Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
ben yurt disinda yasiyorum yollar dumduz rahat, kaldirimlar genis. surusunu bilmiyorum ama herkes de yoyo goruyorum ben ilk cocugumda Joolz travel sistem almistim guzeldi buyuk tekerlekli ama turkiyeye sik geliyoruz ve ucak icine alinmiyor. cocuk buyuyunce kabin boyu en basitinden Joie aldim Joolz u satip. Ama o da dogumdan itibaren kullanilmaz 1 bucuk- 2 yasinda olmasi lazim cocugun.
O yuzden bu sefer ders oldu bebeklikten 4 yasina kadar kullanabilecegim en hafifinden kabin boyu birsey istedim ve Yoyo uygun geldi herkeste goruyorum. 2 el alacagim ben bulursam.

ben cinsiyet partisini aşırı gereksiz buluyorum . yapana saygı duyarım ) .doktorum bir hafta bekle bari ben video çekeceğim dedi onuda kabul etmedim ben öğrenmeden duramam tez canlıyım .
Yanı hatıra olsun dıye yapılabılır görümcem de heves etmıs cınsıyetı ogrendık kız balon konfeti falan patlatırız şaşırmış gıbı yaparız ileride hatıra kalsın dıye saklarım ama doğuma kadar kesınlıkle paylaşmam sizde paylaşmayın kızlar ben geçen sene 27 haftalıkken ıkızlere sezeryanla erken doğum yaptım 3 gün yaşadılar kaybettı herkes dıyodu nasıl hamılesın karnın yok vs sonradan herkese soyledıgıme paylaştığıma pişman oldum şuan en yakın çevrem harcı soylemedık paylasmıycam doğumdan sonra herkes şok olur

Yurtdışında herkes yoyo kullanıyormuş ben de duymuştum. O zaman harika olmuş seçiminiz ben olsam aynı modeli alırdım

başın sağolsun canım eminim çok zordur rabbim yaşatmasın . evet bende kucağıma alayım bi öpeyim koklayımdaa sonra bakarız

Bu arada şimdi aklıma geldi.. Down Dog diye bir uygulama var. Pilates , yoga, meditasyon vs vs..

Bizim şu an ki durumumuza uygun olan hamile yogası var.

Ücretli bir uygulama ama sürekli hediye üyelik veriyor.

Mail adreslerine mail iletmek yeterli oluyor. Mesela ; hamile olduğum için ekstra masraf çıksın istemiyorum o yüzden ücretsiz üyelik talep ediyorum gibi.. Bir kaç gün içinde mailden geri dönüş yapıyorlar.

Veya öğretmensen k12 uzantılı mailden kayıt olursan ücretsiz gibi gibi..

Evde yapmayı düşünen varsa fikir olsun

Benim bayrama yakın cuma günü randevum vardı ama bebiş cinsiyetini söylemedi doktorum söyleseydi zarfla alıp pasta yaptırıp eşimle öğrenmek istiyoruz kendimize hatıra gerçi ben şimdiden kız olacağına eminim ama olsun

Kızlar benim ikili tarama sonucum çıktı ama doktorum izinde olduğu için grafikli raporu alamadım hala papp-a değerim 0,76 çıkmış düşük gibi geldi bana sizin nasıldı hatırlayan var mı cok merak ediyorum sonucu ama doktorum yok

Almış aradım bi çaktırmadan sordum fotoğraf falan var mı diye çekmemiş kayınvalidemi görüntülü aramış göstermiş. Haftaya bize gelecekler o zaman getirecekmiş
Bana sapından dönüyorsa Prego Mios gibi geldi, eğer oysa gayet iyi bir araba sapından çift yönlü Kraft Napoli var bir de ama Prego çok öneriliyor bence ondan almışlardır.

Bana sapından dönüyorsa Prego Mios gibi geldi, eğer oysa gayet iyi bir araba sapından çift yönlü Kraft Napoli var bir de ama Prego çok öneriliyor bence ondan almışlardır.
Ben de ebebekte bakarken üstte de hatta yazdım pregonun o saptan döndürülen modelini denemiştim. Ama evkurdan almış evkurda yok öyle bi model, evkuru da aradım mağaza numarası veremiyorlamış hangi markaların olduğunu gidip öğrenebilirsiniz dediler. Çok para harcamışsın falan dedim de peşin 8bindi kızım çok değildi dedi, prego mios 23 bin civarı o yüzden sanmam o olduğunu. Baby care marka muhtemelen

Anladım, hiç bilmiyorum o markayı. Beğenmezseniz söyleyin ama bence, size sormamışlar sonuçta

Anladım, hiç bilmiyorum o markayı. Beğenmezseniz söyleyin ama bence, size sormamışlar sonuçta
Eşim gelince bi fatura isteticem, orada marka modeli yazıyodur. Bi araştırırım. En kötü başka bi ürünle değiştiririz kullanılacak, ne bileyim bebek kamerası olur o olur bu olur, ben arabayı kendim alırım

Ben de zaten panik atak var 6-7 aydır bu şekilde ara ara yükseliyor. Kardiyolojiye 2-3 hafta önce gittim kalpte üfürme var dedi. Bu aralar biraz daha rahatım stres kaynaklı da olabilir umarım sizin de bir an önce geçer.

Aynen, alınacak 1500 tane şey var zaten bir şekilde halledersiniz.
Baby Care Bebek Arabası - Bc-500 Combo Maxi Pro - Ãift Yönlü Katlanır Bebek Arabası Kahve Fiyatı, Yorumları - Trendyol sanırım buldum bunun sapından değiştiriliyor. Bakınca kötü bi araba değil tatlı görünüyor kullananlar da memnun aslında. Ama adama da yazık peşin 8binmiş aldığı yerde taksitle alsa 10bini geçiyor. Aynı araba Trendyolda yarı fiyatına :/

Herkese merhaba, benide listeye ekleyebilir misiniz ocak ayı grubundayım muhtemel doğum tarihi 7 ocak görünüyor ama burayı da takip ediyim dedim sat 2 Nisan, İstanbul da yaşıyorum yaş 25, ilk çocuğum olacak inşallah 5+3 te keseyi gördük ilk kalp atışını 6+6 da duyduk erkek olacakmış gibi hissediyorum

Aa bu çok tatlı ve uygun fiyatlıymış favladım hiç çok para vermek istemiyorum ama eğer o kadar yüksek rakamlara aldıysa üzüldüm bende belki siz müsaitseniz kk ile alıp taksitini size ödese çok diye iyi olur dedeye aklıma bu geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…