Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Benimde kafa ölçüsü haftasında ama karın ölçüsü işte geri çıkıyor doktorda onu dikkate alıyor kilosuna bakarken mesela ama bugün 3 kere ölçüm yaptı mm ölçümler olduğu için farklı çıktı bir hafta önceki ölçümlerde de hepsi farklıydı seninki kafası büyükse bile geri kalanı normaldir fl de 3 gün geri dikkate almaz doktor

Ay bide ne anltcam nst çekilirken 37+3 olan bir kadının çat diye suyu geldişok oldum normal muayeneye gelmiş sanırım sancısı da biraz varmış hemşireler hemen acil olarak götürdüler kadının tüm üstü altına kaçırmış gibi su olmuştu. Su gelse anlarsınız derken kastettikleri bu sanırım

kayınvalide konusuna son noktayı koymuş doktor, Allah için, benim hiç derdim yok bu konuda ama burada epey konuşuldu diye paylaşmak istedim.

Kayınvalidem yok ama annem aynen bu muameleyi yaptı bana. Doğum sonrası depresyonu da yaşadım. Sonuç olarak video haklı

Bu defa herkese hastaneye gelin, görün gidin diyeceğiz. Kimseyi evde görmeye, bizi, ailemizi yıpratmalarina tahammülümüz kalmadı resmen. Doğum sonrası yemek çok önemli ama moral, psikolojik olarak iyi olma hali hepsinin önüne geçiyor.

Hepimize fiziksel ve ruhsal olarak sağlıkla, gönül ferahlığıyla, kucağımızda sağlıklı evlatlarımızla, yanımızda bize güzelce destek olacak eşlerimizle, varsa evde abi abla olacak büyük yavrularımızla misler gibi geçecek bir doğum sonrası diliyorum

Güya sağlık sistemimiz çok iyi, aptal ülke yemin ederim ya. Ücretsiz yaptıkları bir bu var onu da zorla 25.haftada mı ne oldum, ikinci dozu olmam yokmuş zaten.

Telsiz, göğüs terapi pedi, ateş ölçer, yatak, alez, tırnak törpüsü, mustela bakım seti, emzirme minderi, cam rende, banyo filesi sipariş verdim, kalan ıvır zıvırların çoğu tamamlanmış gibi geliyor ama hala eksik var kesin. Sallanan sandalyem vardı zaten, ayağımı uzatmak için bi puf aldım, emzirme koltuğu da hazırlanmış oldu o ne ara popüler olduysa kfj

Banyo filesi ne aldın? Yok bende hala

İlaç fiyatlandırmasındaki euro kuru cok düşük su an o yüzden firmalar getirmiyor trye ilaç aşılardaki sıkıntı da ondan büyük ihtimal hep yurtdışı menşeili oldugu için. Devlet baba zam yapmıyor firma da ya gıdım gıdım veriyor ya vermiyor. Bir mide ilacı misal burda 200 tl ise ingilterede 45 sterlin farkı ordan pay biçin yani
Bu file konusu kafamı karıştırıyor zaten ya ebeler bebek yukarda kaldığı için üşüyorlar demişti
Ya oyle saatlerce yıkamıyosun ki bebişi kiri ne pası ne hemen 5 dkda fırt fırt azcık sampuanlayıp duruladın mı tamam o kadar üşüyecegini düşünmüyorum ben ya file cidden kolaylık oluyor cok küçük bebekte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…