Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ben de başlayacağım canım 12 haftanın dolmasını beklemiştim. Sadece çok sıcak ve zaten hormonlardan bana +5 derece ekstra sıcak o yüzden ölür müyüm bilmiyorum :))
o durum bende de var yaa aslaaa ferahlamıyorum, o kadar ki nefret ederim klimadan. Eve klima aldık

Bu şekilde de kendimi çok hareketsiz hissediyorum yürümeye de üşeniyorum. İyi gelir diye düşündümm :)

Fiyat aldın mı pekii seans ücretleri için

Ben hamile kaldığım sırada reformer'a gidiyordum, 2500'dü 8 seansı, haftada 2, 1 aylık yani. Ben bıraktım sonra zamlandı diye durum attı fizyoterapist. Hamile pilatesi üstüne ekstra pahalı ise yine 3-3.5 vardır galiba henüz konuşmadım

Nasipse benimde kızım olacak biliyorsunuz.
belirtilerden ve teorilerden bahsetmek istiyorum .
mide bulantım hala var ama hiç bir zaman kusmadım ve dehşet bir mide bulantısı yaşamadım .
halsizlik ve uyku hali vardı onuda hamileliğe bağlıyorum .
ilk zamanlar inanılmaz ekşi yedim ve meyve. meyve hala çok yiyorum .
sivilcem çıkmadı aksine öncesinde regl öncesi muhakkak çıkardı . şimdi çok seyrek çıkıyor. yüzümün nuru falanda gitmedi ama yüzüm yandı malum yaz olduğu için bir tık karardım
çok aşırı terliyorum. tuhaf şeylere hiç aşermedim . rüyalarımda hep erkek gördüm bu kadar galiba

teorilere ve saçma saçma hurafelere gelecek olursak .
yüzük falı doğru çıktı .
makasa bıçağa oturttular yanlış çıktı.
çin takvimi doğru çıktı
ramzi teorisi ise 10. haftadan önceki ult. görüntüleri yuvarlak değildi ama 10. hafta da ki yuvarlak görüntüye sahip bir keseydi.
bence en doğrusu nub teorisi. 10. haftadaki çektiğim bir videoda bir yeri ss almıştım . eşime de dedim bak aşağı bakıyor kesede yuvarlak kesin kız diye.
yani nub ta doğru çıktı. (tabi tesadüf mü yoksa doğru yeremi baktım bilmiyorum .)

ve bebeği çoğunlukla sağ tarafımda hissetmiştim . ult. ile bakarken de hep sağa doğru tuttu doktor.

he birde kalp atışı 160 ölçülmüştü. 140 üstüne kız diyorlardı . oda tutmuş oldu.

aklıma gelenler bu şekilde

Canım hayırlı olsun umarım beğendiğin bir model olur bir tık kötü oldu size sormaları ya da model gösterebilirlerdi sanki

Canım hayırlı olsun umarım beğendiğin bir model olur bir tık kötü oldu size sormaları ya da model gösterebilirlerdi sanki
Eşim ben söylerim iptal ettiririz diyor. Bi bakalım bi fatura fotoğrafı isteteyim orada yazar modeli, belki 6 ay puseti işime her türlü yarar kullanışsız olursa uygun bi kabin alırım

3500 falan olsa iyi yine yaa.. 2 yerden fiyat aldım birinin 600 , diğerinin 650 seans ücreti..

bakalım napıcammm

Şimdi bu belirtilerin bir çoğu bende de var sivilcelendim ben ayrıca nub neydi bilmiyorum haftaya çarşambayı iple çekiyorum bu arada bizden kimse cinsiyet partisi yapmadı galiba ne kadar aceleci anneleriz yahu

Şimdi bu belirtilerin bir çoğu bende de var sivilcelendim ben ayrıca nub neydi bilmiyorum haftaya çarşambayı iple çekiyorum bu arada bizden kimse cinsiyet partisi yapmadı galiba ne kadar aceleci anneleriz yahu
ben cinsiyet partisini aşırı gereksiz buluyorum . yapana saygı duyarım ) .doktorum bir hafta bekle bari ben video çekeceğim dedi onuda kabul etmedim ben öğrenmeden duramam tez canlıyım .

Cybex güzelde fiyatı maalesef cep yakıyor yurt dışında da tanıdığımız yok ki aldıralım ben o kadar yükseğe çıkmam yani gerek var mı bence yok param da olsa yazık yani
Tercih tabi ki, dediğim gibi 2-3 sene sonra neredeyse aldığınız fiyata satıyorsunuz. Ben bebek arabası konusunu önemsediğim için çok araştırmıştım, benim gibi arayışları olan varsa tavsiye ederim. Bu arada Kraft, Prego, Bagi gibi markalar da 20k’dan aşağı olmadığı için ben bu şekilde tercih ettim, malzeme kalitesi anlamında çok fark var çünkü. Cybex de 25-30 bandında zaten.

cybex easy twist benim de dusundugum bir model ama ben ee babyzen yoyo da karar kildim o da katlanip kucuck oluyor cok hafif ve dogumdan itibaren kullaniliyor
Evet o da çok iyi bir marka bence, çok iyi bir seçim olmuş süspansiyonu nasılmış deneme fırsatınız oldu mu? Malum yollar bozuk tekerlekleri küçük gibi, süspansiyonu iyiyse dört dörtlük bir araba bence de.

ben cinsiyet partisini aşırı gereksiz buluyorum . yapana saygı duyarım ) .doktorum bir hafta bekle bari ben video çekeceğim dedi onuda kabul etmedim ben öğrenmeden duramam tez canlıyım .
Bende gereksiz buluyorum bayram fotoğraflar çekindik ayakkabı ve ultrason fotoğraflarıyla onu bile paylaşmak istemiyorum nazar değer diye eşimde pek istemiyor bunu gerçi biraz tepki gösterdim ama hak verdim sonrasında bi arkadaşım vardı 3 haftalıkken foto koymaya bir başladı dün ki paylaşımında vefat ettiğini öğrenmiş onu paylaşmış ay bir kötü oldum eşim okuyamadı bile bana gördün mü dedi bundan istemiyorum dedi
Var yapanlar zarfta aldık demişlerdi.
Kız ben kaçırmışım demek yoğun zamanlarımda oldu

Doğrudur bütçesi olan alabilir tabi bizim baktığımız daha çok 10 bin civarlarında o yüzden ücret fazla geldi demiştim

Ben yapacam valla ama paylaşmak için değil hatıra kalsın diye oda sahilde gidip balon patlatmak olur organizasyon bana da gereksiz geliyor

kesinlikle bende hiç paylaşmadım eşimde istemiyor paylaşmamı. (7 yaşına kadar paylaşmayacakmış . ) çevrem harici bilen yok zaten . o yüzden doktorun video çekmesini de istemedim ortak arkadaş çok fazla diye. bence herkesin bilmesine asla gerek yok .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…