Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ay bugün alcaktim yenisini doktoruma sorayim yarın
Bırakmak için erken olabilir ya Kasım anaları yeni yeni bırakmaya başlamış bence bizim 1 kutu daha kullanma zamanımız var. İşin ilginç yanı ben hala ilk kutudayım, bi süre kullanmadım ama 1 aydır düzenli kullanmıyo muyım anlamadım bitmedi gitti

esler doguma giremiyor mu sehir hastanesinde ve devlet hastanesinde? bunun mantigi ne acaba? Burda giriyorlar gayet hem sezaryane hem vajinal doguma.
Girmiyorlar ankarada doğuma limse giremiyor. Keşke girse eşler şehir hastanelerinde doğum odaları tek kişilikmiş birde pilates topu duş falan varmış sancı çektiğin odada doğumda oluyormuş aslında çok uygun eşlerin alınması için ama belki uğraşmamak içindir

Ben bir kontrol bir muayene oluyorum artı tahliller vs hiç para vermiyorum. Demir serumu yazdı doktor sadece serum için eczaneye ödeme yaptım. Detaylıyı hiçbir sigorta karşılamaz ki 1 saat sürüyor neredeyse, ben şu an Medical Park’a gidiyorum perinotoloji için sistemden randevu alamıyorsunuz hastaneyi aramak gerekiyor. O tamamen özel bir muayene, zorunlu da olmadığı için normal.
Merhaba bende medical parka gidiyorum şeker yüklemesi yaptırdınız mi acaba?

Sadece doğum olsa keşke, servise de giremiyolar refakatçi almıyolar :))
Ay şehir hastanesinde tek kişilik oda denk gelirse eş kalıyor diyorlar şansımı zorlıycam inşallah eşim kalabilir dua edin🥲o ilk geceyi birlikte geçirmek çok önemli bence . Tanıdık falan ayarlamaya çalışcam bulabilirsem

Ay şehir hastanesinde tek kişilik oda denk gelirse eş kalıyor diyorlar şansımı zorlıycam inşallah eşim kalabilir dua edin🥲o ilk geceyi birlikte geçirmek çok önemli bence . Tanıdık falan ayarlamaya çalışcam bulabilirsem
Şehir hastanesinde annem kadın doğum servisinde kalmıştı ben hiç erko görmemiştim 🥹 doğum için yatanla bi hastalık sebebiyle yatan arasında fark var mıdır bilmiyorum tabii bizim oda 2 kişilikti çünkü. İnşallah kalır anam dualarım seninle 😅

Doğum parasını almadan mı çıkcaksın kız naaıl yani
Bizim isyeri kRisik yavrucum , dogum parasi alirsam tazminatim zora girer cunku yeni yila giriyoruz ya hesaplama yeni yilin oranindan olacak hayatta kabul etmezler. Oyuzden de mecbur kasimda cikicam oyle olursa dogum parasi yok . Aman 4 ay icin 40000 tl para verecek zaten benim asgariden gozukuyor cunku.

Burada ismi geçen hastane Ankara medikal park'tı mesela, şube ismi yazmıyordu ama hastane isminden eminim.

Özel hastanelerin nasıl bir ortam olduğunu hamile kalmadan önce sağ olsunlar bol bol deneyimlediğim için 🤬 Sürekli korkutarak sonu paraya çıkacak işlemler dizisi maalesef.
İnanmıyorum ya nasıl insan bunlar o kadar üzülüyorum ki insanların zor halinden kaygısından faydalanıp bunu para için kullanmak birde minicik bebekler üzerinden

Kızlar bebolar canınızı yakmaya başladı mı sizin de? 28.haftadayım, geçen haftaki kontrolde baş aşağı duruyordu şu anda sağ tarafta başı bence, aniden o tarafta hareketlendiğinde canım acımaya başladı ajfksks dün akşam sakinleşsin diye dolaştım evin içinde biraz. Sola yattığımda da ayağıyla acıtıyor 😂 biraz erken değil mi bunlar için ya sizde de var mı
Benimde sola yatınca ayağı mı popişi mi artık vurup duruyor bazen😄bazen de karnım gerişiyor gibi acıtıyor şişkolaştılar iyiceee

Şehir hastanesinde annem kadın doğum servisinde kalmıştı ben hiç erko görmemiştim 🥹 doğum için yatanla bi hastalık sebebiyle yatan arasında fark var mıdır bilmiyorum tabii bizim oda 2 kişilikti çünkü. İnşallah kalır anam dualarım seninle 😅
Tşk orangem inşallah 😄🙏2 kişiye asla erkek almıyorlarmış diğer kadın rahatsız olur mantığıyla sanırım. Arada perde falan varmış aslında iki tarafta sıkıntı etmezse kalınabilirde işte insanlarda tuhaf eşi niye geliyor benim karıma bakar diye kavga falan edebilir karşıdakinin😄ülke şartlarında riskli. Doğum yapanların odalarını hep tek kişilik yapsalarmış keşke daha mantıklı olurmuş

Bizim isyeri kRisik yavrucum , dogum parasi alirsam tazminatim zora girer cunku yeni yila giriyoruz ya hesaplama yeni yilin oranindan olacak hayatta kabul etmezler. Oyuzden de mecbur kasimda cikicam oyle olursa dogum parasi yok . Aman 4 ay icin 40000 tl para verecek zaten benim asgariden gozukuyor cunku.
Ay o zaman tazminat mantıklı doğru daha öncede bahsetmiştin hiç gerek yok al tazminatını kaçç😄💋

Paylaşmanda sakınca yoksa, ki istemezsen de anlarım, hangi doktora gidiyorsun orada? Yarın gideceğim doktor da tamam bu işi yaparız demezse oraya döneceğim sanırım.
Ay yok tabi kii😅 ayşe hocaya gidiyorum ben ama medicana ankara benim. Ben memnunum baya, güleryüzlü ve pozitif birisi. Eğer ankaradaysan çekinmeden düşünebilirsin👍🏼

Ben hep alt üst takım ve tulum aldım. Fermuarlı tulumlar e-bebek, kuzenim falan çok dandik göreceksin hemen çekiyor diyor, zaten aldığım yenidoğan fermuarlı tulumlar çok uzun 6 aylık gibi bir daha e bebekten bir şey almayı düşünmüyorum. Sana attığım linktekinin kumaşı iç bodylere göre daha kalın, eksiğin varsa alabilirsin canım yumuşacıklar. Kurutmaa vs hiçbir şey olmuyormuş, az olsun öz olsun pişman oldum e bebeklere şimdiden 🤷‍♀️

E bebek’in tulumlarının beden saçmalığına bakın şimdi. Düz renk olan yenidoğan, desenli 6 ay, tek fark aynı boyda olmaları. Şimdiden pişman oldum aldığıma, söylemişlerdi zaten kalıplar kötü vs diye yeni doğduğunda giysin nolcak demiştim bi baktım bebenin yenidoğanı yok 🙄 hepsi böyle bu arada.
Enee ben şaşkın ben perişan 😅 boşuna mı almışız onca şeyi tiiii. Ben daha kutulardan çıkaramadığım için bilmiorum boyutları nedir ne değildir. Çıkarınca bi bakarım hepsine.
Ben hepsini astım ya aldıklarımın. İç zıbını bile asmışım jdjf gerek yok bu kadarına zati yıkadıktan sonra bazılarını katlıcam

Eki Görüntüle 3491956
😍😍 kaç askı var acaba orda

X