Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Aldım da yastıkla mı daha rahatım yastıksız mı emin olamıyorum 😂 dün hamile yastığı olmadan yattım bu gece bir de öyle deneyeyim resmen kitlendim ya
ben de bazen aynı şeyi düşünüyorum djdjdj bazen atıyorum bazen oh be oluyorum manyak oluyom sabaha kadar resmen🤣 benim annemlerdeki yatağım daha yumuşak. Burda bi tık daha rahat ettim. Kendi evimdeki sert geldi. Eve dönesim yok dkdjd

Ç

tek sancının olması da cok anlamlı değil sanırım ya. Suyun gelmediyse 3-4 cm acıklık ve az sancıyla günlerce gezebiliyorsun. Sancı hissetmesen de illa bir belirti verir bence vücut bir terslik oldugunu anlarsın 36dan once bir durum gelişirse bence. ben de biraz akısına bırakmaktan yanayım. 36dan sonra da zaten her an hersey olabilir normaldir mantıgı var sanırım bebek büyük oranda gelişimini tamamladıgı için
Ayyyy günlerce gezmek miii 🥹 Çok merak ediyorum neler olacak nasıl olacak ya benim 36dan önce şu evi tümden bir düzene koymam şart hastane çantasını da hazırlayayım 36dan evvel 🥹🥹

0 enerjiyle uyandım ya bugün, böyle kafamı koysam 3 gün uyurmuşum gibi. Ateşim var gibi hissediyorum ama yok yani belli, öyle bi iç yanması mı neyse artık. Yemek yapıcam ev temizlicem biraz onun psikolojisi de olabilir jfjf
Benim de bir sürü işim var ama daha kahvaltı masasını toplayamadım 😏 en son bizimkini evden gönderdim galiba sen varken yapamıyorum sen bir git dışarı işlerini hallet dedim shshshhs

Merhaba hanımlar. 2023 Aralık annesiyim. Geçen sene ne heyecanlardaydık merak ettim, bakayım dedim. ❤️ allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Ben de bazen sizin topicte geziniyorum kaç kişi 40 haftayı görmüş, kim ne zaman doğurmuş, son haftalarda neler konuşmuşlar falan diye 🥹 bizim filmin ileri sarılmış hali gibi geliyor bana 🥰

Benim de bir sürü işim var ama daha kahvaltı masasını toplayamadım 😏 en son bizimkini evden gönderdim galiba sen varken yapamıyorum sen bir git dışarı işlerini hallet dedim shshshhs
Zaten benimki evdeyken ben hiçbişi yapamıyorum. Robot çalıştıracak olsam acelesi ne sonra çalıştırırsın diyo evi bk götürüyor o arada fkfk kalkıp bişi yapsam otur dizi izleyelim diyo falan. Onun mesaisini bekliyorum iş yapabilmek için 🥹

Zaten benimki evdeyken ben hiçbişi yapamıyorum. Robot çalıştıracak olsam acelesi ne sonra çalıştırırsın diyo evi bk götürüyor o arada fkfk kalkıp bişi yapsam otur dizi izleyelim diyo falan. Onun mesaisini bekliyorum iş yapabilmek için 🥹
Ya ben de hangi işe niyetlensem önce bi gözümde büyütüyorum o da diyor ki abartma 20 dakikalık iş sen bırak ben hallederim. İşi öyle küçümseyince motivasyonum kalmıyor 😂 Evden gitmesi gerekiyor işte şimdi gitti başlarım artık ben de shhsjsj bu arada nereye gittiğini de duysanız shsjjs Bizim kiracı çıktı o evi temizlemeye gitti 😂😂

ona yaptirican hayatim sen bak gor o zaman hayat daha guzel :) robotu calistirmak silip supurme isi esimde bizim ver adama gorevi sen kenara cekil keyfine bak :)
robot silsin supursun o da en son kaldirilan esyalari yerine koyar robotun bezini yikar falan. Ustune alma gorevleri sen bi cay yap bak keyfine

ona yaptirican hayatim sen bak gor o zaman hayat daha guzel :) robotu calistirmak silip supurme isi esimde bizim ver adama gorevi sen kenara cekil keyfine bak :)
robot silsin supursun o da en son kaldirilan esyalari yerine koyar robotun bezini yikar falan. Ustune alma gorevleri sen bi cay yap bak keyfine
Mutfak onda komple, biz sürekli yiyip içen bi çift olduğumuz için 2 kişiye günde 2 kere makine çalışıyor kdjgjg onları halletsin de gerisini istemem aman

yavastan hastane valizi isine giristim herseyi unutmusum ya 3-5 gun arasi kaliyoruz biz burda hastanede bir cok kiyafet gerekiyor. daha cok tulum mu koysam acaba gobek bagi dusmedigu icin. alt ust takimlarda alt pijamanin lastigi acitabilir.

0 enerjiyle uyandım ya bugün, böyle kafamı koysam 3 gün uyurmuşum gibi. Ateşim var gibi hissediyorum ama yok yani belli, öyle bi iç yanması mı neyse artık. Yemek yapıcam ev temizlicem biraz onun psikolojisi de olabilir jfjf
Bende ev temizliycem eşim kahvaltı hazırladı evi bir toparlamam lazım bir süpürge falan detaylı bir iş yapmıycam sonra akşam yemeğini de erkenden koymayı düşünüyorum🥲enerjim 0 ama önce bir çay keyfi yapacağım kahvaltı yeni bitti uyuduk bugün

Bende ev temizliycem eşim kahvaltı hazırladı evi bir toparlamam lazım bir süpürge falan detaylı bir iş yapmıycam sonra akşam yemeğini de erkenden koymayı düşünüyorum🥲enerjim 0 ama önce bir çay keyfi yapacağım kahvaltı yeni bitti uyuduk bugün
Ben de süpürge bitsin yemeği hazır edip yatıcam ya akşama kadar 🥹 hava dün çok soğuktu bugün daha sıcak gibi falan o da halsiz bıraktı bence bizi

kayinvalidem dun karnin asagiya inmis dedi carsamba kontrolum var sorucam ben de artik cok asagida hissetmeye basladim bebisin agirligini daha fazla yoruluyorum karnima ara sira hafif sancilar giriyor hic olmazdi bu zamana kadar. Henuz 32. haftamin icindeyim ama cok erken bir yandan.
cok da hareketli icerde. o telasla dogum cantami hazirmaya basladim yavastan. sanki bu sefer daha erken gelecek gibi bir onceki dogumuma gore.
boyle agrilarim yoktu ilkinde

X