Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Sana bakma bahanesiyle gelir kalır o, asla öyle hemen dönmez emin ol hele senin annen varsa direkt yarışa giriyorlar, benim kv bayılıyor annemle beraber bana gelmeye, hem içten içe acayip kıskanıyor hem de başka türlü görüşmediğimizi biliyor. Normalde hiç iletişim kurmadığım için annemin üzerinden çok kıymetli fikirlerini beyan edip her boka karışıyor. Geçen gün çok uzun aradan sonra buluştuk dedim ya annem bendeydi dedim, çağırsaydın keşke dedi, annem gelmek istemedi eve döndü dedim yok beni çağırsaydın görürdüm dedi hee dedim kafamı çevirdim ajfkshfksjfkd sen hiç yüz verme eşin de o tarafı tutabiliyor çünkü. O kafayla sinirini bozmasın kimse

Yok benim 32 tam 29 Ekim'de oluyor, o da resmi tatil ya. Ben doktora sormayı unutunca IK'ya sordum erken alabiliyo muyum diye, 28'i ya da 25'i alabilirsin dedi. O zaman 28'inde de mi alamıyorum bu mantıkla
Bence evet. Ve 32+0 olduğun gün zaten resmi tatil olduğu için iş gününden sayılmıyordur. 32+1de de alabilirsin. Öncesini ben sanmıyorum. Ya da doktor 1 gün öncesine göre 32+0 verirse onu da bilmiyorum. Sen doktoruna şunu sorabilirsin 28 ekimde 32+0'a göre çalışabilir raporu verir misiniz diye.. Bu arada 29 ekimde de birçok doktor çalışıyor. Rapor da velki yine düzenleyebiliyordur.

Benim doktor kendi veremiyomuş raporu neden bilmiyorum devlete yönlendirdi anam, devlettekiler yoktur 29'unda. 28'inde gideyim demiştim ama olmuyodur diyosun 30'unda alayım bari

Benim annem yakın değil ya ben anadolu yakasındayım o avrupada, 1 saat yol var. Hem annem haftada 3 gün çalışıyor. Kv hiç çekinmez en son eşimin anneannesiyle birlikte bana gelmişlerdi kızımın dolaplarını benden habersiz açıp gösterdi kadına, sinirimden gözüm seyirdi yemin ederim. Doğumda 2 hafta annem bende kalacak zırt pırt bi halta yarıyormuş gibi gelip durur kesin sinir eder beni. O yüzden şimdiden tüm alakamı kestim ki gelecekse de en azından huzursuz gelsin sjfmsjdls nefes alması bile batıyor çünkü ağzıyla kuş tutsa da boş benim için katlanamıyorum. Ben de yaparım her işimi aman kalsın, bayılır aslında gelsin ütümü yapsın da hayatta istemem nasılsa pişman edecek.

Bende 31+4 bebek 2 kilo umarım normal doğuma engel olacak kadar kilolu olmaz bende tok gidim madem bana demediler birşey
2 kilo normal bence uygulamada normal görünüyor en azından inşallah gönlüne göre olsun evet evet tok git yanınada çikolata falan al 15 dk falan durdum ben

Benim doktor kendi veremiyomuş raporu neden bilmiyorum devlete yönlendirdi anam, devlettekiler yoktur 29'unda. 28'inde gideyim demiştim ama olmuyodur diyosun 30'unda alayım bari
Ben 31+6 yım bugün doktor 32+0 girdi rapora kuzum bence 32 ye girdiğimiz her an alabiliyoruzdur diye düşünüyorum

Aslında onu pek sanmıyorum. Bizim ailelerimiz düğünden sonra bir daha hiç bir araya gelmediler. Biz her ikisiyle görüşsek de onlar hiç denk gelmediler. Çünkü uzakta oldukları için kimse onca saatlik yolu dünür görmek için göze alamadı fbjsdfjbf Çok heves de etmediler Erken gelirse bekleyebilir doğumu evet, annem bile gelse şurada 3-5 gün kaldı gelir zaten falan der. Doğumun günü belli olsa, diyelim ki 10 aralıkta olacak doğum, 9unda gelir, 12sinde falan geri gider, diğer türlü benim oğlunu huzursuz edeceğimi tahmin eder Ama bu da deli saçması bir iş. Annem gidince tekrar gelecek yani onca yol iki kere çekilir mi, bütçeye yazık değil mi çok saçma. Ben eşime ilk günden beri söylüyorum ailem ne zaman giderse aileni o zaman çağır, bana bu konuda asla baskı yapma diye her defasında uyardım o da hep tamam dedi bakalım şimdilik.

Ben 31+6 yım bugün doktor 32+0 girdi rapora kuzum bence 32 ye girdiğimiz her an alabiliyoruzdur diye düşünüyorum
31+'da alınıyodur diyosun eman ne karışık kuruşuk işler. Kendi doktorum olsa 1 gün falan kaydırır hani son adetimi belki ama devlet hastanesinde İlk defa göreceğim doktor ne der ne yapar bilemiyorum

Merhaba cuma günü kan testi vermiştim 16.30 çıktı beta bugün verdiğimde 200 çıkmış fazla artış göstermemiş mı normal mi böyle artmasi bir anda
Normal bence. 2 günde 1 kan vermeye devam et hcg 3000 civarı olunca kese bebek görünür inşallah

Ailelerin uzak olması hem iyi hem kötü aslında. Bizimkiler de pek meraklı değil onlara, ya var ya biz 2-3 haftada bir dışarda görüşmekten başka ilişki kurmuyorduk aslında ama tüp bebek sürecine girince yok transfere geleyim yok annen sendeymiş ben de uğrayayım diye diye bu noktaya geldik. Bayramlarda bile bizi sarıyer börekçisine çağırıyordu kadın orda buluşuyorduk ajfksjdk yine sevmiyordum yine katlanamıyordum ama uzaktık yani. Hamile kalınca zannetti ki istediği gibi girip çıkacak gevezelik edecek. Haddini bilseydi biraz sussaydı olabilirdi ama şu saatten sonra no. Bir durak var evlerimiz arasında zor durumda kalsam bile asla aramıyorum. Uzak olsun. Senin de gönlüne göre olur umarım koca tarafı bal olsa yenmiyor cidden ajfksks

Bayramda börekçiye çağırmak mı Bebeği de parka çağırıp mı görüşecek

O yüzden gerek yok cidden yoruyor bide ben biri olunca kendi evimde de olsa rahat olamıyorum hiç o yüzden istememekte çok haklısın

Bayramda börekçiye çağırmak mı Bebeği de parka çağırıp mı görüşecek
Evet, börekçi evinin tam karşısı oraya çağırıyor bayramlaşmak için ajfksjks yok canım arama zahmetine bile girmeden her istediğinde evime gelip görebileceğini zannediyor(du) tamamen ortadan kaldırdık o ihtimali işalla ben diyorum size benim kv yeni bir tür. Kimsenin hayatında bu kadın gibi veya ona benzeyen biri yok.

Peki eşin için normal miydi börekçide bayramlaşmak? İçinde olmayınca çok komik ama içinde olunca hiç de komik olmayan bir durum
Mesafeyi de seviyor belli ki ama yalnızca kendisi için

Kızlar adet olcakmışım gibi agrım devam ediyor bütün vajinamın içi sızlıyor sanki karnım sert gitsem mi acilden

Kızlarrr nasılsınız bebikolar nasıl ?? Bugün sağlık ocağına gittim hemşire emzırme egıtımı verdi bilgiler verdi birde doğuma yakın gidicem bebek doğunca da gelırsın uygulamalı gosteırırım dedı

Kızlar adet olcakmışım gibi agrım devam ediyor bütün vajinamın içi sızlıyor sanki karnım sert gitsem mi acilden
Bebeğim benim de özellikle gece ve sabahları adet sancısı gibi sancılarım oluyor, belden dizime kadar vuruyor sol taraftan. Doktor normal dedi, bence bir sıkıntı yoktur ama istersen bir git için rahat etsin nstye bağlarlar muhtemelen

Ahhh canım benim bende seni merak etmistimdualarım seninle olacak. Bı arkadaşım açılma olup suyu gelmişti bebiş icinn daha erkendi ama eve yollamisti o da pek durmadı yerinde sonra bebiş geldi ama çok şükür şimdi 1 yaşına girdi bile. Onun hatası suyu geldiği halde yerinde durmadı yürüyüş kızının pesinde koşma derken ihmal etti kendinim şimdi sen konrtol altindasin bu iyi bisey. Erkenci bı bebek olmak isterse de Allah'ın izni ile bişey olmaz inşallah. Dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…