Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ben bi ürün daha soracağım kızlar, bebek telsizi. Kullanılıyor mu? Bana ne zaman bebekli bi arkadaşım gelse kocası karısını arıyor, karısı telefonu bebenin yanına bırakıyor, kocasının telefonundan da hoparlör açılıyor 😅
Yok artık, tasarrufun böylesi 😂 ben de alacağım kamera bir tane. Wifi ile çalışan değil de radyo frekansla çalışan modellere bakıyorum ben hacklenebiliyormuş vs bir de kurulumla uğraşmak istemiyorum. Yazlıkta da wifi falan yok Bebevo ve Weewell iyi diyorlar onlardan birini alırım.

Anladım canım var mı marka önerin, link vs bildiğin
Boba var ama fiyatları yükselmiş çok kızımda 2 yaşına kadar sırtımda çok rahat taşıdım. Sonrasında hatta gördüler beden kanguru aldım taşımaya devam ettim. Bebek arabasına bir kere bile binmeyen kolik bir kızım vardı. Bizi kurtardı kanguru. Neko var bir de o daha uyguna geliyor. O da uzun süre kullanılıyor. Ancak kanguru şans işi olduğu için ikinci ellere de bakılabilir bence genelde hiç kullanılmamış oluyor dolapta 800 liraya bobalar satılıyor. Sling alıp deneyebilirsiniz sevip sevmeyeceği belli oluyor zaten. Öncesinde yüksek ödemeler yapmayın derim. Sling sadece sabır gerektiriyor. Kanguru onun yanında çok kolay kalıyor.

Ben bi ürün daha soracağım kızlar, bebek telsizi. Kullanılıyor mu? Bana ne zaman bebekli bi arkadaşım gelse kocası karısını arıyor, karısı telefonu bebenin yanına bırakıyor, kocasının telefonundan da hoparlör açılıyor 😅
Motorola kullanmıştık biz ama sanırım şimdi kameralardan alacağım telefondan takip edilen. Eski kameranın tüm kablolarını evdeki canavarlar yemiş😁🐾

Ben bir çok ameliyata girdim orda ya kulaktan ölçtüler ya da temassız hatta bazen kulaktan doğru sonuç alamayınca temassız olandan ölçtüler bende ondan yola çıkarak temassız olanı daha güvenilir olduğunu düşündüm

Ben arkadaşıma sordum ev çok büyük değilse her türlü duyuluyor sesi dedi zaten küçükken sürekli istemsizce kontrol ediyorsun dedi zaten büyüdükçe cırlıyorlar sesleri senden yüksek çıkıyor dedi duyamama gibi lüks yok dedi

Boba var ama fiyatları yükselmiş çok kızımda 2 yaşına kadar sırtımda çok rahat taşıdım. Sonrasında hatta gördüler beden kanguru aldım taşımaya devam ettim. Bebek arabasına bir kere bile binmeyen kolik bir kızım vardı. Bizi kurtardı kanguru. Neko var bir de o daha uyguna geliyor. O da uzun süre kullanılıyor. Ancak kanguru şans işi olduğu için ikinci ellere de bakılabilir bence genelde hiç kullanılmamış oluyor dolapta 800 liraya bobalar satılıyor. Sling alıp deneyebilirsiniz sevip sevmeyeceği belli oluyor zaten. Öncesinde yüksek ödemeler yapmayın derim. Sling sadece sabır gerektiriyor. Kanguru onun yanında çok kolay kalıyor.
Iste benim en korktugum heves edip bebek arabasi alip cocugun asla oturmamasi😂 kuzenimin oglu asla sevmedi ozamanlar kanguru var ama revacta degildi hep kucakta helak oldular. Boyle olmasin amin 😂😂🙏🏻

evet biz kullandik evimiz iki katli o yuzden ise yariyor. yazlikta ds ayni sekilde iki katli orda da ise yaradi bahcede otururken bebek ust katta uyandiginda anliyorduk. Kendi evimizde de yatak odalari ust katta, asagida uyusa dahi ev bahceli bahcede olabiliriz. Bizim cok işimize yaradı ama tamamen sizin evinizin yapısına baglı

Deneyimli annişler ateş ölçer nasıl olmalı? Ben hep alından veya kulaktan olanı görüyorum ama temassız olanları ya da kulaktan olanı bazı doktorlar hiç önermiyormuş, koltuk altı daha mı iyi olur?
ben oğlumda loobex temassız almıştım. 6 yıl oldu hâlâ kullanıyorum. hiç yanıltmadı. zaten ateşi olduğunda boynundan, alnından ve şakaktan ölçüyorum. en yüksek yeri dikkate alıyorum. koltuk altı ve kulaktan ölçmeleri hâlâ istemiyor. ateşi olduğunda. loobex i tavsiye ederim o yüzden. 🤗

benim de almayıp pişman olduğum tek şey kamera. uyandı mı diye ne zaman odasına gitsek ayak sesimize uyanıyordu 😬 tavsiyelere açığım ben de. bu konuda pek bilgim yok

benim de almayıp pişman olduğum tek şey kamera. uyandı mı diye ne zaman odasına gitsek ayak sesimize uyanıyordu 😬 tavsiyelere açığım ben de. bu konuda pek bilgim yok
Arkadaşım xioami almış hala kullanır işe gittiğinde de açıyor izliyor bebeler napıyor diye bence çalışan anne için özellikle çok mantıklı kamera özellikle kaynanaya bırakmak zorunda olanlar evde ne yapıyorlar diye kontrol edebilirler 🤭

Şu bebek arabası için eşim şey dedi, babamı arayalım senin annen de araba almış sürpriz yapmış olsun falan dedi. Napsak sizce

X