Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
BerryBlossom canın aynı doppleri aldım ben gayet memnunum. Ama bazen arada sesi bulmak çok zor oluyor hatta duyamadığın zaman korkuyorsun ama bir iki saat sonra tekrar baktığında duyuyorsun. Alacaksan panik yapma diye başta söyleyeyim dedim. İki kalem pil ile çalısıyor. Ben memnun kaldım her gün dinliyorum..

İkili test kesin sonuç vermiyor, üçlü test zaten artık yapılmamalı diyor doktorlar. En doğru sonucu Fetal DNA testi veriyor.e

İkili test kesin sonuç vermiyor, üçlü test zaten artık yapılmamalı diyor doktorlar. En doğru sonucu Fetal DNA testi veriyor.
Evet ben de ikili teste güvenemedim fetal dna istedim cumartesi gelip eve kan alıcaklar daha kapsamlı ve güvenilir geldi

Sağol canım iyi oldu söylediğin ben panik bi insanım çünkü ultrason jeli sürüyor musun

Bu baya güzel görünüyor ben de favoriledim şimdi. İlk aylarda yine de gerek var mı ki çocuk hep bizle olacak sanki
Ben uzun vadede düşündüm, farklı odalarda ses gelmez ilk ayda ihtiyaç oluyor, aile evinde vs de. Arkadaşım aşırı gerekli kamera ben çok pişman oldum demişti . Bir de ben öğretmen olduğum için iznim bitince çalışıcam kayınvalidem bakıcak ama görürüm yine de özlersem

Anladım canım

BerryBlossom bende panik biriyim başta söyleyeyim dedim.. arada duyamadığın zamanlar olacak çünkü ya da sesi az gelecek bazen. Ama genelde güzel çalışıyor… ulstrason jeli kullanıyorum ama genellikle Hindistan cevizi yağı kullananlarda oluyormus… ama yap kullanmak önemli, bir de sipariş verdiğinde kalem pilleri almış ol insan heyecanla dinlemek istiyor pil olmuyor

Sipariş verdim yarın çıkıp pilleri ve jeli alıcam eşime acaba bebek iyi midir diye diye beynini yedim.aldım artık herkes rahata erecek

Kaynım aramış eşimi, küçük bebenin hiç giymediği kıyafetler var babamla göndereyim mi demiş. Bizimki de hayır diyemiyormuş tamam demiş. Bebiş erkek olursa artık tarzı biraz feminen olacak yandık bizim biraz insan idare etmeyi öğrenmemiz lazım

Bana böyle bir teklif kimseden gelmedi ama hiçbir bebek eşyası teklifine hayır demeyi düşünmüyorum

Kız cinsiyet belli değil erkekse napcaz kız olduğu belli olunca yine göndersinler giydiririm de erkekse elimde kalcak onlar
onlarda belli olmadığını biliyorlar . belki unısex olanları gönderiyordur ya da temizse yine giydirirsin evde giyer mis gibi . yeter ki kıyafet olsun canım

Sipariş verdim yarın çıkıp pilleri ve jeli alıcam eşime acaba bebek iyi midir diye diye beynini yedim.aldım artık herkes rahata erecek
Bende bu markayı almıştım biraz pahalanmış ama çok iyi duyuluo ilk zamanlar arada ses almak zor oluyodu ama 15. Haftamdayım çok daha iyi ses gelio ve bebek yağı ile kullanıyorum

Eklentiler

• image.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 23
perocuk35 benim eşim telefonda konuşurken arkadaşına cinsiyet tahmini yapmasını istedi. Sonra “oğluuumm olacak” dedi. Arkadan miyyyaaavvv diye bir ses… eşim hep oğlum diye seslenir almış bizim kedi oğlum lafını kendine sahiplenmiş durumda … bizim oğlan gelince nasıl olacak acaba

Kız cinsiyet belli değil erkekse napcaz kız olduğu belli olunca yine göndersinler giydiririm de erkekse elimde kalcak onlar
Ya artık çok renkler hep kullanılıyor sen çok cinsiyetçi olan şeyleri giydirmez ayırır diğerlerini giydirirsin hem kusma alt taşırma vsler çok olabiliyor bazı bebelerde o geçiş kıyafetlerinden olabilir onlardan gelen

yaa benim eşim bebek gelince kediyi sahiplendirsek mi acaba çok tüy döküyor dedi çok üzüldüm geçen gün kayınvalidem de sordu otururken napıcaksınız diye ama sanki vermemizi ister gibi sordu geldi bana evet tüy döküyor ama onu çok seviyorum birlikte büyümelerini isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…