sabah soğuk soğuk.
Ben aldığımda ebebekte 2.si %50 indirim vardı öyle güzel oldu, pofidik mi iyi olur ince mi bilemedim ama aldım ikisini de bakalım zaten kesip de kullanan varmış büyük diye, gider baya bunlar

Son düzenleme:
Kiz onlari yeme icinde iyi seyler yok onlarin , okumustum ben hamile degilsen bile yeme yani. Bence
Kız bana kalsa kokoreç bile yicem. Normalde de böyle şeyleri çok severim ben, Allah bilmiş de ilk üç ay bulantı vermiş heralde neyse bi daha yemem artık, hevesimi aldım
Ekledim favorilere baya uygunmuş

Ya ben de tüp bebekle gebe kaldım ve ben de ilk etapta aşırı stres oldum yok beta iyi arttı mı, yok kese görünümü vs ama hapşırında bebek düşse dünyada 50 yıl içinde insan kalmaz, biraz da mantıklı olmak gerekmiyor mu daha sabah diğer başlıkta 9 haftalıkken belirtisiz kalbi durmuş bir bebeğin, kadın kürtaj olmuş ben de hop oturup hop kalkıyorum mesela şu anda. Çünkü bu gerçekçi bir evham ama araba kasisten geçince panik olmuyorum mesela ajfkdks

İşte onu diyorum insanın aklında acaba da olsa durup dicek ki saçmalama geçen karnımı içeri çektim beyim diyo ki çocuk sıkışacak. Sanki çocuk midemde oturuyo

Sınırda çıkmış doktorun dediği gibi ikili kesin riskli çıkardı için rahatlaması için fetal yaptır canım merak etme çok yüksek değil ense kalınlığı yani kesin kötü kimse diyemez

İşte onu diyorum insanın aklında acaba da olsa durup dicek ki saçmalama geçen karnımı içeri çektim beyim diyo ki çocuk sıkışacak. Sanki çocuk midemde oturuyo
Bana geçen gün soğuk su içme bebeğe gaz yapar dediler. Yani nutkum tutuldu. Hiç gelemem böyle saçmalıklara ya, bir de ben çocuklarla çalışıyorum naçizane pedagoji kitaplarını çok okudum aktif olarak da çalışıyorum zaten. 150 yıllık bilgileriyle bana akıl veriyorlar

Az önce kayınvalidem aradı. Yine eşyalardan konuştuk şunu alcam bunu alcam tamam dedim. Bi de elektrikli titreşimli şeyden alıcam dedi (ana kucağından bahsediyor) yok ben elektrikli istemiyorum manuel alıcam dedim. Zaten ben gelince sen seçersin öyle alırız dedi. İlk hayırımı demiş bulunuyorum tebriklerimi alırım

Kızlar bu arada müslin örtülerde ölçülere dikkat edin, ben indirimli diye 3lü bir set aldım 80x80 ölçüsü, çok küçük. Kullanırım diye iade etmedim ama kısa süre kullanılacak belli. 110x110 ideal geldi bana, marka olarak da Zeypba bakabilirsiniz, çok kaliteli geldi bana. İndirim de oluyor sık sık. Cigit’i de takip ediyorum o da iyi.

Sırtına koyarsın canım yazın, kullanılır her türlü

Kız bana kalsa kokoreç bile yicem. Normalde de böyle şeyleri çok severim ben, Allah bilmiş de ilk üç ay bulantı vermiş heralde neyse bi daha yemem artık, hevesimi aldım
Yok restorantta ye de maerkette satilanlarin icerikleri cok kotu . Normalde bile yemeyin diyorlar. Ben de gittim ilk hamile kaldigimda yedim pismis sushi cok severim dedim daha yemem ama canim cekiyo pof

ben de ilk hamileliğimde hamileliği beklemiyordum sürpriz oldu o ara baya bi şarap içmiştim ama tabi gebeliğin cok basında bebeğe geçmiyor diye düşünüp rahatladım sonra

Ben yine kadınlar kulübünde şey gördüm, yukarı uzanmayın benim görümcemin kordonu koptu ajfkahclsncmsnxmdksksks
Bana uzanma diye doktor dedi ya. Doktorlar da çok farklı, kağan Kocatepe diyor ki uzanınca ne olacakmış hamilelik o kadar kolay mı... Benim doktor da uzanma diyor. Değişik bilemiyorum ben yine de uzanmadım smfm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…