Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Yok canım öğrenemedik. Ama eşime 10 bine aldım demiş bana 8 bin nakit demişti o yüzden Baby Care BC314 Bambi Travel Gri Puset | Evkur tahminim şu olduğu.

Evet kuzum iade etsin diye.
benim arkadaşımda var bunun aynısı . evet birdaha alsam bunu almam biraz ağır diyor ama geçen ben sürdüm yani gayet güzel canım . bnece kesinlikle kullanılır ya sonra zaten kabin boy alıyor insanlar . sonra kendin kabin boy alırsın . bence yani

birde, iade edebilecek mi acaba o da var?

Emin de değilim bana sapından çevriliyor demişti çünkü bunlar öyle çevrilmiyor. İade etsin istemiyorum da yenisini alırsak ayıp olmasın diye bi yalan düşündük gerek de var mı bilemedim

Yok ya anneme demezler öyle, annem kayınvalidemin annesiyle yaşıt sayılır ona laf söz söylenmez
yani en iyi siz bilirsiniz tabi ama zaten travel sistem alacaksan sonra kabin boy isteyeceksin . e şimdi pusetli olsun dediğimiz için gönlümüze göre bebek arabasıda alamıyoruz . pusetsiz çok güzel kabin boylar var. ben senin yerinde olsam kullanır sonrada kabin alırdım . ama illaki istemiyorum dersen de bence bu şekilde demeyin . baba çok fark ödemişsiniz biz kredi kartı taksitle alalım bize taksit ödeyin diyebilir eşin .

Ya ona da üzülüyorum 3 katı fark görünüyor neredeyse. Ama öyle de fiyatına bakmış gibi mi olcaz

Ya ona da üzülüyorum 3 katı fark görünüyor neredeyse. Ama öyle de fiyatına bakmış gibi mi olcaz
bence de yazık o kadar fark ödemeleri çok kötü olmuş . hayır bu gibi yerlerin fark koyduğunu herkes bilir. ama bunu eşin desin . baba ben baktım sitesinden de aşırı fark koyuyor kredi kartlarına o kadar fark olmaz . biz bunu iptal edelim de bizim kartımızla alalım . bana ödersin taksitleri desin . muhtemelen 12 ay taksit yaptırdılar. 12 ay taksitli yer bulamazsınız siz nakit alırsınız en kötü. gelen taksit parasınıda kartınıza yatırırsınız .

Çift yönlüymüş. Kullanışlı olabilir belki. Acaba kaç kilo. Onu göremedim. anneni devreye sokmak büyüklerin arasında gerginlik oluşturmayacaksa belki denenebilir. Bilemedim ya.
Yok canım oluşturmaz da gerek de yok, büyüdükçe ağır geldi biz de küçüğünü aldık deriz bizi mi izlicekler sürekli. 10-15 kg görünüyor

Emin de değilim bana sapından çevriliyor demişti çünkü bunlar öyle çevrilmiyor. İade etsin istemiyorum da yenisini alırsak ayıp olmasın diye bi yalan düşündük gerek de var mı bilemedim
Yenisini bebek doğduktan sonra 6 ay sonra alırsın. O zaman da bebek büyüdü hafif bişi alalım dedik dersin. Bence şimdiden çok karıştırma kuzum. Veya şimdi alsan bile hemen aldık diye gösterme. Bebekten sonra bi de hafif bunu aldık dersin. Zaten senin aldığını 6 aydan önce kullanamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…