Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ay başıma bir iş gelmeyecekse böyle tipler bana çok garip geliyor😅 yani hamilesin işte tadını çıkar, ne diye kontes gibi geziyorsun ki😅 800 gram almış bir de tövbe ben bir öğlen yemeğimde alırım 800 gram😅
Bizim sabahla akşam arasındaki tartı farkı 3 kilo 🤣🤣 Çok haklısın valla benim de yorum yapasım geliyor bravo ama bize ne 😂

Ay bu vajinal kaşıntı başıma bela oldu ya, banyo yapıyorum sürekli banyodan sonra iyice artıyor. Gyno lomexin diye bir krem vermişti doktor acaba sürsem mi yine

Yok idrar yolu için diil, vajinal enfeksiyonda ben sormadan kendim de kullanıyorum artık valla ya daha önce verdiği fitilden. Akıntı sarı yeşile dönüyor o zaman kaşıntı ve tahriş de oluyor mecburen kullanıyorum fitil gecmiyor cünkü günlük hayatımı etkiliyor. Fitille geciyor cok kısa süre sonra tekrar ediyor o kadar Hijyene dikkat ediyorum ama bu mantar enfeksiyonu artık bagısıklığım düştü heralde gebelikte mantarlar da hazırolda bekliyor hemen saldırıyorlar pislükler 😬 bezdim yani kronikleşti artık. kaç kutu fitil kullandım başından beri gebeliğin inş bir sıkıntı olmaz
Olmaz inşallah canım enfeksiyondan iyidir fitil yine 🙏 Bence vücudumuzda hormon dengesi, pH dengesi değiştiği için bizim dikkat etmemiz, hijyen, su tüketimi falan normal zamanda olduğu gibi etkili şeyler değil. Duruyor duruyor canı istediği anda oluyor sanki 😕

Ahahah ay ben anlamadım galiba 😂😂 nasıl yani bu alt üst takımın üstüne başka bir şey mi giydirilmeli 😁
Hastane çıkışı 1.fotoğraftaki ya, 2.fotoğraftaki de içine giyeceği zıbın :) kısa kollu veya uzun kollu tercih edilebilir. Bizimkiler kış bebesi olduğu için içine zıbın giydirin diyorlar, ilk doğduklarında sıcak tutmak için sarıyorlarmış bebeleri. Bana kalsa ben de zıbına ne gerek var derdim ama öyle değilmiş :) 10lu hastane çıkışlarında iç zıbın da var.

Eklentiler

• IMG_5343.png
    IMG_5343.png
    243,4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_5344.png
    IMG_5344.png
    133,8 KB · Görüntüleme: 33
Hastane çıkışı 1.fotoğraftaki ya, 2.fotoğraftaki de içine giyeceği zıbın :) kısa kollu veya uzun kollu tercih edilebilir. Bizimkiler kış bebesi olduğu için içine zıbın giydirin diyorlar, ilk doğduklarında sıcak tutmak için sarıyorlarmış bebeleri. Bana kalsa ben de zıbına ne gerek var derdim ama öyle değilmiş :) 10lu hastane çıkışlarında iç zıbın da var.
Çook teşekkür ediyorum canım 💓

Aynen öyle bana mesela almış gibi geldi helalinden 5 kilo 😂 Bir de yiyip de almamış olsa belki ah be, of be deriz de zaten en güzel şeyleri yememiş. Alma sen bi zahmet 😂

He valla bizi yiyo, utanmadan 800 gram yazmış bi de ajfksks of zaten bu tipler 8 kilo alsa hayata küser. Tek odak aynadaki görüntü
Ben ne zaman bişeyi hafif takacak olsam kızıyorum ya kendime, bebeğin olacak nasipse her yerin çatlasa 30 kilo alsan nolur ki diyorum, bunlar manyak😅

Ay başıma bir iş gelmeyecekse böyle tipler bana çok garip geliyor😅 yani hamilesin işte tadını çıkar, ne diye kontes gibi geziyorsun ki😅 800 gram almış bir de tövbe ben bir öğlen yemeğimde alırım 800 gram😅
Ben bir günde 2 3 kilo alıyorum bazen😄bayadır da tartılmadım acaba kaç oldum bir tartışayım

Ay bu vajinal kaşıntı başıma bela oldu ya, banyo yapıyorum sürekli banyodan sonra iyice artıyor. Gyno lomexin diye bir krem vermişti doktor acaba sürsem mi yine
Ya bende bu vajinal mantardan çok çektim zamanında. Ne içsem kar etmedi kremler fitiller falan. En son internette araştırırken propolisi gördüm. 15 gün düzenli kullandım. 10 damla bir kaşık bala karıştırıp yedim. Bir anda tüm mantar aktı gitti. Hamilelikte kullanılıyor mu bilmiyorum ama kullanılıyorsa şiddetle tavsiyemdir.

X