Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Çok şükür bugün de doğurmadım :) durdurabildikleri kadar durduracaklar sancım çıkıyor ama müdahale ediyorlar . Umuyorum şöyle ekimin sonunu falan görebilirim
Ahahaha ya senin gününün güzel geçmesinin kriteri: Doğurmamak ajfkdkdk çok sevindim, azıcık daha kalsınlar güzel bir şey yok burda ya

Neyime güvenerek birkaç çeşit yemek yaptım bilmiyorum ama ben yan gelip yatan hamilelerden olmaya karar verdim ya, sorry bebocum

Ahahaha ya senin gününün güzel geçmesinin kriteri: Doğurmamak ajfkdkdk çok sevindim, azıcık daha kalsınlar güzel bir şey yok burda ya
çok döviz harcadık bu bebeklere heralde ingiltere kraliyet ailesine doğacak sanıyorlar . Bilseler ki memleket yangın yeri , memur çocuğu olacaklar ama dinlemiyorlar

Bu titanyumlarda 6X öneriyorlar . Çizilme hiç olmuyormuş çok sağlıklıymış . Tefali severiz :)

Doktoruma sezeryanı sordum . Erken doğumu kabullenince en azından o halime bi de ağrı çekmek istemiyorum. Benim yengem prenses doğum yapmıştı . Böyle bi çantası vardı sezeryandan sonra ağrı pompası vardı içinde , çok konforlu oldu aynı akşam fıtı fıtı dolanıyordu . Dedim hocam ben ondan istiyorum . Tamam sana da yaparız pıt pıt basarsın dedi . Deneyimledikten sonra size yazacam :)

Ağrı pompası nasıl bir şey? İlk defa duydum cahilliğime ver sjdkd

Yav bebek içimden fırlayacak sanki birazdan? Resmen vajinamda ayak hissediyorum. Sürekli wcdeyim afedersiniz azıcık çiş yapıyorum devamı yok ama acayip baskı var. Yarım saattir böyle, hareket ettikçe iyice artıyor. Size de oluyor mu?

Ağrı pompası nasıl bir şey? İlk defa duydum cahilliğime ver sjdkd
Ben de tam bilmiyorum google taraması yapmadım ama Benim gördüğüm böyle erkeklerin çantaları olur ya onun gibi bi çanta var baya kolunda ameliyttan öyle çıktı yengem . Hastaneden çıkana kadar bildiğin acı olunca pompaya basıyordu eşim de sürekli sor bunu doktora diyordu . Her hastanede yok ama bildiğim kadarıyla . Ben medicalparka gidiyorum burda varmış bir tık kafam rahatladı

akşam yemeğinden sonra bana da oluyor hele şuan var ya gerim gerimim

Kızlar göbek deliğimin etrafında bir sertleşme oluyor özellikle ayaktayken, kasılma mı bu acaba
Ben de özellikle yorulduğumda veya çok ayakta kaldığımda göbek deliğimin altında aşağı doğru bir ağırlık, bir sertleşme hissediyorum. Kasılma nasıl birşey bilmiyorum ama inşallah değildir kuzum.

Ben de medical parktayım, normal doğumda da oluyor mu acep

Ben valla arada kordonu ısırdığını bile düşünür oldum öyle acıtıyor ki dkdjdjd özellikle biraz öne baskı yapıp sıkıştırayım aboo deliriyor sanki mecbur arkama yaslanarak sakinleşmesini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…