Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Kilo almaya başladın mı?

Çok geçmiş olsun. Geçen benim de başıma geldi merdiven de takıldım aynı şekil bende ellerimi öne atınca göbek hava da kaldı değmedi Allaha şükür en kötü sarsılma yaşamıştır bebek. Korkma kaç kat içeride bide suyun içinde Allah öyle yaratmış böyle zarar görmesinler diye o su onu koruyor direkt çarpmayı hissetmez diye düşünüyorum ki zaten senin göbek hiç değmemiş

Bende bugun tiyatroya gittim kuzenlerimle bi aktivite olsun dedik ama oyun biraz fazla sesliydi ayyy hic durmadi kipir kipir cok mu yuksek geldi de tedirgin oldu acaba diye dusundum ciktiktan sonra yemekcyedik cunku giki cikmadi

Sabah tartılayım bi ama en son hala hamile kiloma gelmedimdi. Gelmem tabii yiyemiyorum ki
Ben de almam gereken kaloriyi almıyorum, hamile değilken çok daha fazla yiyordum ama 6 kilo aldım yine de anam. Bünye meselesi demek ki, bebo haftasıyla uyumlu takma kafana kilo almaman daha iyi. Geç kalkıyorum öğlen kahvaltı yapıyorum ama az, akşam biraz yiyorum işte.

Bende bugun tiyatroya gittim kuzenlerimle bi aktivite olsun dedik ama oyun biraz fazla sesliydi ayyy hic durmadi kipir kipir cok mu yuksek geldi de tedirgin oldu acaba diye dusundum ciktiktan sonra yemekcyedik cunku giki cikmadi
Geçen gün raflarını taktık, babası matkap kullanırken içimde çırpındı resmen. Meğersem yüksek seslerde irkiliyormuş allahım öldüm üzüntümden sonra ajfkdks

Şu diyete göre ilerlerken iyiydi zorlaya zorlaya yiyodum da sürdürülebilir değil asla ya benim için, yapamıyorum yani günde 2 farklı öğün çıkaramıyorum çıkarsam yiyemiyorum yesem midemde tutamıyorum ndnf valla ağladım az önce can sıkıntımdan ve sebep bu mlsf

Ben de ağrıdan devamlı çığlık atıyorum evde başlıycam artık ya her gün ayrı bi bk çıkıyo

Çok teşekkür ederim dizim sanki futbol maçında düşmüşüm gibi nasıl oldu hiç anlamadım

Süt falan da mı içemiyorsun yemek olarak yiyemesen bile süt yoğurt yumurta gibi şeylerden alsan proteini o bile sana iyi gelir sanki, bebek her türlü beslenir ama sen güçsüz kalma

Bebo mu dayandı ki niye acaba
Ünlü düşünür anam üşütmüşsündür dedi sjfksks bilmiyorum gerçek bir kırık ağrısı gibi dayanılmaz bir şey. Voltaren sür dediler de hamilelikte kullanmayın yazıyor, sıcak koyayım diyorum e o da önerilmiyor sjfksksk elim kolum bağlı çişim gelse bağıra çağıra gidiyorum

Migren taşı önersem ne alaka der misin fkgk ben dötüme başıma her yerime sürüyorum hamilelikte de bi zararı yok diye biliyorum

Evet sarsıldı ve bi süre hareket etmedi korktu sanırım sonra başladı normal hareketlenmeye Allah’a emanetler valla ödüm koptu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…