Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Yanı hatıra olsun dıye yapılabılır görümcem de heves etmıs cınsıyetı ogrendık kız balon konfeti falan patlatırız şaşırmış gıbı yaparız 😂😂😂ileride hatıra kalsın dıye saklarım ama doğuma kadar kesınlıkle paylaşmam sizde paylaşmayın kızlar ben geçen sene 27 haftalıkken ıkızlere sezeryanla erken doğum yaptım 3 gün yaşadılar kaybettı herkes dıyodu nasıl hamılesın karnın yok vs sonradan herkese soyledıgıme paylaştığıma pişman oldum şuan en yakın çevrem harcı soylemedık paylasmıycam doğumdan sonra herkes şok olur 😂
Benim eşim heveslendi ultrason fotoğrafı paylaştı 3 ay olunca. Bende hamile olduğumu eşime söylediğim videoyu paylaştım dün hevws ettim😄Allah nazarlardan saklasın inşallah hepimizi. Birde cinsiyet partisi bende sevmiyorum ama şöyle yapmayı düşünüyoruz normalde devlete gidiyorum ben. Cumartesi özele gideceğim cinsiyet için 15 haftalık olmuş olacağız birkaç günde önde gidiyordu bebiş. Kardeşimde bizimle gelecek o öğrenecek ve pasta yaptırcak. Öyle pastaya kadeh batırmalı video çekmek istiyorum hem anı kalsın hem tepkimiz falan heves ettim: birde biz çocukluktan beri birlikteyiz 11.senemiz 1 yılı evlilik. O yüzden anısı kalsın istiyorum

Bu Solomom değil mi? Çok ergonomikmiş, yenidoğan desteği de varmış ama ilk 1 ay kullanmamış genelde anneler. Ben çok beğendim bu modeli, yurtdışından getirtemezsem kesin bakacağım buna.
Evet bel destekli bu model, desteksiz alma kesinlikle 5 kilodan sonra perişan ediyor. Chicco’nun da bel destekli modeli vardı. Bu arada ben her şeye atlıyorum ama çok araştırıyorum, o yüzden 😂 bir tane alıp düzgün olsun istiyorum yerim yok çünkü.
Babalinbaby diye geçiyor canım. Sezen ketenci oy ü bilir misin? O da vakti zamanında bunu önermiş. İlk bir ay ben de kullanmam heralde. 2. - 3. Ay gibi başlarız diye tahmin ediyorum.. Atla atla canım , fikirlere hep ihtiyacımız var.

Ay ben daha hic bisey almadim bak panik oldum simdi😂
Yok kız olma, ben tamamen bütçe sebebi ile alıyorum. Yavaş yavaş taksit yapıyoruz, bir kaç aya bitecek şekilde. Birden yüklenmek istemiyoruz, herşey çok pahalı. Aslında en güzeli son aylarda almak ama malesef bize son aylara sıkıştırmak pek uymuyor. Allah inşallah sağlıkla kullanmayı nasip etsin 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Bu Solomom değil mi? Çok ergonomikmiş, yenidoğan desteği de varmış ama ilk 1 ay kullanmamış genelde anneler. Ben çok beğendim bu modeli, yurtdışından getirtemezsem kesin bakacağım buna.
Evet bel destekli bu model, desteksiz alma kesinlikle 5 kilodan sonra perişan ediyor. Chicco’nun da bel destekli modeli vardı. Bu arada ben her şeye atlıyorum ama çok araştırıyorum, o yüzden 😂 bir tane alıp düzgün olsun istiyorum yerim yok çünkü.
Valla şuraya en çok atlayan benim, konu sahibinden 2 kat fazla mesajım var. O yüzden her gördüğüne yaz nolur kendimi kötü hissediyorum 😅

Babalinbaby diye geçiyor canım. Sezen ketenci oy ü bilir misin? O da vakti zamanında bunu önermiş. İlk bir ay ben de kullanmam heralde. 2. - 3. Ay gibi başlarız diye tahmin ediyorum.. Atla atla canım , fikirlere hep ihtiyacımız var.
Evet biliyorum çok tatlış biri. Deneyimli anneleri takip etmeyi ben de seviyorum varsa önerin takip edeyim.

Valla şuraya en çok atlayan benim, konu sahibinden 2 kat fazla mesajım var. O yüzden her gördüğüne yaz nolur kendimi kötü hissediyorum 😅
Ahahahahahaha tamam rakip geldim o zaman 😂 yeter ki alışveriş konuları olsun, normalde de alışveriş merkezi falan nefret ederim kendime bir şey almam ama bayılıyorum araştırmaya 🤭

Ahahahahahaha tamam rakip geldim o zaman 😂 yeter ki alışveriş konuları olsun, normalde de alışveriş merkezi falan nefret ederim kendime bir şey almam ama bayılıyorum araştırmaya 🤭
Ben de öyleyim ya üstüme başıma senede 1 kere falan eğer beden değiştiyse alırım başka da almam. Alışverişlerde hayatım boyunda hep omzum ağrımıştır stresten, hiçbir arkadaşım beni çağırmaz alışverişe bu sebepten. Ama araştırayım bulayım hele de bebiş için çok zevkli 🤩

Yok kız olma, ben tamamen bütçe sebebi ile alıyorum. Yavaş yavaş taksit yapıyoruz, bir kaç aya bitecek şekilde. Birden yüklenmek istemiyoruz, herşey çok pahalı. Aslında en güzeli son aylarda almak ama malesef bize son aylara sıkıştırmak pek uymuyor. Allah inşallah sağlıkla kullanmayı nasip etsin 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Aynen aynen bana da uymuyor kuzum, cunku isten cikma planlarim var maalesef ne alirsak kardir. Ebebeke gittik gecen gun hicbisey begenemedim bilemedim yani. 😄neyse haftaya tasinicam sonra da bi tatile gidicem sonrasinda iyice yogunlasirim artik 😄

Aynen aynen bana da uymuyor kuzum, cunku isten cikma planlarim var maalesef ne alirsak kardir. Ebebeke gittik gecen gun hicbisey begenemedim bilemedim yani. 😄neyse haftaya tasinicam sonra da bi tatile gidicem sonrasinda iyice yogunlasirim artik 😄
Ben bugün ilk kez babymalle gittim, herşeye bayıldım. Giysiler çok güzel. Markalar da var. Biraz pahalı ama indirimli fiyatlar da var. İndirimler yakalanırsa baya Uygun'a geliyor. Bebek arabası da baya Uygun'a geldi ordan. Yavaş yavaş öğreneceğiz mağazaları da

Merhabalar birşey soracağım belki size çok garip gelecek aklıma gelip duruyor 😅 bazen banyo yaparken ağzıma şampuanlı su giriyor direkt midem de hissediyorum ağzımda acımsı birşey kalıyor bebeğe zararı olur mu çok korkuyorum

Ben bugün ilk kez babymalle gittim, herşeye bayıldım. Giysiler çok güzel. Markalar da var. Biraz pahalı ama indirimli fiyatlar da var. İndirimler yakalanırsa baya Uygun'a geliyor. Bebek arabası da baya Uygun'a geldi ordan. Yavaş yavaş öğreneceğiz mağazaları da
Ben de gidicem oraya ya çok uzak kalıyor galiba bize ama bi ara gitmek iyi olur

Ben de öyleyim ya üstüme başıma senede 1 kere falan eğer beden değiştiyse alırım başka da almam. Alışverişlerde hayatım boyunda hep omzum ağrımıştır stresten, hiçbir arkadaşım beni çağırmaz alışverişe bu sebepten. Ama araştırayım bulayım hele de bebiş için çok zevkli 🤩
Aynen tamamen aynıyız, kimse sevmez benimle alışverişi. Online alışverişten allah razı olsun 😂 bebişin her şeyini online aldım annem kızıyor ama artık o da ikna oldu 🤓 bebiş çok zevkli gerçekten, imkanlar dahilinde en iyisi olsun istiyor insan çok büyük heves 🩷

E bebek hiç sevmiyorum ben ya, kıyafetler falan çok kalitesiz. Her şeyi toplu görmek güzel sadece. Bebe çeyiz sarayı, Babymall çok iyiymiş oralara gitmek lazım.

kızlar eşinizin ailesi bişeyler almaya istekliyse ve alıyorlarsa (özellikle yüksek fiyatlı olan araba yatak gibi) öpün başınıza koyun bence :KK70:
geçen konuşurken “bebek gelcek herşey çok pahalı bi araba yatak bile en az 10 binden başlıyor” falan diye anlattım hiiiiç oralı olmadılar. nolcak size koymaz

genelde anneye benzer derler anneniz kolay dogum yapmissa acilmaniz olursa hersey duzgun ilerlerse aslinda en sagliklisi normal dogum derler hep hem anne hem bebek icin.. Kadinlar hemen ayaga kalkiyorlar bebeklerde dogum kanalindan gecerken anneden bagisiklik icin gerekli seyleri aliyormus diye okumustum. Ben sezeryan oldum gerci bir fikrim yok benim bebegim ters gelisliydi dogum kanalina girmedi.. ama gozumu korkuttu birsz ameliyat olunca iyilesme sureci pek kolay olmamisti
Ay böyle dediniz annemin beni doğurması geldi aklıma. 99 doğumluyum doktor ağustos başı doğacak demiş. 24 Temmuz doğum günüm.Anneminde ilk gebeliği ve 18 yaşındaymış daha. Öyle sancısı falan olmamış sadece hafif kasılma ve tuvalet ihtiyacı olmuş ama sancı gibi acılı bir şey asla değil ki annemin canı tatlıdır da. Sonra tuvaletten bi gelmiş benim çıktışımı hissetmiş yere çömelmiş paspasın üzerine pat diye doğmuşum. Hep diyorum masrafsız kolay bir bebekmişim sizi yormamışım dye😄bakalım nasıl olacak benimki

Aynen tamamen aynıyız, kimse sevmez benimle alışverişi. Online alışverişten allah razı olsun 😂 bebişin her şeyini online aldım annem kızıyor ama artık o da ikna oldu 🤓 bebiş çok zevkli gerçekten, imkanlar dahilinde en iyisi olsun istiyor insan çok büyük heves 🩷
Ben ebebek gezdim geçen canım sıkıldı evden çıkmak istedim. Kafam karıştı orada. Eve geldim beğendiklerimi uygulamasından aldım 🤭 reflü yatağı gümüş kapak vs

Benim bacaklarım çok kaşınıyor ya. Bayadır jilet kullanıyordum tüyler alıp başını gidince epilatörle aldım o yüzden tüyler mi çıkıyor bilmiyorum hamilelikten de olabilirmiş, benek benek her yerim kaşınmaktan. Var mı sizde böyle bi şey

X