Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Canım zaten bir yerden sonra kendi mayan oluşuyor. Market yoğurdu kalmıyor ortada. Ben ilk deneme için demiştim

Ben klasik marul domates yapıyorum kuzum. Varsa evde avokado koyuyorum, üstüne mercimek ya da nohut. Ya da yoğurtlu salata yapıyorum mercimek & arpa şehriyeli. Ferah ferah iyi oluyor, onun üstüne ceviz güzel gidiyor.

Kavanoz bakayım o zaman bi yerden, bulursam bugün deniyim yoğurt yapmayı

balık yağı ve iyi bir vitamin kullanıyorum ben de hamilelik için özel. onun dısında gunluk hayatımda normalde ne yersem devam ediyorum özel bir sey yapmıyorum. Kahve ve çay içmiyorum gazlı içecek de içmem, normalde de içmezdim

Şunu kaydedeyim ben de o saati düzene oturtayım

Aa evet yoğurtlu salataya çok yakışır. Bakalım deneyebilirim bi ara

Canım görünüşü çok şık duruyor ama kullanımı nasıldır bilemedim. Yorumları falan iyiyse denenebilir. Biraz mekanik gibi de duruyor. Bebek için de rahat ediyorsa sorun yok. Sanki ikinci araba olursa iyi olur gibi geldi ama fiyatı da baya yüksek. Katlanmasına bayıldım, bildiğin iş çantası oluyor ❤

günaydın kızlar. tam bulantılarım hafifledi derken iki gündür zirve yaptı yemesem daha çok bulanıyor, yesem içim almıyor. 12+4 oldum bugün. umarım bi an önce geçer. sıcakta da hiç çekilmiyor. bi de doktorum bir vitamin verdi bi kere içtim çok kötü oldum. nasıl içicem bilmiyorum. devasa bi kapsül

Canım bana regenesis verdi. İçinde omega var. Hayatta içmiyorum. Mahveder midemi. Elenatal gebelik öncesi vardı elimde onunla devam ediyorum şimdilik. Ben 12. Haftada primalı bırakmaya çalışınca inanılmaz kötü olmuştum. Tekrar prilama geri döndüm şuan 13+4 günlüğüm, çok şükür çok çok az bulantım. İnşalah senin de azalacak. Geçen hafta ve bu haftamın alakası yok. Geçen hafta ağlıyordum. Hala umut var canım üzülme, geçecek inşallah

Ben de şu omegalı kapsüle ne zaman alışırım diye bekliyorum, kokusu ayrı kendisi ayrı kötü kocaman zaten. İçip hemen uyumazsam midem ağzıma geliyor, o yüzden uyurken eşime diyorum beni uyandır ilacı içir geri uyut. Aklım başımda değilken daha içilebilir oluyor

Kızlar gittim doktora %70 gördüm ama kesin değil dedi ultrasonda bebek 16 hafta ile uyumluydu. Parti de olcaksa ona göre söyliyim dedi. Çarşamba tekrar gideceğim. Ama eşim duramadığı için kardeşim öğrendi doktordan. O %70 ihtimale göre yapacağız partiyi. Yüzde yüzde bile sonra farklı olabiliyor yapalım dedi eşim bende ikna oldumpasta siparişi verdik bakalım. Akşam öğrenceğiz %70 ihtimali. Pastaya kadeh batırmalı şeyden yapcax kimse olmıycak kardeşim eşim ben. Heyecanlıyım inşallah doğrudur cinsiyet

Ya bence kızdır erkeği bu zamana kadar görmemek imkansızdır heralde kızda aradaki kordondan dolayı karıştırılıyor acaba mı diye ama erkek direk minik pîpïsiyle belli ediyor

cevizi ben de zor yiyordum (normalde seviyor olmama rağmen) şimdi kahvaltıda beyaz peynirle yiyorum, ekmek gibi hissettiriyor ve çok lezzetli yeniyor. deneyin isterseniz bi

Canım evet benim de adet zamanlarım şu günlerde, dün, bu gün falan gibi. Ben de öyle düşünüyorum

günaydınnnn kuzu benim de 12 de azalmaya başladı ama çok da iyi değildim arada senin gibi bir kaç gün kendimden geçmeli bulantı oluyordu, şimdi 14 ü yarıladık anca azalıyor yavaş yavaş birden olmuyor hala herşeyi yiyemiyorum ama kusmuyorum en azından 15-16 iyice rahatlayacağız sabır

Evett bana da doktorum ve her kes öyle söylüyor, dinlenince geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…