Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ay yok tabi kii😅 ayşe hocaya gidiyorum ben ama medicana ankara benim. Ben memnunum baya, güleryüzlü ve pozitif birisi. Eğer ankaradaysan çekinmeden düşünebilirsin👍🏼
Evet ben de o hastaneden bahsediyorum :) Doğum hakkında konuştunuz mu hiç? Yaklaşımı nasıldı? Yarınki doktor da olmazsa o hastaneden bir doktor seçeceğim muhtemelen.

Benim de vücudum çatlağa meyilli küçük yaşta 45-50 kilolardayken bacak ve kalçamda oluştu. Instagramda eczacı önerisiyle mamauranın çatlak kremi ve bebe yağını aldım. Çok beklentim yoktu pek duymadığım için dedim temiz içerikli nemlendirsin yeter. Badgerı her seferinde bol bol sürmedim kasıklarda kırmızımsı koyu kahve çatlaklar oluşmuştu. Bu krem o çatlakların rengini açtı ve belirginliği azalttı ufak olanlar kayboldu. Eşime sordum ben mi yanlış hatırlıyorum diye ama o da farketti. İçeriği falan temiz zaten Alman markası ben güvendim açıkcası. Ben önce kremi sürüyorum yağı da üzerine sürüyorum.
Çok teşekkür ederim bakacağım

E bebek’in tulumlarının beden saçmalığına bakın şimdi. Düz renk olan yenidoğan, desenli 6 ay, tek fark aynı boyda olmaları. Şimdiden pişman oldum aldığıma, söylemişlerdi zaten kalıplar kötü vs diye yeni doğduğunda giysin nolcak demiştim bi baktım bebenin yenidoğanı yok 🙄 hepsi böyle bu arada.
Marks and spencerın tulumlara bayıldım bir 3 lü set aldım ben 6-9 ay biraz büyüyünce giydirirm diye kumaşı falan cok güzel yumuşacık. Hm de almıştım mesela hmnin kumaşlar incecik m&s daha tok duruyor biraz daha fiyatlı ama kalitesi cidden iyi bakabilirsin lazım olursa

Evet ben de o hastaneden bahsediyorum :) Doğum hakkında konuştunuz mu hiç? Yaklaşımı nasıldı? Yarınki doktor da olmazsa o hastaneden bir doktor seçeceğim muhtemelen.
Konuştum evet. Her iki doğumu yaptırdığına da şahit oldum ben sorduğumda da şartların uygunsa, zorlayıcı bir sebep yoksa sen de istiyorsan tabi ki en iyisi normal doğumdur dedi. Ben o hastanede iki doktora gittim biri hamilelik düşünmeden önceydi, pek memnun kalmadım inşallah ona denk gelmezsin 😅

Konuştum evet. Her iki doğumu yaptırdığına da şahit oldum ben sorduğumda da şartların uygunsa, zorlayıcı bir sebep yoksa sen de istiyorsan tabi ki en iyisi normal doğumdur dedi. Ben o hastanede iki doktora gittim biri hamilelik düşünmeden önceydi, pek memnun kalmadım inşallah ona denk gelmezsin 😅
Denk gelmemek için sana soruyorum işte 😀 ben de hamileliğimin başında orada bir doktora gittim, f.c.ç diyeyim :)

Marks and spencerın tulumlara bayıldım bir 3 lü set aldım ben 6-9 ay biraz büyüyünce giydirirm diye kumaşı falan cok güzel yumuşacık. Hm de almıştım mesela hmnin kumaşlar incecik m&s daha tok duruyor biraz daha fiyatlı ama kalitesi cidden iyi bakabilirsin lazım olursa
Ucuz etin muhabbeti doğruymuş çok moralim bozuldu ya, az alırım düzgün alırım bundan sonra. Yeni doğduğunda giysin sonra atarım diye düşünmüştüm o da yok 😂

Kontrolden çıktık, çalışamaz raporumuzu aldık teyzoşlar 🫠 Tosbik 34+4’le uyumlu tabi ki aşağısını beklemiyorduk, 2,5 hafta öndeyiz 🥲🥲 2342 gram geldi alırız bir maşallah 🫠🧿
Klasik güzel kızlar eklesin pozumuzu bırakıyorum buraya 😂

(Kansızlık için demir ilacı dışında yapacak bir şey yok dedi, günde 2 devam. D vitamini kapsülü yazdı her gün içmelik. Tüm şikayetler için magnezyum shshsh. İdrar yolu enfeksiyonu için de tek kullanımlık antibiyotik)
Biz seninle birebir aynı ilerliyoruz , bugün nst’ye de girdim yalancı sancılar başlamış dedi erken gelebilir bizim tosbikler.

Biz seninle birebir aynı ilerliyoruz , bugün nst’ye de girdim yalancı sancılar başlamış dedi erken gelebilir bizim tosbikler.
Aaaa nasıl yani ? 32’de nst’ye mi aldı canım? Bana öyle bir şey söylemedi. Bakmadı da sancı var mı yok mu diye..

Bırakmak için erken olabilir ya Kasım anaları yeni yeni bırakmaya başlamış bence bizim 1 kutu daha kullanma zamanımız var. İşin ilginç yanı ben hala ilk kutudayım, bi süre kullanmadım ama 1 aydır düzenli kullanmıyo muyım anlamadım bitmedi gitti
Ben duzenli kullandigim halde kramplarım devam ediyor ya. Sadece bacagima da degil aştı artık bileklerime falan da giriyo

X