Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Doktorum kimyasaldan şüphelenmedi,dış gebelik olduğunuda düşünmüyorum dedi çünkü öyle olsada yine yükseliyor olurmuş 1500-2000 i görüp usgden dış gebelik yorumu yaparmış öyle dedi,şuan sağlıksız gebelik çokta yükselmez daha fazla düşüşe geçecektir kendine kendine düşük yapacaksın dedi yalnızca
İşte bu kendi kendine değerin düşmesine kimyasal gebelik deniyor bildiğim kadarıyla. Geçmiş olsun. Rabbim sağlıklı gebelikler ve sağlıklı doğumlar nasip etsin

İlk hamileliğimin üstünden zaman geçince unutmusum gebelik belirtilerini. karnım belim kasıklarım hafif ağrıyor sızı gibi.. bol su içesim geliyor mide bulantım yok. Ilk hamileliğimde de yoktu hatırlıyorum. regli ağrısı gibi olmasa da hafif sızı hep var kabızlık biraz da gaz

Kızlar merhaba. Son adet tarihim 9 Mart. Adetime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Henüz kan vermedim. Pazartesi günü vereceğim. Gecikmemin 6. Günü. Meme uçlarımda özellikle sol tarafta çookk fazla sızlama oluyor sanki iğne batırıyorlar. Tişört değdiğinde bile canım yanıyor bu normal mi ?

Kızlar merhaba. Son adet tarihim 9 Mart. Adetime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Henüz kan vermedim. Pazartesi günü vereceğim. Gecikmemin 6. Günü. Meme uçlarımda özellikle sol tarafta çookk fazla sızlama oluyor sanki iğne batırıyorlar. Tişört değdiğinde bile canım yanıyor bu normal mi ?
Evet canım normal böyle şiş dimi ve ağrı yapıyor

Çok normal canım içini ferah tut. Benim de kayıplarım var ben de çok tedirginim ama yapacak bir şeyimiz yok. Bekliycez ve sürecimizi yaşayacağız

Hormonlarım tavann kızlar ya sürekli ağlıyorum herşeye ağlıyorum haklı olsam bile ağlamaktan kendimi ifade edemiyorumm. Ağladığım içinde durumu abartıyorum gibi görünüyor. Bugün 55 yaşında gencecik olduğu halde işini asla tek başına yapamayan hamileliklerini yatarak geçiren cadaloz kaynanam kocama yanımda onu böyle alıştırmaa herşeyi yapsınnn bu kadar şımarıklığa gerek yok dedi.. Allahından bulsunn Allah ona benden eşimden ve bebeğimden uzak öyle bir dert versinki benimle uğraşmayı unutsunn. Ağlamaktan ona cevap veremediği eee yanıyorum

Hormonlarım tavann kızlar ya sürekli ağlıyorum herşeye ağlıyorum haklı olsam bile ağlamaktan kendimi ifade edemiyorumm. Ağladığım içinde durumu abartıyorum gibi görünüyor. Bugün 55 yaşında gencecik olduğu halde işini asla tek başına yapamayan hamileliklerini yatarak geçiren cadaloz kaynanam kocama yanımda onu böyle alıştırmaa herşeyi yapsınnn bu kadar şımarıklığa gerek yok dedi.. Allahından bulsunn Allah ona benden eşimden ve bebeğimden uzak öyle bir dert versinki benimle uğraşmayı unutsunn. Ağlamaktan ona cevap veremediği eee yanıyorum
Canım sürekli kendini telkinle insan kendi kendine iyi gelir kendi kendinin ilacı ol yeri geldiğinde kaynana gerekli cevabı vericeksin emin ol sakın ama sakın üzülme stres yapma yıpratma kendini hiçbir şey sen ve senin bebeğinden önemli değil kendini iyi hissetsen dahi nazlan ne derlerse desinler umrunda olmasın bırak keyfini çıkar hamileliğin

Bende o hastaneyi düşünüyorum doğum paketi için fiyat aldım prof olursa 50k uzman dr olursa 45k fiyat verdiler duruma göre bütçeyi netleştirebilirsek oraya gitmeyi düşünüyorum. Tek muayene ücreti nasıl acaba kaça gideceksiniz?
Doğum paketlerinin içerisine doğum dahil olmuyor ama değil mi? Onlar bana çok pahalı geliyor ya. Muayene ücretleri 1500 lira civarında oluyor genelde. Böyle bakınca 20 kez muayeneye gitsek 30 bin yapıyor yani her türlü 45 - 50 binin altında. Doğum paketinin diğer avantajlarını öğrenip ona göre hareket etmek lazım belki de ben hiç bilmiyorum.

Doğum paketlerinin içerisine doğum dahil olmuyor ama değil mi? Onlar bana çok pahalı geliyor ya. Muayene ücretleri 1500 lira civarında oluyor genelde. Böyle bakınca 20 kez muayeneye gitsek 30 bin yapıyor yani her türlü 45 - 50 binin altında. Doğum paketinin diğer avantajlarını öğrenip ona göre hareket etmek lazım belki de ben hiç bilmiyorum.
Doğum paketlerinin içine doğum dahil diye biliyorum. Hatta bazı hastanelerde oda süsleme, fotoğraf çekimli paketler bile var seçeneklerin arasında

Boşver canım Allahın dan bulsun. Önemli olan eşin. Eşin dolduruşa gelmiyorsa sorun yok. Sen kendi sürecine odaklan. Millet ne derse desin.

merhabala kızlar benimki de 5 haftalık geçen hafta cuma keseyi gördük çok şükür, yerleşmiş minik, nisanın ikinci haftası da kalp atışı için gideceğiz inşallah sorunsuz geçeriz onu da inşallan, sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin rabbim.

Çok teşekkür ederim. Doktoruma sordum net bişey söylemedi ortadan konuştu. Yola gitmek düşük yapar diyemem ama stres yapacaksan gitme boşver onlar gelsin falan dedi. Gitmemeye karar verdim
En iyisini yapmışsın. İçine nasıl siniyorsa öyle davran.

Medikal parkta doğum dahildi

merhabala kızlar benimki de 5 haftalık geçen hafta cuma keseyi gördük çok şükür, yerleşmiş minik, nisanın ikinci haftası da kalp atışı için gideceğiz inşallah sorunsuz geçeriz onu da inşallan, sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin rabbim.
Sat tarihine göre 5 hafta değil mi ben daha konteole hiç gidemedim bu hafta olayı kafamı karıştırıyo ben bebeğin ne zaman olduğunu tahmin edebiliyorum ona göre mi hesaplamaıyım son adet tarihine göre mi

X