Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Bakılması gerekiyor bence ya ne bileyim bebe bizdeki her şeyi emüklüyor sonuçta. Ben kafamı kaldıramıyordum bi baktık demirim 8’e düşmüş serum takıldı hemen.
Benim demirim hep sinirdadir eskiden beri yine de oyle sanirim . Pekmez falan demir icin kan icin ben de ise yariyor enerji veriyor . Ama muhtesem olaganustu falan degil yani

Sağlık ocağı baktı bana demir bağlama kapasitesi vs. Bi kan verip sonucu için dahiliyeye de gidebilirsin anam
Ben bu kanı da oraya verdim ya taksit taksit iş yapıyorlar bakmışken baksa ya ama yok illa birine bakacak diğeri merak konusu olacak. Öte yandan bunu kanıtlasam ne değişecek shshjsjs yani evet ferritin demir bağlama seviyen düşük deseler farklı ne kullanıcam ki

Ben şaşırıyorum bakılmadı diyince ya 7.ayı bitiriyorsun sen 7 ayda kan değerlerine nasıl bakılmaz yav doktorun istemedi mi? Bana 2 kere bakıldı yine bakılacak sanırım
Hayır ya hiç istemiyor ben ilk başta verdiğim kanın dışında hiç kan vermedim ki zaten. Hep böyle aralarda rahatsızlandım da bakıldı ya da kendim gittim aile hekimine o baktı yarım yamalak. O yüzden diyorum zaten dahiliyeye gidecem diye. Sonuçlarını da doktorumun yüzüne mi çarpsam çıktı alıp napsam sjsjsjjs Efendiiii efendiii bu işleri senin yerine biz yapacaksak ultrason cihazını da ver bana ben bakarım hatta kendi kendime doğururum da

O benim bence. Şekerim yükselir de o yükselmez yine hshsjsjs mesela benim hepatit b bağışıklığım da hiç yükselmiyor her ay da aşı vursalar yine sıfır yine sıfır çıkıyor. Vücut aşıya şey yok muamelesi yapıyor adeta

Kızlar 30+ hafta ile sırt ağrısı bel ağrısı başladı ayrıca kasık ağrım var adet ağrısı gibi . 2 dakika falan sürüyor hemen geçiyor . Göbek deliğimin ve biraz üstü sertleşiyor . Bugün daha sık olmaya başladı bu saydıklarım . Endişe etmeli miyim sizce ? Sizde durumlar nasıl

Bence normal bana da ara ara oluyor .

sirt ve bel agrim hic olmadi ama onceki sezaryan kesi yerim aciyor sanki yattigim yerden kalkarken batiyor gibi birsey benim agirlik asagilara coktu iyice

Bende de var şuan bugün pazara gittim fazla ayakta kaldım diye mi bilmiyorum ama endişelendim çok yatıyorum yemek harici. Sırt ağrıları okey ama kasık ağrıları benide endişelendirdi

Bende de var şuan bugün pazara gittim fazla ayakta kaldım diye mi bilmiyorum ama endişelendim çok yatıyorum yemek harici. Sırt ağrıları okey ama kasık ağrıları benide endişelendirdi
Doktoruma yazdım eğer geçmezse yarın gel bakalım dedi . Artan bi kasık ağrısı yok ama bele de vuruyor . Bakalım yarın gidersem iyi olacak

Rahatsız ediyor epey . Bu kadar sık olmuyordu inşallah dediğin gibidir canım . Birde vajinama böyle ağırlık oluyor . Sanırım büyüyorlar diye
Aynen bazen kramp gjbi giriyor 1-2 gundur zorlaniyorum bende suara zaten esek mesane baski yapiyo orasi hep sanciyo

Bende de var hepsi demeye geldim Adet sancıları yokluyor günde 1-2 kez. Göbek deliğimin etrafında acı hep var zaten. Bel biraz ama sırt ağrım çok belirgin

Kızlar ya pilatesin sonunda 10 dakikalık bir yoga meditasyon bölümü var burada sırt üstü hareketsiz uzanıp (dizleri toplayabiliyoruz) 10 dk boyunca o şekilde kalmamızı istiyor eğitmen. Yapamayanlar oturarak yapsın diyor ben bir deniyorum sırt üstünü ama 30 saniyeden uzun dayanamıyorum ya millet nasıl yatıyor anlamıyorum bende mi sıkıntı var siz düz zeminde sırt üstü yatabiliyor musunuz 10 dk??

Bende de var hepsi demeye geldim Adet sancıları yokluyor günde 1-2 kez. Göbek deliğimin etrafında acı hep var zaten. Bel biraz ama sırt ağrım çok belirgin
Sıklığına dikkat etmek gerekebilir yarın 4 te doktora görüneceğim nasipse . Bakalım inşallah bi sorun yoktur . Kasılmamı değil mi ayırt edemiyorum

Sırt üstü yatıp bayılan da vardı ya eelifeylull dü galiba.

Benim bu değerlerden daha yüksek hep ya ama tabi insülin vurmuyorum sabah ortalama 150 - 160 arası, öğlen yemekten sonra 140-150 civarı akşamları benim de genelde düşük evet. Yüksek mi ki yaaa
Sana niye insulin başlamadılar ya da bana neden başladîlar yaa ben anlamadım

Sıklığına dikkat etmek gerekebilir yarın 4 te doktora görüneceğim nasipse . Bakalım inşallah bi sorun yoktur . Kasılmamı değil mi ayırt edemiyorum
Ben de 32de sorucam da doktorum normal der geçer. Her gün 1 kere oluyor bence geçen pazar bayağı yoğun bir sancıydı uzun da sürdü 10 dk falan. Hareketsiz yatıp geçmesini bekledim. Öncesinde biraz yürümüştüm merdiven çıkmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…