Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
yarin doktor kontrolum var umarim dogum posizyonu almistir 6 kasimda da plesantaya bakilacak son kez rahim agzina olan uzakligi 2cm olmussa vajinal dogum sansim oluyor. en azindan bu sefer dusunup secme sansim olur.

Buldum mu yine zara home hadi bakalim bundan umutluyuz. Ben hala bulamadim icime sineni hm dekilerde yok stokta.

Merhaba bnde kendi işimi yapıyorum Raporu herhangi bir yere teslim ettiniz mi?

ben hic hediyelik alamiyorum zaten dogum sonrasi kalabalik odada olucam hastanede, ailemde uzakta annem gelecek bir ama tr de olsam cikolata yaptirmak guzel fikir olurdu.
minik el kremleri ve ya el yapimi kucuk sabunlarida dusunebilirdim herkesin isine yarayacak seyler.

kendimi gordum bir an benim de plesanta asagida ve bebegin kafasi yukardaydi en son. ben de bas asagi dogum pozisyonu alsin cok istiyorum bir de plesanta en az 2cm olmaliymis rahim agzina o da olursa sezaryan sonrasi vajinal doguma sicak bakiyorum aradan 4 sene gecti eger bir terslik de olmazsa insallah

Of ben alamadım oğluşuma dinazorlar. Kocam beyim herşeyi yurtdışından alınca resmen 3 tane falan kıyafet alabildim herşey içimde patladı djdjd ben de küçükken silah delisiydim. Boncuk tabancamla erkeklerle savaş yapardım sürekli. Şimdi de hobimdir poligona gidip atış yapmak boşuna benim oğlum olmuyor fkfkfk

Çamaşır sepeti çok tatlış duruyor boyutlarıda iyiyse güzeldir bence

Ay ne guzel keske bende yurtdisindan alabileydim . o dediklerini bende yapardim mantar tabancam vardi benimde. Benim kzi da oyle yetisrircem diyorum da etrafim kokos kizenlerle dolu korkuyorum kokos olacak diye

Hediye sadece hastanede de verilmiyor ya bu arada. Benim bi tanıdığım çikolata ve açacak yaptırmış, bebek Mayıs doğumlu ben evlerine geçen ay gittim, yeni aldım geldim kendi evime, mis gibim yedim çikolatasını ndfn sevdiğim birinin bebesinin anısı. Benim hastaneye annem kayınvalide vs dışında kimse gelmez iki aileden de uzağız, anneme kayınvalideme vericem memlekette dağıtsınlar sevdiklerine. Maksat gören, ağzı tatlanan hayırlı olsun desin :))

Ay demir böbrekte taş mı yapıyor zaten taşlıyım ben of aman uğramasın bana ayrıyetten onu çekmeyim ne şimdi ne doğum sonrası Allah korusun
Bence mineral fazlalığı taşların asıl sebebi zaten. Yani kalsiyum magnezyumun fazlası da yapıyor demir de böbreklere ekstra yük bindirerek taşa sebebiyet verebiliyor. O nedenle yeterli olan şeyleri çok kullanmamak lazım.

Ben de telsizi vs aldım hep 13 tuttu yav daha doğmadan melyarlar gittii

Tabi canım hastaneye kaç kişi gelebilecek zaten çoğunluk eve gelir kimi ilk ay kimi ilk sene. Yine her şey verilir ikram edilir yani Ben sadece lüzumsuz hediyeleri çok sevemiyorum yani buzdolabımın üzerine her verilen magneti taksaydım var ya evlenenler doğuranlar ohooo mesela Ya birine veriyoruz ya yıllarca bir köşede kalıp atılıyor. Ben nişan hediyemi de tohumlu kalem seçmiştim mesela. Herkes bir saksının dibine saplasın çıkanın çıkar dedim. Birçoğunun çiçeği çıktı ama neticede kalemi herkes attı günün sonunda Saklayan ben ve birer tane numunelik ailelerimiz oldu. Arkadaşımın nişan mumunu memlekette elektriklerin kesik olduğu bir gün bitene kadar yaktık o işe yaradı yine Kolonyaların çoğu kötü kokulu hiç sevemiyorum. Böyle diye diye de hediye bulamıyorum. Anahtarlık geliyor aklıma sadece isimsiz ancak o kullanılır gibi

Ben de kullanılan bi şey istiyorum ya, açacak kısmını sevmiyorum mesela. Geçen bi youtuber nişan hediyeliği yaptırdı, üstünde isim olmasın diye böyle yaptı, bez çantanın üstüne çıkarılacak bi etiket koydu. Çantayı belki senelerce kullanır insanlar. Bu tarz ismi direkt ürün üstüne yazdırmadan bi şeyler düşünüyorum ben de ama daha detaylı düşünemedim ndfn

Canım konak vs ile sorun yaşamış mı arkadaşın bu markanın şampuanı ile
Hayır hiç yaşamamış. Mustela denemiş başta onda yaşamış mesela hem konak hem deri döküntüsü. Bana onu önermedi. Şimdi kızı 3 yaşında hala bu markanın şampuanını saç spreyini falan kullanıyor.

Bende hediyeleri hastaneye sırf çekinir güzel video yaparız diye götürcem yoksa gelecek olan benim de öyle çok yok dediğin gibi bende hep evlerine gittiğimde aldım hediyeleri hep samsunda arkadaşlar dışında pek kimse yok annemden yollarım teyzemlere dayımlara falan diye düşünüp yaptırdım bende sayıya göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…