Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Ay benim eltimde iyidir kız çok nadir de olsa tabiki oluyo arada hatta bugün gorumcemin kızıyla gelip o camlara girişti evi sildi kışlık halilarimi serdi bizde mutfak dolaplarını indiridik sildi ama benim bel iptal adım atamıyorum sağ tarafım sırada beybinin kıyafetlerini yikamakla başlıcam azcik belim geçsin

Canım konak vs ile sorun yaşamış mı arkadaşın bu markanın şampuanı ile

Çok güzeller yaa. Ben de erkeksi modellere baktım böyle. Kız olsa net şöyle yaptırırdım bak. Ama şimdi bişey yaptırmıcam sanırım. Yok erkeğe içime sinen bişey

Erkek çocuğuna çok bile djdjdj ben de böyle bişey yaptırıp geçicem sanırım. Hediyelikten günden güne uzaklaşıyorum

Ben Electrolux almıştım memnunum Philips ten daha kuvvetli cekiyo Teknosa da çekim gücunu deneyerek almistim

Ay bana bu hediyelik olayı çok saçma geliyor ben zaten hastanede kendi derdimde olacağım bir de geleni gideni mi düşüneceğim ayrıca olmasa ne olacak küsecek mi gelen onu düşünerek mi geliyor . Kapitalizme hizmetten başka bir şey değil. Getiren hediye getiriyorsa içinden geldiği için karşılıkmış hizmetmiş beklemeden getirsin. Ben hediye götürdüğüm kişilere öyle düşünüyorum şahsen. Hele bir de çocuğunun ismini magnet yapıp elin buzdolabına astıran var. Ay ne münasebet ben neden astıracam çocuğumun ismini başkasının buzdolabına ben neden asacağım başkasının çocuğunun ismini buzdolabıma hshs

Yani şöyle düşünülebilir mutluluk yaşıyorsun onu da sevdiklerinde paylaşmak onların duasını almak için bebeğinden küçük hediyeler veriyorsun hem kendin özeniyorsun mutlu oluyorsun hemde gelen kişileri mutlu ediyorsun yani şahsen ben öyle düşünüyorum belki biri olurda dua eder güzelce magnete bende karşıyım ama

Ben de baktım bunlara ama çok yüksek dedi 75 diyince vazgeçtim

Eklentiler

• IMG_8497.png
    380,7 KB · Görüntüleme: 26

Mutluluğu paylaşma adı altınd yapılıyor zaten kimse hizmet beklediği ya da hediyeye karşılık çikolata yemek istediği için değil. Çok da büyük yük külfet de değil alt tarafı instagramdan bir sayfa seçip çikolata yaptırılıyor. Kapitalizme gelene kadar bir çok düşünülecek şey var. Nasıl ki normal zamanda eve gelen misafir arkadaş kahve beklediği için gelmiyor ancak beraber içmek keyif veriyor. Bu da onun gibi. Kendim mutlu olduğum için yaptıracağım çikolatayı da hediyelik sabun mum ne olursa onu da. Bence siz de mutlu olmaya odaklanırsanız paylaştıkça çoğalan bir şey. Ki bu heyecanları hayatımızın her döneminde yaşamıyoruz. Çikolataya verdiğimiz 500 lirayla da kapitalizme destek olabiliriz bence.

Biraz şirinleştirebilirsin şöyle falan
Ay dur buraya da bakayım hem daha uygun hem daha tatlış gibi
Şu mavili olan çok güzel olmaz mı, sanki bebişin ismine de uyar
Erkek çocuğuna çok bile djdjdj ben de böyle bişey yaptırıp geçicem sanırım. Hediyelikten günden güne uzaklaşıyorum
Benim hediyelik verecek kimsem yok ya burda, herkes istanbulda sadece iş arkadaşlarım var onların da bir kısmından haz etmiyorum bdjdjdhd erkek bebeğe hiç bir şey olmaması beni çok üzüyor, kızlar ne güzel minnoş minnoş

Yok ya niye saçma olsun ki, kıymet verdiğin ve o hediyeye kıymet verecek kişilere verirsin zaten yoksa tutup hastanedeki hemşire alacak değil. Ben yaptırmayacağım çünkü pek kimse yok hediye verecek yaşadığım şehirde ama olsaydı sevdiğim kişiler için anı olsun diye yaptırırdım. Kapitalizme hizmet edecek kadar büyük bişey değil ya 50 60 lira bişey jdjdj

Benim de istanbulda fazla çevrem yok. Açıkçası hiç bir arkadaşımdan da hediye görmedim hepsi de erkek bebişti kız olsa hevesle neler yaptırırdım da erkeğe anca ayıcık mayıcık

Benim de istanbulda fazla çevrem yok. Açıkçası hiç bir arkadaşımdan da hediye görmedim hepsi de erkek bebişti kız olsa hevesle neler yaptırırdım da erkeğe anca ayıcık mayıcık
Uff ben de nevresim seçecektim hepsi çiçekli böcekli hdjdjdjd erkek bebeklere gereken önem verilmiyor….

Uff ben de nevresim seçecektim hepsi çiçekli böcekli hdjdjdjd erkek bebeklere gereken önem verilmiyor….
Ay evet nevresim aşırı zor djdjdj. Ben en son english homeda iş makineli beğendim. Bir de şu alta bıraktığım isim de yazdırılıyor. Ama karar verip alamadım bimde çarşaf buldum onu aldım böyle de istikrar abidesi seçtiklerim asla birbiri ile uyuşmuyor

Kdjdjdjd arabalar da olmasa…. Ben de lilabio dan bakmıştım buna benzer bak oraya da bakabilirsin, küçük prens falan var en azından…..

Bu ne siddet bu ne celal yahu sakin ol kardes:) ben yaparim alan kisi ister asar ister cope atar . Ozaman ozel gunlerde de hediye almayalim kimseye senin kafayla dusunursek her turlusu kapitalizme hizmet ediyor
bende bi cikolatayla gecistirecktim ama kuzenlerim biz yaptiricaz dediler diye ee hadi yapalim dedim. Ani oluyor iste sen yaptirirsin yaptirmazsin o sana kalmis da baskasinin da hevesine laf edemeyiz bence dimi

Kdjdjdjd arabalar da olmasa…. Ben de lilabio dan bakmıştım buna benzer bak oraya da bakabilirsin, küçük prens falan var en azından…..
Yemin ederim başım döndü bu kadar model ne küçük prens içime aşırı siniyor ama herşeyde küçük prens var diye soğudum

Erkek analari arkadaslarm ben yatastaki seyleri de begendim , erkek cocugu demek sadece araba , super kahraman vb olumca benim icim kaciyor . Yani herseyleri oyle olmasi gerekiyor mu bence gerekmiyo nasil bir empoze sekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…