Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Doktoruma sezeryanı sordum . Erken doğumu kabullenince en azından o halime bi de ağrı çekmek istemiyorum. Benim yengem prenses doğum yapmıştı . Böyle bi çantası vardı sezeryandan sonra ağrı pompası vardı içinde , çok konforlu oldu aynı akşam fıtı fıtı dolanıyordu . Dedim hocam ben ondan istiyorum . Tamam sana da yaparız pıt pıt basarsın dedi . Deneyimledikten sonra size yazacam :)
Sezeryanın prensesi nasıl oluyor tam anlayamadım

Normal doğum için ne zaman yürüyüşe başlamayı düşünüyorsunuz, yada başladınız mı ben mi geç kaldım. Kaç dakika yürümek gerekiyor. Doktorum bana gezme dolaşma ayakta fazla durma dediği için yürüyüş yapmaktan vazgeçtim. Tabi doktorum bunu yürüyüş için demedi ona hiç sormadım yürüyüş konusunu genel olarak muayene de böyle dedi.

Yav bebek içimden fırlayacak sanki birazdan? Resmen vajinamda ayak hissediyorum. Sürekli wcdeyim afedersiniz azıcık çiş yapıyorum devamı yok ama acayip baskı var. Yarım saattir böyle, hareket ettikçe iyice artıyor. Size de oluyor mu?
Oluyor bazen yürürken bütün ümidimi kaybedip bu sefer kesin işicem diyorum ama sukurler olsun işemiyorum jdjdb

Sezeryanın prensesi nasıl oluyor tam anlayamadım
Ya o zaman öyle demişlerdi çocuk şimdi ilkokul 1 e gidiyor adı değişmiştir belki ben de tam bilmiyorum . Ama ağrı pompalı diye bişi var 😃 gördü bu gözler yani hatta ilk bi şaşırdım yenge dedim nere gidiyosun o çanta ne 😅ağrın olmuyor ya ondan heralde bilimsel adını bilmiyorum

Ya o zaman öyle demişlerdi çocuk şimdi ilkokul 1 e gidiyor adı değişmiştir belki ben de tam bilmiyorum . Ama ağrı pompalı diye bişi var 😃 gördü bu gözler yani hatta ilk bi şaşırdım yenge dedim nere gidiyosun o çanta ne 😅ağrın olmuyor ya ondan heralde bilimsel adını bilmiyorum
Epidural sonrası bele takılan kateterle ağrı kesici veriliyor düğmeye basıp, o mu acep

Benim de çok fazla oluyor, elimi koyuyorum poposunu başını falan hissediyorum. Bence yer değiştiriyor umarım kasılma değildir sjfkd

akşam yemeğinden sonra bana da oluyor hele şuan var ya gerim gerimim 🤔

Ben de özellikle yorulduğumda veya çok ayakta kaldığımda göbek deliğimin altında aşağı doğru bir ağırlık, bir sertleşme hissediyorum. Kasılma nasıl birşey bilmiyorum ama inşallah değildir kuzum.

Bende de çok sık oluyor ayakta kaldıkça taş gibi oluyor bi an da kasılıyor sanırım. Bebeğe benzemiyor çünkü
Hepsine o kadar katılıyorum ki😅 anneme sordum kasılma değil kumralın dediği gibi bebek yer değiştirip dönüyordur artık sert olur hareketleri dedi. Kasılma olsa da çok yadırgamam ya artık haftalar ilerledi ya olur gibi sanki😕

Yav bebek içimden fırlayacak sanki birazdan? Resmen vajinamda ayak hissediyorum. Sürekli wcdeyim afedersiniz azıcık çiş yapıyorum devamı yok ama acayip baskı var. Yarım saattir böyle, hareket ettikçe iyice artıyor. Size de oluyor mu?
Ben geçen hafta öyleydim ya töbe eziliyordu sanki idrar torbam jdjdjdjdj çok çişim var gibi koşuyorum ama yok iki damla

Bence anestezi tarzı ağrı kesici tarzı birşey giriyor bedene 😅

Bebeğim üç beş saniye de bir böyle tekme atma gibi değilde kalp atışının biraz daha güçlü hali gibi pıt pıt atıyor göbeğim hıçkırık tuttu galiba onu😃🥰

Evet bir akraba düğününe geldim . Halam şey dedi normal doğum yapmaya uğraş canım bak bağ kuramazsın ……

Şimdi olmasa bile çok ileri de anne ile bağı kötü olur çocuğun dedi …..

Ben katılmıyorum bu yorumuna dedim sadece ne diyim cahile laf anlatmaya da uğraşamam yahu 😳🥲
Yav hala he yaa amannnn😄gerçekten komik geliyor artık insanlar evlat ediniyor o çocukla kan bağı yokken dahi anne çocuk bağı kuruyor kendi doğurduğumuz çocuk vajinadan değil karnımızdan çıkınca mı bağ kuramıycakmışız. Bide aynen cahil ne anlatsan anlamıyor uğraşmamak en güzeli

X