Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Bu ne agresiflik ya insan heves eder yaptırır, doğumundan anı kalsın ister yaptırır. İstemeyen almaz, alırsa da atar. Bu kadar paragraf döşenecek bir konu değil, siz yaptırmayın?

Tabi bu da bi görüş ama ne bileyim yaptırdığım bi çikolata ile mi mutluluk paylaşacağım :) ayrıca hiç de dediğin gibi basit bir iş değil bunun için araştırma yapan seçim yapamayan bir de buna kafa yoranlar var. Neyse bana saçma geliyor saçma gelmeyen yaparsın yani bana ne :)

Bu ne agresiflik ya insan heves eder yaptırır, doğumundan anı kalsın ister yaptırır. İstemeyen almaz, alırsa da atar. Bu kadar paragraf döşenecek bir konu değil, siz yaptırmayın?
Doğumundan anı kalması başka bir olay gelene çikilata magnet tutmak başka olay. Neyse bu benim görüşüm yaptırmıyorum sen yaptır beni ne ilgilendirir Ayh hshs

Size neyse paragraflarca yorum yapmanıza da gerek yok.

Çok tatlıymış ya ama ben arabaları kendim çok seviyorum sanırım. Bi de dinazorları

Çok şık, çok sade, çok beğendim. Ben de süsleme ve başka hediyelik düşünmüyorum hastane için. 2 gün sonra atılacak bişey için gerek yok. Bir de daha mevlüdü falan olacak. Onlara da kalsın biraz hediyelik hakkı. Yoksa batarım ben
Bu hangi site acaba? Ben de hacı şeriften bakıyorum daha sipariş vermedim. Fiyatı çok yükselmiş kararsızım

Kız sen neden bozuldun ki bu kadar jajaj cümleme zaten bana saçma geliyor diye başladım. Sana gelmez. Üzme bu kadar kendini hamilesin hamileyiz zaten bak güzel o attıkların yaptır ondan :)
Neyine bozulacağım ya siz kimsiniz ki bozulayım ayrıca. O kadar hadzsiniz ki insanların aldığına ettiğine laf edip duruyorsunuz ilk de değil bu, sokak röportajlarındaki cevaplar gibi cevaplarınız var bir de ajfksjsk size saçma geliyorsa yorum yapmadan geçersiniz konuşulan konuda negatif basmak hoşunuza gidiyor belli ki. Dışarda gördüğümüz ortamı bozup negatif basan tiplerden birisiniz işte :)

Son eksikleri aldım bugün, sadece e bebek alışverişi 1200 tl tuttu abv.
Lansinoh göğüs ucu çıkarıcı -çökük benim biraz
Göğüs kalkanı aldım bir de ufacıkmış bunun ucu nasıl kullanılır anlamadım. Baby me aldım. Çamaşır sepetini de hallettm gibi umarım zara home bu kez beni hayal kırıklığına uğratmaz

Eklentiler

• IMG_5430.png
    191,4 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5431.png
    157,4 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_5407.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 18
Doğumundan anı kalması başka bir olay gelene çikilata magnet tutmak başka olay. Neyse bu benim görüşüm yaptırmıyorum sen yaptır beni ne ilgilendirir Ayh hshs
Demeyin öyle arkadaşım. İnsan özeniyor yine de ben de çok özendim hepsinden yaptırıcam dedim ilk zamanların heyecanıyla şimdi biraz daha duruldum. Doğumda çikolata veririm, mevlütte hediyelik dağıtırım diye düşünüyorum şimdilerde. atılacağını bilse bile insan özeniyor çok tatlı heyecanlar bunlar. Kim ne istiyorsa yapsın bence kaç kere yaşayacağız ki bu süreci

Çok tatlıymış ya ama ben arabaları kendim çok seviyorum sanırım. Bi de dinazorları
Yok arabalar guzel ama dinazor ben kizima bir suru dinazorlu sey aldim . Sadece hep erkek cocuklari icin sadece arabali seyler olmali gibi bi dayatma var satilan seylerde onu demek istedim . Yoksa erkek cocuklari direk araba, vinc , kepce manyagi olarak doguyo nerede yukleniyorsa bu

Al işte bir maşallahlık elti daha sizinkine de maşallah o zaman kolaylıklar diliyorum.

Kız sen neden bozuldun ki bu kadar jajaj cümleme zaten bana saçma geliyor diye başladım. Sana gelmez. Üzme bu kadar kendini hamilesin hamileyiz zaten bak güzel o attıkların yaptır ondan :)
Hayir karismayayim dedim ama yazdiklariniz okadar rahatsiz edici ki bunu bilerek yapiyosunuz. Mesele size sacma gelen seyler degil mesele uslubunuz. Bunun da inanin herkes farkinda. Bence siz kimseyi rahatsiz etmeyin herkes hamile neticede. Bukadar negatiflikle hepimizi etkiliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…