Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Bilemiyorum canım başka modelleri de var bu markanın Hepsiburadada 8-9 bin civarları, onlardan mı bahsediyor acaba. Akşam eşim gelince bi sordurtucam. Bana kalsa hiç almasaydı ama inat etti, eşim 2 kardeş benimki küçük olanı o yüzden daha düşkünler ona. Kayınvalidem bana bi şey alma istsrsen daha erken diyordu şimdi yatağına nevresim alcam diyor mesela hevesliler baya kırmak da istemiyorum

Travel sistem almıştır en azından o iyi kullanabildiğin kadar kullanırsın canım belkide iyi çıkıcak ikinciye bile gerek kalmayacak boşver bedava mal baldan tatlıdır

Travel sistem almıştır en azından o iyi kullanabildiğin kadar kullanırsın canım belkide iyi çıkıcak ikinciye bile gerek kalmayacak boşver bedava mal baldan tatlıdır
Ajdkf ay evet ya baktım markaya da memnun kalmış çoğu kişi. Çok fazla video var youtubeda hepsini izledim markayı öğrenene kadar, bu marka değilse boşa zamanım gitmiş olacak

Pusetli mi almışlar yoksa direk bu şekilde mi internet sitesinde o fiyatta olanlara baksaydın hangisi diye

Pusetli mi almışlar yoksa direk bu şekilde mi internet sitesinde o fiyatta olanlara baksaydın hangisi diye
Onu da çözemedim, kayınvalidem bana sapından çift yönlü oluyor kolay olur öyle hem de puseti var dedi. Ama sapından çevrilenlerde puset yok pusetli olanlar da sapından çevrilmiyor bu marka olmayabilir de ben öyle araştırıyorum kendimce

Valla benim kayınvalidem de ilk öğrendiğinde sanırım eski düşüklerimden dolayı zaman geçsinde gider alışverişini yaparız alırız demişti. Bayramda da park yatak mı şu mu bu mu diye soruyordu ama yine de şaşırtmadan bir adet sıkıştırdı hemen odayı anneanne ve babanne ortak alırmış diğer çocuğun da böyle yapmışlar çünkü

İlla bişeyleri adete muhakkak bağlar

Benim park yatağı da kaynım gönderdi. Benim anneye bi şey bırakmadılar

kızlar eşinizin ailesi bişeyler almaya istekliyse ve alıyorlarsa (özellikle yüksek fiyatlı olan araba yatak gibi) öpün başınıza koyun bence
geçen konuşurken “bebek gelcek herşey çok pahalı bi araba yatak bile en az 10 binden başlıyor” falan diye anlattım hiiiiç oralı olmadılar. nolcak size koymaz falan bile dediler hatta
eşimin ablasının bebekten kalma oto koltuğu varmış annesinin evinde garajda sürünüyor yıllardır, iki çocuk paraladı o koltuğu, onu bile diyor ki “ablana sor satın alın bunu kullanırsınız mis gibi”
manyağız ilk bebeğimize bi oto koltuk bile alamıcaz da garajda tozda sürünen koltuğu satın alcakmışız bide.
daha ne anlatim anladınız işte

Ben oğlumda kustum ilk aserdigim şey erikti yani tatlı ekşi olayları veya kusma olaylarına bende inanmıyorum ya gebelik insanı değişik etkiliyor ama erkek bebek hormonal olarak farklı olduğu için cilde güzellik veriyor olabilir erkek annesi olup cirkinlesen görmedim

Aralığa gel bişey olmaz benim geç döllenme olduğunu söyledi o sebeple yumurtlama hesaplaninca 19 ,20 Nisan gibi tutmuş oluyor doktor bana da ilk doğum sezeryan olduğu için 30 31 Aralık gibi dayanabilirsen 1 Ocak yapalım bı günden sene kaybı olmasın diyor. Bakalım kısmet artık neyi gösterirse. Oğlum tam 40+0 da suni ile yatış yapıldı yani beklesem 41 de olurdu belli olmaz bu bebislerin işi

Kızlar Aralık2023 annelerinden geliyorum. Bu grubun açıldıgini görmek bile duygulandirdi beni. şuan kızım 6 aylık. Sormak istedikleriniz olursa bekliyorum.
Bebek arabasi konusunda ben e bebekten hamilton model aldim. Tek elle katlama özelliği ve katlandiginda ufacık kalma özelliği var , arabamın bagaji çok küçük bi suru de esya oluyor ztn cok memnunum. Bebeğim yenidoganken pusetini bebek arabasının üzerine koyup kullaniyordum. Suan 6 aylık zaten pratiklik önemli oluyor.
Travel sistemler cok yer kaplıyor diye biliyorum.

Kızlar size birşey sorucam kasıkla karnın birleşim yeri ve şeyimin üstüne minik ağrılar oluyor nedendir acaba ? Bazen iğne saplar gibi bazen ağrı ama 10 sn sürmüyor dünden beri var endişelendim

Aynen, alınacak 1500 tane şey var zaten bir şekilde halledersiniz
Siz bir bakarsınız gelince, içinize sinsin mutlaka.

Ahaha ya ben normal doğum çok çok istiyorum ama doktorum yanaşmıyor. Tüp bebek doktorumun takibindeyim, Fetal DNA testinden sonra değiştireceğim doktorumu.

Kızlar beni de ekleyebilir misiniz gruba
Transfer tarihi: 20 Nisan
Kalp atışı: 5+6
İlk çocuğum
İstanbul
28 yaşındayım
Cinsiyet tahminim kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…