Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Evet ben de sırf o yüzden aldım kargoya bile verilmiş bakalım gelsin çok merak ediyorum gün içinde kuruyorum bazen kafamda en azından düşünmektense açıp dinlerim

Evet tüy döküyor o zaman iş eşine kalıyor iki üç günde bir tarayacak balık yağı alın maması balık içerikli olsun zaten kış ayların çok tüy dökmez bunları yaparsanız çok azalır tüy dökümü bir canın ahını almak çok kötü bir şey bunuda düşünmek gerekiyor çocuklar evcil bir hayvala büyürse bağışıklıkları daha güçlü oluyor bu arada

İnşallah Allah yardımcımız olsun

ben de aynen senin gibiyim aç kalınca midem bi tuhaf oluyor o yüzden sıklıkla yiyorum kilom da arttı artık dogumdan sonra veririm

Kızlar bebek arabası ile ilgili farklı şöyle bişey buldum. Tasarımı şık ve kullanımı kolaymış… önünde mama masası var…30kg ya kadar tasıyormus bir de uçak yolculuğunda kabin bagajına verilmesi önemli benim için. Tasarımını çok beğendim büyük ihtimalle bunu alacağım. Ne düşünüyorsunuz?
Linkte bırakıyorum

Eklentiler

• IMG_0064.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_0065.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_0066.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_0067.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_0068.jpeg
    46 KB · Görüntüleme: 26
M minikfilozof senin kedinde muhteşemmiş çok tatlı… birlikte büyütmek çok güzel. Bende ikisini birlikte büyüteceğim inşallah
İnşallah bende yaa kedi bambaşka bir şey ben çocukluğumdan beri çok severim kedileri. Kedimi de büyükken sahiplendim geçen sene 2 yaşındayken. O zamanki sahibi hamile diye atmaya karar vermiş birkaç kişiye gitmiş falan öyle bana geldi bebeğim o kadar uysal bir bebek ki

Bende prilama başlayalı 10 gün oldu. Bulantılarım ciddi oranda azaldı. Günde 2-3 kere 1 küsür saat sürecek şekilde bulanıyor. Gün boyu süren bulantıdan sonra 2-3 kereye alıştım. Kusma artık yok. Bende doktora gideli 14 gün oldu. İştahım 14 gündür yok. Gidiş o gidiş. Bugun sabah kahvaltısı bile yapamadım. 1 salatalık 2 dilim domates yedim sadece. Neyseki akşam yemeği yedim eşim sayesinde. Onuda 8civarında çok geç yedik. Canım o kadar istemiyordu. İştah açılacak mı diye bende merak içersindeyim birden bire bıçak gibi kesti. Biz hamileliği uçlarda yaşıyoruz anlaşılan

Gunaydin kizlar su sayfadaki muslinler cok hosuma gitti .bakmak isteyen olursa

Çok güzellermişşşş favoriledim. Müslin ne kadar lazım acaba? Videolarda ne kadar alabiliyorsanız alın, ağız bezi sırt bezi her şekilde kullanırsınız demişler. Bi tane kadın balkonda illaki ailelerimiz sigara içiyordu, sonra bebeği kucaklarına almak istediklerinde müslin bezi omuzlarına seriyordum oraya koyuyorlardı bebeği. Her seferinde yenisini veriyordum o yüzden en çok yıkanan şey bizim evde müslin bez demişti. Eşim sigara içiyor, kayınvalidem bi süre bakacak inşallah o sigara içiyor, benim annem içiyor falan derken bize de o mantıkla çok gider galiba

Hanımlar günaydın bebişin sağlığı için yediğiniz neler var? Ceviz normalde de çok seven biri değildim şimdi ağzımda büyüyor ama yemeye çalışıyorum, düzenli yiyemiyorum bi kavanoz yapacağım kendime ceviz fındık badem vs, yanımda tutayım diyorum onu unutmamak için. Balık kısmına hala gelemedim :)) dolapta somon var bugün midem iyi olursa airfryer'a atıp onu yiyeceğim. Başka neler yemek lazım

Bende favladım teşekkürler LeyLA84db kuzum ben bi 4 katlı muslin bi de bunlardan alıcam sadece şimdilik baktım çok kullanıyorum yaza çıkarken yine alırım
günaydınn ben t…. Karışık paketini aldım içinde kuru üzüm erik kurusu (ben bunları sevmezdim çocuk için yiyorum tamamen) fındık falan var kuzum hep yiyorum dün annem atmış kiraz yemekte çok iyi geliyormuş metabolizmayı hızlandırıyormuş bi de demir ilacı malum kabız yapıyor kanı çoğaltıyormuş falan ben daha balığa geçemedim büyük balık sevmem ben hamsiciyim galiba eylülğ beklicem o yüzden

Ben de hangi markanın unuttum çiğ karışık paketi var onu tüketirdim önceden ama çay kahve yanında yerdim, şimdi çay kahve içmeyince tek başına midem almıyor ben de kuru erik falan ekliyim en azından tatlı tatlı iyi olur. Kiraz aşırı yiyorum normalde yazın 1 kere falan yerdim bu yaz galiba 10 kere kiraz almışımdır, iyi bari iyi geliyorsa farkında olmadan sevindim

Merhaba Kızlar 12+3 haftalığız hala çok yok, azaldı ama yine kasık ağrıları falan oluyor. Sizde de oluyor mu?

Çay 1 kahve 1 bardak içebiliyorsun kuzum yine öyle dene istersen valla bende çok yedim bu yaz meyveyle duruyorum zaten bende sevindim dün annem atınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…