Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Evet ben de hep bırakılması gerektiğini duydum öyle diyince şaşırdım hatta yine sorarım teşekkür ederim belli olmaz doktorlar yoğun yanlış anlamış olabilir

Kızlar hello, size bir şey danışacağım. Bebonun odasını 3 raf, 1 kitaplık planladık. Rattan olanı kitaplık yapacağım, diğerlerini de göz yormadan doldurmak istiyorum. Şu an koyduklarımı öylesine koydum bu arada, kitapların tamamı ilk fotoğraftaki kitaplığa olacak. Dekorasyon işlerine asla kafam basmıyor, bu rafları göz yormadan nasıl doldurabilirim fikir verebilir misiniz? Şu alttaki tavşan ailesini çok beğendim, 1 rafı onunla doldurayım diyorum. Bunlar dışında fikir verirseniz çok sevinirim, mobilyalar beyaz.

Eklentiler

• IMG_5377.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_5378.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_5379.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_5369.png
    529,5 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_5368.png
    597,9 KB · Görüntüleme: 46
“Yükseğe uzanırsan kordonun kopar” benim de favorilerimden. Geçen gün temizliğe gelen kadın söyledi nefesim kesildi sjfkdks
“çok uzanma sütün erken kesilir” “saçlarını kestirme bebeğin ömrü kısalır” “kivi yeme beben kıllı olur” “çok sakız çiğneme beben b.klu olur” ben de bunları duydum

Geçmiş olsun canım benim beterinden korusun Allah sancı vs hissetmiyorsan bebek hareketleri de iyiyse yavrun iyidir inşallah telaş yapma

Kaburgam ağrıyo deli gibi, sağ kolumu kaldıramıyorum dönemiyorum yemin ederim çıldırıcam artık ya
Sen gaz sıkışması yaşıyor olabilir misin acaba?
Ben ameliyat olduğumda karnımı karbondioksit ile şişirdiklerinden dolayı göğüs boşluğum ve göğüs kafesimdeki sıkışma dikişlerden çok canımı yakmıştı. Meğerse gaz sıkışmasıymış. Bol yürü bol sakız çiğne demişti doktorum. Gerçi bebişler artık kaburga böbrek ne varsa dalacak kadar büyüdüler onun etkisidir de

1 ay önce avokado aldım hala olgunlaşacak, bekliyoruz skfkf normalde çok severim ama onu yemeye bile enerjim yok. Ceviz yiyim birazdan barş
Ben hayatta hiçbir zaman olgunlaştıramadım avokadoları canları isterse olgunlaşıyorlar ndndndnd ama ceviz ve çiğ badem çok iyi bence gereksiz şeylerle doymaktansa daha bile sağlıklı olur

Gaz sıkışması ve kabızlık benim hayat stilim birtanem, bu o değil ahfkdks bildiğin kırık gibi ağrıyor derin nefes alınca bile acı çekiyorum.

Ben de raflar için şu aksesuarları aldım sayfada birçok seçenek var

Eklentiler

• IMG_4228.png
    373,6 KB · Görüntüleme: 45
Gaz sıkışması ve kabızlık benim hayat stilim birtanem, bu o değil ahfkdks bildiğin kırık gibi ağrıyor derin nefes alınca bile acı çekiyorum.
Ayy çok zor gerçekten. Ameliyattan çıktığımda ağlaya ağlaya göğüs kafesimi göstermiştim ağrıyor diye nefes alamamıştım bende ( magnezyum kullanıyor musun sen

Ben hayatta hiçbir zaman olgunlaştıramadım avokadoları canları isterse olgunlaşıyorlar ndndndnd ama ceviz ve çiğ badem çok iyi bence gereksiz şeylerle doymaktansa daha bile sağlıklı olur
Avokadoyu bir tane elmayla poşete koyup dışarda ( buzdolabı dışında yani) saklarsanız 3-4 güne olgunlaşıyor kızlar

Avakadoyu elmaların yanına koyunca daha erken olgunlaşıyor sanki arkadaşım

Avokadoyu bir tane elmayla poşete koyup dışarda ( buzdolabı dışında yani) saklarsanız 3-4 güne olgunlaşıyor kızlar
Bana da limon demişlerdi ama elmayı denememiştim….. bir de öyle deneyeyim bakalım teşekkür ederim kızlar

Bana da limon demişlerdi ama elmayı denememiştim….. bir de öyle deneyeyim bakalım teşekkür ederim kızlar
Elma baya iyi olgunlaştırıyor bu arada saklama kabına 1 elma 1 avokado atınca mis gibi oluyor. Niye yapmıyosun biliyorsan diyosan enerjim ona da yok snfj muzla da öneriyolar da o olmadı bende çürüdü muz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…