Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Doğum paketlerinin içine doğum dahil diye biliyorum. Hatta bazı hastanelerde oda süsleme, fotoğraf çekimli paketler bile var seçeneklerin arasında
Eşim biraz araştırmış da doğum hariç paketler görmüş ama o 30k civarı demişti. Doğum dahil 45-50k olur o zaman doğrudur. İlk kontrole gittiğimizde bir soracağız bakalım hangisi mantıklı gelirse artık 😅 Tarama testleri de hariç demişti mesela o. E dedim geride ne kaldı ki 😅

Hormonlarım tavann kızlar ya sürekli ağlıyorum herşeye ağlıyorum haklı olsam bile ağlamaktan kendimi ifade edemiyorumm. Ağladığım içinde durumu abartıyorum gibi görünüyor. Bugün 55 yaşında gencecik olduğu halde işini asla tek başına yapamayan hamileliklerini yatarak geçiren cadaloz kaynanam kocama yanımda onu böyle alıştırmaa herşeyi yapsınnn bu kadar şımarıklığa gerek yok dedi.. Allahından bulsunn Allah ona benden eşimden ve bebeğimden uzak öyle bir dert versinki benimle uğraşmayı unutsunn. Ağlamaktan ona cevap veremediği eee yanıyorum
Kadın kadının kurdudur derler resmen doğru. Bu mübarek günde ve heleki hamile kadına böyle yapan allahından bulsun

Eşim biraz araştırmış da doğum hariç paketler görmüş ama o 30k civarı demişti. Doğum dahil 45-50k olur o zaman doğrudur. İlk kontrole gittiğimizde bir soracağız bakalım hangisi mantıklı gelirse artık 😅 Tarama testleri de hariç demişti mesela o. E dedim geride ne kaldı ki 😅
Benimde özel sağlığım var doğum karşılıyor ama bekleme süresi içindeymişim ondan dolayı eylüle kadar herseyi cebimden karşılayacağım sonrasını da sigortam yenilecek o zaman doğumu karşılayacakmış😀😀

İnşallah canım. Beta değeri 5+3 de 4500 filan olacak inşallah. çok mu düşük haftasına göre değeri
Oyle kıyaslama yapmak dogru diil.döllenme zamanı kişinin bünyesine göre degişir degerler. onemli olan artış oranı bir yerden sonra artık betaya bakılmıyor zaten. Takılmamak lazım ona

Nasipse bayramdan sonra kontrole gideceğiz. 4+6'yiz o zamana kadar 5+3 oluruz. Keseyi görürüz inşallah.
Tiksinme,mide bulantısı ,koku hassasiyeti yaşıyorum.

Ya kızlar ben bugün hiç belirti yaşamadım ne belim ağrıdı ne kasıklarım sancı yaptı. Bir sorun mu var acaba yaa çok korkuyorum

Ya kızlar ben bugün hiç belirti yaşamadım ne belim ağrıdı ne kasıklarım sancı yaptı. Bir sorun mu var acaba yaa çok korkuyorum
Ben de böyle git geller yaşıyorum. Daha çok stres oluyorum. İyiyi düşünelim iyi olsun. Bi kanamamız bişeyimiz yoksa korkmayalım Allahın izniyle.

Bulantı ve kusmalarim başladı. Öneriniz nedir? Neler azaltır? İlkokul birinci sınıfa giden kızım var. Onunla kaliteli ilgilenemiyorum.😢

Kızlar perşembe günü akşam 7 de beta 1100 çıkmıştı . Bu gece 3 gıbı kahverengi akıntı geldi benden yoğun değildi ama silince geliyordu şuan hafifledi lakin asıl sorum şu 24 saat sonrasında 1300 olmuş beta değerim. Dış gebelik mi düşük mü anlamıyorum . 48 saat olmadı henüz ama artış çok az doktor da bir şey demedi acile gitmiştik yorum bile yapmadı.

Kızlar perşembe günü akşam 7 de beta 1100 çıkmıştı . Bu gece 3 gıbı kahverengi akıntı geldi benden yoğun değildi ama silince geliyordu şuan hafifledi lakin asıl sorum şu 24 saat sonrasında 1300 olmuş beta değerim. Dış gebelik mi düşük mü anlamıyorum . 48 saat olmadı henüz ama artış çok az doktor da bir şey demedi acile gitmiştik yorum bile yapmadı.
Aynı yerde mi yaptırdınız testi

24 saat tam olmamış diyorsunuz beta o yüzden çok artmamış olabilir kanamanız yerleşme kanaması gibi kahverengi diyorsunuz ilaç yazdı mı ilaca başlatması gerekiyordu hemen bu tür durumlarda iğne + fitil ilaç veriliyor

24 saat tam olmamış diyorsunuz beta o yüzden çok artmamış olabilir kanamanız yerleşme kanaması gibi kahverengi diyorsunuz ilaç yazdı mı ilaca başlatması gerekiyordu hemen bu tür durumlarda iğne + fitil ilaç veriliyor
Fitil kullanıyorum şuan. İğne yazmadılar. Vajinal ultrason yaptırsam kese görünür mü şuan çok azaldı leke sarıya döndü

Fitil kullanıyorum şuan. İğne yazmadılar. Vajinal ultrason yaptırsam kese görünür mü şuan çok azaldı leke sarıya döndü
Gözükür gözükür ama size tavsiyem mutlaka kadın doğum doktoru olan bir yere gidip gözükmeniz. Acillerinde kadın doğum doktoru olmayan hastaneler yeterince bilgi verip ilgilenmiyor. Fitil işe yaradı demek ki direk kanamaya etki etmiş azaldıysa korkmayın

Gözükür gözükür ama size tavsiyem mutlaka kadın doğum doktoru olan bir yere gidip gözükmeniz. Acillerinde kadın doğum doktoru olmayan hastaneler yeterince bilgi verip ilgilenmiyor. Fitil işe yaradı demek ki direk kanamaya etki etmiş azaldıysa korkmayın
Çok teşekkür ederim . Çok zor içim acıyor böyle garip bir duyguymuş

X