Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Eki Görüntüle 3492999
Çorap olarak şu ikisi arasında hangisi daha iyi sizce? Katlananlar bilek sıkıyor demişti tanıdığım ama bilemedim
Yine de katlanan sanki ya. Ne kadar sıkabilir küçücük bilek. Ben de katlanan aldım. Diğerleri kımıldadıkça ayaktan çıkarmış gibi bol falan gelirse.

kızlar göğüs pompası konusunda ne yaptınız?
ben phillips’ten aldım, tek olanı vardı mağazada, onu almış bulundum ama emin olamadım.
nedir bu işin en iyisi? pompa çok önemli diyor herkes çünkü , o konusa rahat edeyim istiyorum, inşallah sütüm gelirse

Hayırlı olsun odanız, eşinle böyle iş birliği içinde olmanız ne kadar güzel

Şu dönemde misafir gelmesi, birilerini davet etme fikri tüylerimi diken diken ediyor ki misafirdir, yemektir kaçınmam severim ama şu an hayır

Defacto da gene indirim ve 500₺ ekstra kod var alıcak eksiği olan varsa bakabilir

Eklentiler

• IMG_20241021_111245_492.webp
    774,1 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2024-10-19-02-04-17-900_com.android.chrome.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2024-10-19-02-04-08-573_com.android.chrome.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2024-10-19-02-03-57-130_com.android.chrome.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2024-10-19-02-03-51-016_com.android.chrome.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2024-10-19-02-03-41-901_com.android.chrome.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2024-10-19-02-03-34-534_com.android.chrome.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2024-10-19-02-03-24-659_com.android.chrome.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 41
Alayım ben de düz bir file ya, büyükler aklıma yatmadı şimdilik lazım olursa alırım

Eki Görüntüle 3492999
Çorap olarak şu ikisi arasında hangisi daha iyi sizce? Katlananlar bilek sıkıyor demişti tanıdığım ama bilemedim
Ben de Karamila aldım anam çok kaliteliler ama kuzenim üşür bununla ince dedi, bunları aldım sonra, çok güzeller
2'li Havlu Çorap
https://www2.hm.com/tr_tr/productpage.1167736011.html

Bugün doktora tetanozu sormayı unutmuşum. 32 de boğmaca ile olanı olacağım demiştim. Benim sağlık ocağı da ölü taklidi yapıyor asla aramıyor. Araması gerekiyor muydu bu durumda gerçi bilmiyorum. Yaptıran var mı bunu kendim mi almam lazım bu aşıyı?

çalışabilir raporumuz geldi teslim ettim :) sona yaklaşıyor olmak sevindirici :)

ben göğüs uçlarıma bakıma başladım 15 gün falan önce . çok korkuyorum yara falan olmasından . lensinoh sürüyorum henüz başka bir şey yapmadım . dün banyodan sonra sürüp streçle ucunu kapattım çok güzel nemlendiler. arada birde bu şekilde yapıp yumuşak tutacağım :)

Ben de teslim ettim 5 hafta geri sayımım başladı bi saldım çalışmadım bugün :) ben o kadar göbeğim çatlamasın diye çabaladım çatır çatır çatladım ya göğüs ucuna hevesim kalmadı resmen. nasıl olsa o da yara olacakmış gibi hissediyorum artık bende bu kremler yağlar çalışmıyor sanırım

Ben bebebao aldım, eller serbest olduğu için daha kullanışlı geldi. Ama elektrikli olduğu sürece hepsi ok bence
Soldaki bence ayaklanınca altı kaydırmaz olur ama ilk zamanlar gerek yok gibi
Yok kaydırmazlar 1 yaş üstünde varmış zaten model olarak dedimdi

Çatlamak neysede göğüs ucu yarası fenaymış özellikle çocuk emzirirken dayanamıyormuşsun arkadaşım kremlerin yanında hindistan cevizi yağıda önermişti oda güzel nemlendiriyormuş ondan alıcam bende

ay bende çatladım ya . ama meme acısına dayanamammm canım memeler çatlasın ama yara olmasın direk lensinohu sürdüğümde bu yumuşaklığı elde edemedim ama streç iyi geldi dene bence
ama bu çatlak işlerini ne yapacağız ya valla moralim bozuluyor

Burdan bir arkadaş mamaaura çatlak kremini önermişti. Cumartesi sabah 7.35 siparişim bugün teslim edildi hemen sürdüm. Adamların iddiası çatlarsan paran iade falan. en azından var olanların görüntüsünü azaltabilir. Ablama gösterdim geçen benim daha derindi çatlaklarım ama bak şimdi kayboldular dedi. Gerçekten de göremedim öyle karşıdan. Biraz su serpti bu durum. İnşallah bizimkiler geçer gider of. Göğüs için incianın kremini almıştım rollonunu çok beğenip. Ona da başlayalım kuscam artık orama burama bişeyler sürmekten. Bacaklarıma da yetişemiyorum zaten. Ay bugün negatif miyim neyim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…