Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Merhaba kızlar fetal dna nipt testi için 3 firmayla görüştüm
Eurofins
Mygen
My prenatal
Önerdiğiniz duyduğunuz var mı💛

Kızlar size birşey sorucam kasıkla karnın birleşim yeri ve şeyimin üstüne minik ağrılar oluyor nedendir acaba ? Bazen iğne saplar gibi bazen ağrı ama 10 sn sürmüyor dünden beri var endişelendim
Canım benim de çok oluyor o . Özellikle işteyken sürekli oturduğum için . Endişe edecek bir durum yok . Rahim genişlemesinden de olurmuş . Çok ağrılı ve uzun ağrılar harici normal . İçimiz genişliyor 😻

Merhaba kızlar fetal dna nipt testi için 3 firmayla görüştüm
Eurofins
Mygen
My prenatal
Önerdiğiniz duyduğunuz var mı💛
eurofins en iyilerinden ve en hızlı sonuç veriyor, gerçekten yurtdışına gonderilenlerden diye biliyorum. fiyat olarak ne söylediler ve sizler kaçıncı haftada baktiriyorsunuz genelde?

eurofins en iyilerinden ve en hızlı sonuç veriyor, gerçekten yurtdışına gonderilenlerden diye biliyorum. fiyat olarak ne söylediler ve sizler kaçıncı haftada baktiriyorsunuz genelde?
Evet ben de eurofinse randevu aldım az önce . En çok o önerilmiş benim doktorum önerdi acıbademden 370 euro olarak anlaştık. şu an 12+1 haftalığız

Canım benim de çok oluyor o . Özellikle işteyken sürekli oturduğum için . Endişe edecek bir durum yok . Rahim genişlemesinden de olurmuş . Çok ağrılı ve uzun ağrılar harici normal . İçimiz genişliyor 😻
Ooh çokk şükür 😌 genişlesin genişlesin kilo olarak dönmediği sürece problem yok😂 bir arkadaşım 8 kilo aldı sadece biliyormusun bebek 3750 doğdu şuan 10 günlük daha darısı başımıza diyorum😂

Canlarım ben de arabayı almış bulunuyorum. Babaymallden aldım. İndirimde şuan.

Chicco goody x plus 14 000
Maxi cosi ana kucağı 5.500
Puset ve araba uyumlu değil. Öyle olsa anakucağı 8-9bine denk gelecekti. Düşündüm kışın arabayla kullanmam anakucağını diye kendi pusetini almadım. Kanguru alacağım onun yerine

Chicco good x plus özellikleri
Tek yön
Aşırı kolay katlanma, açılma, taşıma
7,5 kilo
Suspansiyon-360 derece dönen tekerlek
Tam yatar
Ultraviyole tente
Tam Açılır tente
Gözleme penceresi

Orangegreysky Orangegreysky sonunda buldum 🩷

Eklentiler

• IMG_20240620_204653.jpg
    IMG_20240620_204653.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_2024-06-20-20-42-40-961_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-06-20-20-42-40-961_trendyol.com.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 65
Benim bugün doktor kontrolüm vardı 12+1 olduk🥰 ultrasonda hareket ederken denk geldik çok tatlı bir histi öyle görmek🌸 ikili üçlü test yerine fetal dna yaptıracağım. Cinsiyet için de net olmadan demedi. Fetal dna ile öğreniriz artık😀 ve 53 kiloyla başladım 53 le devam hiç kilo almadım. Doktor çok iyi dedi, bebek gayet sağlıklı maşallah ve gelişimi iyi ..Ben de sağlıklı sık besleniyorum bu süreçte midem hiç bulanmadığı için artı tabi🙈

Puset ve araba uyumlu değil. Öyle olsa anakucağı 8-9bine denk gelecekti. Düşündüm kışın arabayla kullanmam anakucağını diye kendi pusetini almadım. Kanguru alacağım onun yerine

Tek yön
7,5 kilo
Tam yatar
Ultraviyole tente
Tam Açılır tente
Gözleme penceresi

Ohh güle güle kullan ben rahatladım burda senin adına 😅

Tek yön
7,5 kilo
Tam yatar
Ultraviyole tente
Tam Açılır tente
Gözleme penceresi

Hayırlı olsun Canım güle güle kullansın bebışkoo 🥰❤️

Benim bugün doktor kontrolüm vardı 12+1 olduk🥰 ultrasonda hareket ederken denk geldik çok tatlı bir histi öyle görmek🌸 ikili üçlü test yerine fetal dna yaptıracağım. Cinsiyet için de net olmadan demedi. Fetal dna ile öğreniriz artık😀 ve 53 kiloyla başladım 53 le devam hiç kilo almadım. Doktor çok iyi dedi, bebek gayet sağlıklı maşallah ve gelişimi iyi ..Ben de sağlıklı sık besleniyorum bu süreçte midem hiç bulanmadığı için artı tabi🙈
Benim de yarın var kontrolüm bebısı görcem 🥰benim de bulanmadı hiç almadım da doktor bir şey der mı yarın belli olacak😂😂

X