Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Elma baya iyi olgunlaştırıyor bu arada saklama kabına 1 elma 1 avokado atınca mis gibi oluyor. Niye yapmıyosun biliyorsan diyosan enerjim ona da yok snfj muzla da öneriyolar da o olmadı bende çürüdü muz
Elmayı hiç sevmediğim için eve hiç almıyorum ondan denk gelmedi demek ndjdjd deneyeyim bakayım ya olgunlaşmış bulmak zor, yap sen de üşenme avokado bi kahvaltı eder valla….

Şöyle panolar da düşünebilirsin sanki yaa çok tatlı olur beyaz raflara

Kesinlikle katılıyorum makul ve mantıklı düşünerek her türlü şeye hazır olmak lazım olumsuz yorumları sağlıklı aktaran deneyimlerni anlatan kişilerde iyi geliyor aslında. Sadece bizde hayatın bitti kocanla ilişkin bitti ama şöyle yap böyle yap her şeye karışan ve sadece negatif şeyler anlatan insanlar, büyükler çok olduğundan. Aslında olumlu yönler de olabildiğini görmek rahatlatıyor

Takipli olma şartı var mı bilmiyorum ama doğuma falan takipli olunmasa da direkt gelenler alıyorlarmış. Bugün anlatım yapan ebelerde hani konuşurken doğumu burda da tercih edebilirsiniz tabii başka hastanede de falan diyordu takipli olma şartı yoktur belki şehir hastanesinin numarasını arayıp gebe okuluna bağlanmak istiyorum deyince bağlıyorlar bilgi alabilirsin oradangüzel oldu yani çok farklı bilgiler değil az çok bilinen şeyler ama doğrudan ebelerden hemşirelerden dinlemek doğum salonunu gezmek eşinde olması eş desteğinin üstünde durulması falan güzel oldu bence

Geçmiş olsun kuşum yani göbeğin darbe almadıysa bir sıkıntı yoktur bence ama kendi dizin çok kötüyse morluk şişlik varsa kendine baktırabilirsin

Şeyide çok önerdiler özellikle babalar yapabilir dediler. Bebek biraz büyüdükten sonra hani kayma korkusu falan geçince. Duşa babanın kucağında girip birlikte yıkanmak hem baba ile temas halinde olması bağlarını güçlendirir hemde rahatlar bebiş diyeburda da bir yapıyorduk demişti ilk bebeğinde

Bende bugun tiyatroya gittim kuzenlerimle bi aktivite olsun dedik ama oyun biraz fazla sesliydi ayyy hic durmadi kipir kipir cok mu yuksek geldi de tedirgin oldu acaba diye dusundum ciktiktan sonra yemekcyedik cunku giki cikmadi
Olsun annesi sanatlanmış çocukilla maruz kalınabiliyor sese ama ona yalıtılıp iletiliyor sonuçta ya bence tedirgin olmamıştır

Yok kuzum düşmekle birşey olmaz diyorlar, hele senin göbüşüne bile denk gelmemiş. Hareketlerini takip et. Azalma olursa gitmeyi düşünürsün

Midem ağzımda ya bunu da zorla yedim işte protein almak için. 75 gr falan hak getire asla alamıyorum o kadar ama zorlicam kendimi bakayım
Zorla kuzum beslenme önemli. Bebiş senden besleniyor ama yarın diş saç dökülmesi, kemik problemleri falan çıkabiliyor. Hem bebiş hem kendin için zorla. Son aylarda iştah artması oluyor ama her bünye bir değil, sen yine de yemeye çalış mideni bulandırmadan kuzum

Bende bugun tiyatroya gittim kuzenlerimle bi aktivite olsun dedik ama oyun biraz fazla sesliydi ayyy hic durmadi kipir kipir cok mu yuksek geldi de tedirgin oldu acaba diye dusundum ciktiktan sonra yemekcyedik cunku giki cikmadi
Sesi fark ediyorlar tepki veriyorlar bence kuzum. Benimki de sinemada taklalar atıyordu bugün de kek yaparken çırpıcı çalışırken çırpındı yavrum

Vallaha bende abartıyorum haftaya kontrolüm var ınsallah 2 kılo cıvarı olur yaz mutlaka buraya bakalım etkı etmıs mı et balık bende yıyorun sevmeme rağmen

Çok haklısın, bazı insanlar deneyim de değil de, tamamen negatiflik satıyorlar. Hani ağzından hayırlı bir şey çıkmıyor dediklerimiz.

Olayın tamamı olumlu işte aslında, kimisi daha çok kimisi daha az yoruluyor ama nihayetinde çocuğun olması da bir paket, her şeyiyle geliyor :) Bez bıraktırmayı rahat yaşayan da ebeveynlige dair bir deneyim yaşamış oluyor, zorlanan da. Sonuçta bezler bırakılıyor, çocuklar büyüyor ve zamanla bez falan unutuluyor çünkü büyüyünce de yepyeni deneyimleri sunmaya devam eden bir hediye bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…