Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Aynı ilde değiliz ya işte bi araya gelmemiz nadir. Taksitle alıyor diye de şey yapmak istemedim keşke biz aldık falan deseydim çok heves ettiler sürekli aradılar ondan iyi dedim napiyim valla
o zaman edahandro num dediği gibi ilk 6 ay pusetli kullanırsın sonra kabin boy araba alırsın yapcak bir şey yok

Pregnacare kullaniyorum ben iki gunde bir, bir de balik yagi birini bir gun digerini diger gun aliyorum
Ben bunlarin hicbirini kullanmiyorum...alacagim zaten de acaba bu haftalarda doktor baska birsey verirse aynilarindan hem onda hem bunda fazla icmek istemiyorum.o yuzden sordum bu haftalarda eklenen bisey varmi.ya da folik asiti birakiyormuyuz diye

Ben bunlarin hicbirini kullanmiyorum...alacagim zaten de acaba bu haftalarda doktor baska birsey verirse aynilarindan hem onda hem bunda fazla icmek istemiyorum.o yuzden sordum bu haftalarda eklenen bisey varmi.ya da folik asiti birakiyormuyuz diye
Ben de folikasiti bırakacağım sanmıştım ama benim multi vitaminin içinde de var. Bırakmadık

H
epsi hurafe artık inanmasın kimse bu tarz şeylere yok erkek bebek de şu çeker can yok mide bulantısı olur olmaz kız güzelliği alır çirkinleştirir gerçekten bunlara inanan oluyor mu benim kızım geliyor yüzüme can geldi valla. Midem falan da bulanmadı erik erkek bebekti o da tutmadı. Hiç alakası yok ama hala inanan var demek ki jsjsj

Benım de kız bebıs mıde bulantım yok şükür ama bir kaç sivilcem çıktı ne kadar nefret etsemdebundan mı kaynaklı bilmiyorum

Benım de kız bebıs mıde bulantım yok şükür ama bir kaç sivilcem çıktı ne kadar nefret etsemdebundan mı kaynaklı bilmiyorum
Hormonlar büyük ihtimalle her hamileliktede farklılık gösteriyor bazıların baş ağrısı yapıyor bazıların şiddetli mide bulantısı yani tabiki cinsiyetle ilişkilendirmek saçma mide bulantısı olayı mesela genetik faktör benim annem hiç yaşamamış bende yaşamadım

Kızlaar selaaam, ben hamile pilatesine başlamayı düşünüyorum.

Aranızda giden var mı acaba? Veya İstanbul / Anadolu yakasında önerebileceğiniz yer var mı?

Benim annemın de az bulanıyormus özellikle çaydan ama cok sevdiği için midesi bulansa da içmiş

Selam herkese, ben bebek arabasını aldım. Hafiflik, bebeğin rahatlığı, sağlamlık ve pratiklik açısından marka olarak Cybex’i seçtik. İlk etapta Balios S modelini alalım demiştik ama yerden kalkmıyor, ben 2 kiloluk poşet bile taşıyamam o yüzden eledik onu. Mios ve Eezy Twist modelleri kaldı, kabin boy ve fiyat olarak eezy twist’i seçtik. Yurtdışından aldığımız için de yarı fiyatına geldi neredeyse. Marka olarak sağlamlık ve kalite anlamında Stokke, Cybex, Bugaboo ve son olarak Inglesina beğenmiştim ben. Fiyatları yüksek ama aynı fiyata satabilirsiniz bu arada alışveriş konuşmak ne güzel ya, aldıklarımı sizinle de paylaşırım isterseniz. Fikir verelim birbirimize

Cybex güzelde fiyatı maalesef cep yakıyor yurt dışında da tanıdığımız yok ki aldıralım ben o kadar yükseğe çıkmam yani gerek var mı bence yok param da olsa yazık yani

cybex easy twist benim de dusundugum bir model ama ben ee babyzen yoyo da karar kildim o da katlanip kucuck oluyor cok hafif ve dogumdan itibaren kullaniliyor

Kızlaar selaaam, ben hamile pilatesine başlamayı düşünüyorum.

Aranızda giden var mı acaba? Veya İstanbul / Anadolu yakasında önerebileceğiniz yer var mı?
Ben de başlayacağım canım 12 haftanın dolmasını beklemiştim. Sadece çok sıcak ve zaten hormonlardan bana +5 derece ekstra sıcak o yüzden ölür müyüm bilmiyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…