Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Şu bebek arabası için eşim şey dedi, babamı arayalım senin annen de araba almış sürpriz yapmış olsun falan dedi. Napsak sizce
O olabilir hatta eve kargolamış bizim şuan yoldaymış falan diyebilirsiniz kalp kırmadan en mantıklısı bu dediğin gibi onlarada yazık normalde daha ucuz olan şeyi neden pahalıya alsınlar sırf alıcaz diye diğer başka ihtiyacı söylersiniz onlarında gönlü olur hatta biz karttan çekelim siz bize taksit ödeyin ben ucuzunu bulurum sizede yük olmamış olurum diye

Ya ona da üzülüyorum 3 katı fark görünüyor neredeyse. Ama öyle de fiyatına bakmış gibi mi olcaz
hediye geri verilmez canım ne gelirse kullanırsın cok fazla üzerine dusuneceğin birsey değil aslında bebek arabası oyle de boyle de oturuyorlar. ücretsiz gelmiş kullan bence. cocuk sevmeyedebilir bebek arabasını. bu kadar düşünmeye enerji harcadıgına değmeyebilir :)

Ahaha ya ben normal doğum çok çok istiyorum ama doktorum yanaşmıyor. Tüp bebek doktorumun takibindeyim, Fetal DNA testinden sonra değiştireceğim doktorumu.
Her şey normalse çatin falan da uygunsa yapabilirsin tabi ya çok istedim bende 5 cm acilmam da oldu ama hiç ağrım olmadı benim ikinci suni almak istemediğim için sezeryana dönmek istediğini söyledim o şekilde oldu. Haftası dolunca suni ile başlatalım dedi evde bekleseydim bı hafta falan daha beklerdim sağlıkla dünyaya gelsin da bı şekilde olur ama normal yapabilirsen kesinlikle onu oncelik olarak dene bence

Size bir sorum olacaaak :)

Ben bu ay / hafta olayını karıştırıyorum yaa. Yarın 15+0 olacağım mesela. Artık sorduklarında 4 aylık hamileyim mi diyeceğim :) Ben nedense 3. ay gibi düşünüyorum

Ben de öyle düşünüyorum çok teşekkür ederim

Size bir sorum olacaaak :)

Ben bu ay / hafta olayını karıştırıyorum yaa. Yarın 15+0 olacağım mesela. Artık sorduklarında 4 aylık hamileyim mi diyeceğim :) Ben nedense 3. ay gibi düşünüyorum
Bence bitince 4 ay diyebilirsin. Bence şuan 3 aylıksın. 16. Haftadan sonra 4 aylık diyebilirsin gibi geliyor bana.

Ay reflü yatağı geldi, duygusal bunun ayak kısmı sanırım çıkıntılı oraya bebeğin beli mi geliyor neyi geliyor çözemedim henüz ama sevdim cici bi ürün

Kızlar muayenehaneden aradılar, ikili test kesin sonuç vermez az riskli yüksek riskli diye verir sizinki az riskli çıkmış dediler. Sonucu bi dahaki gidişimde alacaktım ama önden gidip alsam mı görmek için

Kızlar muayenehaneden aradılar, ikili test kesin sonuç vermez az riskli yüksek riskli diye verir sizinki az riskli çıkmış dediler. Sonucu bi dahaki gidişimde alacaktım ama önden gidip alsam mı görmek için
İkili test kesin sonuç vermiyor, üçlü test zaten artık yapılmamalı diyor doktorlar. En doğru sonucu Fetal DNA testi veriyor.

ben olsam dayanamazdım yakınsa al bence canım benim doktor tatile gitmiş alamıyorum içim içimi yiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…