Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
ben dogumda degil ama noel hediyeleri hazielicam kres ogretmenlerine icine minik el kremi ve el yapimi sabun koymayi dusundum bir de anneme gelirken Divan’in madlen cikolatasi getirticem 5li minik paketlerde. ben de ise yarar hediye cok seviyorum. dogumda yapmayacagim cunku akraba vs yok gelen giden olmaz bize bir iki arkadas disinda, duymadim dogum hediyesi burda.

Aynen hastanede ağrım var kime vercem diye düşünmemek lazım illaki veriliyor o tanıdığa ona buna

Şu tarz anahtarlıklar bence çok güzel canım, hem bunun uç kısmı çok sağlam ben sağlam değilse direkt atıyorum anahtarlıkları. Kuzenimin bebesi 1 sene arayla yaptırdı bunları, bu mum da çok tatlı bir süs gibi duruyor. Kutusuyla daha güzeldi ama eşim bey atmış yıllardır severek kullanıyorum ben, normalde hiç sevmem antin kuntin şeyler bu konuda iyi bir kriterim bence sjfksl el yapımı sabunu da kimse atmaz iç çamaşırı çekmecesine vs koyar diye düşündüm -Türk usulü ajfksk- veya en kötü kullanırlar

Eklentiler

• image.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 19
  • image.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 19
Mustela setini de aldım sanki bebom gelmiş gibi hissettirdi ya niye öyle oldu
Yaaaaaa çok saçma ama o seti eczaneye sipariş vermiştim ben son kullanma tarihi vs sıkıntı olmasın diye ben de aşırı duygulanmıştım yarın beboma masaj yapacakmışım gibi. Bazı eşyaların öyle bir etkisi var bence djfkks

Benim taşımı aldıktan sonra incelemeye göndermiştim kalsiyum taşı çıkmıştı gerçekten ıspanak kesinlikle yasak kivi yasak normalde süt ürünleri peynir tarzıda yasak ama ben çok severim onları poff korkumdan ondan çok su içiyorum taşlarım düşerse bile bana farketmeden düşsünler ya derler doğurmak kadar acı verici diye bence de öyle ben hayatımda öyle acı yaşamamıştım çünkü

Güzel, çok mantıklı bence de. Ya kullanılan olsun tabi bir sürü para veriyoruz çöpe atılınca hem de çocuğumuzun adıyla insanın zoruna gider yani. Açacak yine dediğim gibi sağda solda duruyor işe yarar diye ama baktığında yine saçma neden açacak mesela? Millet sodasını birasını kolasını şak şak açsın diye mi görümcem küçük bir cüz ve içine de teşbih yaptırmıştı. Kırk mevlidinde dağıttı o daha öncesinde bir şey yapmadı. Kırk mevlidi güzel aslında okutmak isterim ama o kadar kalabalığı kış günü eve toplamak ne kadar hijyenik ve sağlıklı? İlla ki bebeğe de bakmak isterler falan. Yoksa kaynanam çok hevesli kırkında mevlid okutmaya komşularımı çağırmaya falan. Büyük ihtimalle o arada o olur gibi yanımda annem dönmüş olur. Hayır için tamam okey de hijyen açısından biraz sağlıksız geliyor gözüme. Bahar yaz falan olsa bahçede okutulurdu en azından bu direkt evin içinde. Bebeği korusak kendimizi nasıl koruyacağız yani Ben yine konudan konuya geçtim shhs

43 x 37 x 37 görünüyor, iyi gibi. Bir de şunu gördüm bayıldım alacağım galiba, sepetlerle sirk köşesi olur teşekkür ederim bebo
Odaya uyum sağlıyorsa güzel aksesuar olabilir buda off benim dolaplar hala gelmedi geçen hafta salı aramıştık haftaya dedilerdi hala arayan eden yok bi gelseydi ben şöyle düzenleseydim şu an eksik varsa bile sanki anlamıyormuşum gibi hissediyorum

Kesinlikle canım Allah kimseye yaşatmasın çok korkunç. Ben de düşürdüm iki kez ikisi de kendiliğinden düştü cerrahi destek almadan ama ölüm gibi bir şey oldu kimse ölmedi yani Kalsiyum en fazla taş yapan mineral bu arada evet. Çok dikkat etmek lazım.

Sen sipariş vereli çok olmuştu ya niye gelmedi ki hala? Bu büyük yerler hep böyle yapıyor ya ben evlenirken de son gün gelmişti hepsi. Kıyafetleri yıkama ütüleme hastane çantası hallettin mi

Ya ben mevlid yaptırcam ama 40'ında mı olur bilmiyorum. Kayınvalidem gelenimiz gidenimiz olur dedi ben korktum çünkü insanlar gelsin istemiyorum eve. Sezaryen olursa zaten erken doğmuş oluyor daha hassas olacak, e kedi ayrı stres olacak bi de o kadar insan gelince mecbur bi odaya kapatacağız falan herkes ayrı zora girecek beni çok korkutuyor misafir. E bi de erkek bebo sünnet bekliyor iki taraf da, sünnet düğünü yapmıcam dedikçe özenir çocuk ilerde diyolar kdjgkf mevlid yapıp geçiştiririm gibi ama bakalım ne zaman

Annem böbrek hastası herhalde 15 senedir ıspanak yemiyor ya kadın, direkt böbrekte birikiyomuş gerçekten

Sen sipariş vereli çok olmuştu ya niye gelmedi ki hala? Bu büyük yerler hep böyle yapıyor ya ben evlenirken de son gün gelmişti hepsi. Kıyafetleri yıkama ütüleme hastane çantası hallettin mi
Hastane çantası kıyafetlerini hallettimde diğer şeyler duruyor öylece bende anlamadım ağustosta sipariş etmiştik ekim 15 dediler bir hafta ertelediler korkuyorum daha ertelerler diye sinir bozucu gerçekten

Mum çok güzel ama ben muhtemelen o kurdele ve ismi sökmüştüm mesela shsjjs Anahtarlık çok makul gibi yaa ama sabun da mantıklı evet kim neden atsın yani ben olsam da atmazdım Kaçar tane yaptırıyorsunuz hediyelik?

Ben daha netleştirmedim, en az 40 tane alıyorlar genelde. Bence 30 iyi ama çok kalabalık değiliz.

Hastane çantası kıyafetlerini hallettimde diğer şeyler duruyor öylece bende anlamadım ağustosta sipariş etmiştik ekim 15 dediler bir hafta ertelediler korkuyorum daha ertelerler diye sinir bozucu gerçekten
Arayıp darla mutlaka, bir de saçma olacak ama şikayet var’a yazmak etkili oluyor. Memlekette kimse işini düzgün yapmadığı için illa kovalamak gerekiyor böyle

Ay bana sünnet düğünü deme bak yine kv’min özençleri geliyor aklıma hshshs ben yaptırmayacağım onu o konuda netim o yüzden belki de sünnet ve kırkı bir arada mevlid olabilir. Yani sünneti kırk gün içinde düşünüyorum çünkü herhangi bir salonda öngörülmezse. İlk 1 ay hatta özellikle ilk 10 gün bebeğin vücudunda kök hücre salımı çok fazla olduğu için kendini en hızlı onardığı ve en hızlı büyüdüğü dönemmiş anne karnından sonra. Küçücük bebeklerin ameliyat olup hızlı iyileşmesi bile bu sayedeymiş doktorlar bazı ameliyatları özellikle hemen yaparlarmış ki çok hızlı iyileşir diye Bu parantezi kapatıyorum shsjjs mevlid bizim sünnet düğününden kaçış biletimiz olabilir canıms ama onu da maske mesafe hijyene uygun nasıl yapıcaz işte shhsj Bebeği zaten diğer odadan getirmeyelim desek bile çok fazla kendimiz o kalabalık ortamdayız ne fark eder ki. Mikrop bize de bulaşıp bebeğe geçebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…