Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Aaaa nasıl yani ? 32’de nst’ye mi aldı canım? Bana öyle bir şey söylemedi. Bakmadı da sancı var mı yok mu diye..
Evet girmemi istedi tüp bebek diye belki erken davranmış olabilir önlem amaçlı bilemiyorum.
Bana da 32de alcam ilk nstne dedi. Sonra 2 haftada 1 gircekmişim 36ya kadar. 36dan sonra her hafta dedi.

Denk gelmemek için sana soruyorum işte 😀 ben de hamileliğimin başında orada bir doktora gittim, f.c.ç diyeyim :)
Ben ona da gittim acil bi durum vardı doktorum çıkmıştı bi kontrol etti, kötü değildi ama ayşe hoca ile kıyaslanamaz 😅 benim ilk gittiğim prof olandı bir tane var zaten, bence çok sert bir tavrı vardı hamile birisi için çok uygun değildi ki ben hamile değildim ona rağmen🥲

Ben ona da gittim acil bi durum vardı doktorum çıkmıştı bi kontrol etti, kötü değildi ama ayşe hoca ile kıyaslanamaz 😅 benim ilk gittiğim prof olandı bir tane var zaten, bence çok sert bir tavrı vardı hamile birisi için çok uygun değildi ki ben hamile değildim ona rağmen🥲
Bu bilgiler benim için müthiş oldu, çok teşekkür ederim ❤️

Ay yok tabi kii😅 ayşe hocaya gidiyorum ben ama medicana ankara benim. Ben memnunum baya, güleryüzlü ve pozitif birisi. Eğer ankaradaysan çekinmeden düşünebilirsin👍🏼
Ben de gebe kalma sürecinde Faika Ceylan Çiftçi’ye çok gitmiştim Medicana’da. Hiseteroskopiyi de o yapmıştı. Ama sonradan çok kalabalıklaştı orası, Koru TSS’yi kaldırınca bütün hastaları Medicana’ya yığıldı her gittiğimde sıra beklemeye başlayınca vazgeçtim bir yerden sonra yoksa evime de bir tık daha yakındı aslında 😕

Ben de gebe kalma sürecinde Faika Ceylan Çiftçi’ye çok gitmiştim Medicana’da. Hiseteroskopiyi de o yapmıştı. Ama sonradan çok kalabalıklaştı orası, Koru TSS’yi kaldırınca bütün hastaları Medicana’ya yığıldı her gittiğimde sıra beklemeye başlayınca vazgeçtim bir yerden sonra yoksa evime de bir tık daha yakındı aslında 😕
Evet kalabalık baya🥲 bazen ben de bekliyorum ama en fazla 15 20 dakika bekledim, aslında bana da çok yakın değildi medical park batıkent falan daha yakındı ama bi arkadaşım hastane çok temiz diyince tercih etmiştim.

Ben de başlarda ona gitmiştim :) Çok haklısın, biz de ilk ya da ikinci randevu olsa bile bekliyorduk ama öncesini bilmediğimiz için karşılaştırma fırsatımız olmadı.

Evet kalabalık baya🥲 bazen ben de bekliyorum ama en fazla 15 20 dakika bekledim, aslında bana da çok yakın değildi medical park batıkent falan daha yakındı ama bi arkadaşım hastane çok temiz diyince tercih etmiştim.
Benim şimdi gittiğim VM Medical Park sana daha yakındır muhtemelen orası da çok gıcır gıcır aklında olsun ileride belki bir bebiş daha yaparsınız🤗🤗

Ben de başlarda ona gitmiştim :) Çok haklısın, biz de ilk ya da ikinci randevu olsa bile bekliyorduk ama öncesini bilmediğimiz için karşılaştırma fırsatımız olmadı.
Aaa öyle mi 😊 Önceden o kadar değildi ya randevu saatimizde giriyorduk genelde sonra sonra oturacak yer bile bulamaz olunca biraz uzaklaştım ben oradan. Faika hocanın iletişimi de zayıf geliyordu bana hep onun da etkisi olmuş olabilir. Yani tekniği hep doğru ve güzeldi de sorularıma tam cevap alamıyordum, mesajlara çok geç dönüyordu falan o da biraz etkilemiş olabilir kararımı 🥲

X